Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam życie

Wszycy tylko o piersiach i penisach. A ostatnio coraz gorzej z...

Polecane posty

zjechał????? nieeeeeee ;) ja grzeczny jestem i mam na to świadków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym Cie uraziłem???? ty piszesz o wygladzie napakowanej sylwetki a ja o prostej posturze:) bo o tym jest temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, ja uważam, ze kobieta jest dużo łądniejsza jak ma proste plecy i ramiona. Jeżeli jest pokrzywiona i ma garba, to nawet największe cycki nie pomogą. Ale jest to moja osobista opinia. Np. za ideał kobiecej sylwetki uważam sylwetke większości baletnic:) Dlatego lubię chodzić na balet:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale duże cycki to duzy ciear który sciaga te biedne kobiety w dół :P nie wiem czemu nie pozwalają potrzymać tych \"cieżarów\" facetom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem:P mysle ze odczywasz pewnien dyskomfort przy poruszniau sie :P ale jak chcesz to Ci pomoge :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne :D trzymam Cie za słowo Des w Wyszkowie znam już jednego geja, nastepnego ponaać nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juken a widziales ty kiedys
:D za mlodych czasow , kiedy biust powiedzmy zaczal sie rozwijac i rosnac moj ojciec zawsze sie smial i mawial : wyprostoj sie a nie garbisz sie i chowasz te oczy szczupaka , wtedy to nie bylo mile ani zabawne :D ale teraz przynajmniej garba nie mam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poznasz choćbyś sie niewiem jak starał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×