Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Dość długo mnie nie było, ale wracam i jestem pewna że znów znajdę potencjajne \"psiapsiółki\" do stosowania diety strukturalnej. Strukturko ! pozdrawiam Cie bardzo serdecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybarko! 🌼 Mam nadzieję,że kilogramy Ci nie wróciły? Ja też wracam do koktajli, bo miałam przerwę z powodu wyjazdu, ale na szczęście nic nie przytyłam! Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie totalna załamka !!!! ... przez kilka dni ograniczałam się tylko do żywienia strukturałnego tzn sniadania i obiad strukturalne a potem jeszcze na drugie śniad. koktail morelowy i wieczorem zielony.... gorzej mi idzie z piciem ... owszem woda mineralna -tak , ale po którejś z herbat, nie jestem pewna po zielonej lub po czerwonej mam potęzne wzdęcia.... a może to po którymś ze składników koktaili.... czy któraś też ma coś takiego..... niby nic nie jem a bębenek taki że ho ho...ratunku zostały mi niecałe dwa tygodnie żeby dojść do siebie HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha...też się nad tym zastanawiam...czy po herbacie, a raczej wodzie...czy jogurcie/kefirze..czy po siemieniu??? Ostatnio wyczytałam ,że mielone ma więcej kalorii... Po wypiciu rano koktajlu, mam uczucie jakby mi coś cięło jelita...i te wzdęcia.... Jeśli nic rano nie jem, czuję się super... Może to u mnie tak jest, bo mam problemy jelitowe, ale wcześniej nie obserwowałam takich rewolucji. a...cytrusy też powodują wzdęcia i warzywa...i już sama nie wiem co jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 53
Słyszałam o tej diecie. Czy można bez wyrzeczeń schudnąć? Mam troszkę nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria 53, co to znaczy bez wyrzeczeń? każda dieta jest wyrzeczeniem, jeden lubi to i mu pasuje, a drugi co innego, to bardzo subiektywne... poznaj temat i sama oceń 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 53
:) Dieta wygląda ciekawie, spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mraria 53... kochanie nie zastanawiaj się ... dieta jest rewelacyjna i naprawdę skuteczna... zobaczysz, że nie tylko stracisz kg ale będziesz się lepiej czuła !!! Do dzieła !!! i pisz jak sobie radzisz !!! możesz liczyć na nasze wsparcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 53
Witajcie! Jak to na początku...gromadzę składniki do koktajlu i próbuję...poczytałam i myslę, że dam radę.. trzymajcie za mnie! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 53
Pyszne są te słodkie koktajle. :( Nie mam jeszcze wszystkich składników, ale powoli się wdrażam. :) Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja cały czas się trzymam, waga jest ok. Nie zależy mi już na tym, żeby jakoś specjalnie chudnąć. Raczej, żeby trzymać wagę i nie mam z tym problemu. A po \"normalnym\" odchudzaniu, same pewnie wiecie, efekt jo-jo murowany. Ale tu to zupełnie inna sprawa. Z koktailami trochę odpuściłam, bo ostatnio brakowało mi czasu, ale nadal nie jem wogóle chleba, praktycznie wogóle wędlin i bardzo mało mięsa. Zero tłustych i słodkich rzeczy. I już się prawdę mówiąc przyzwyczaiłam... Dzięki Rybarko za pamięc i podrowienia, ja też Cię pozdrawiam serdecznie i inne dziewczyny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, dieta na początku wydaje się bardzo restrykcyjna i wieloskładnikowa..... nic bardziej mylnego !!!! Ja tez nigdy nie lubiłam stosować diet, które wymagały odemnie kombinacji wyższego stopnia, a tutaj proszę.... rach...- ciach ... i jadełko zrobione.....polecam, polecam i jeszcze raz polecam Mario 53 nie zniechęcaj się !!!! próbój powoli , które z tych eliksirów najlepiej Ci zasmakują i potm możesz je stosować jako \"uzupełniacze\" w codziennej diecie.....pozdrawiam i życzę wytrwałości a o efekty nie musisz się martwić..... napewno będą widoczne, więc pisz do nas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mario, polecamy te koktajle, są naprawdę pyszne! Odkryłam....maliny i jeżyny mają takie twarde malusieńkie pestki..mikser nie daje im rady..i to mnie męczy ...i mielone siemię, więc dodaje całe. Czy u Was też jest taka ohydna pogoda? A fe.. Miłego dnia, Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 53
Wolo...idę naprzód! z tą dietą... :P :O szkoda,że rzadko się pokazujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figas3
cześć dziewczyny. Dopiero niedawno odkryłam tą dietę i sie zapaliłam ale na razie kompletuje produkty. Od 5 dni dużo mniej jem i staram sie aby to bły produkty z listy. Na początku ważyłam 79kg/171cm wzrostu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie;) Na początku bardzo chciałabym Wam podziękować! Niesamowicie zmotywowałyście mnie do działania. Już dawno nie miałam takiego zaparcia i wiary w sukces ze zbędnym tłuszczykiem. Czytając dzisiaj Wasze forum postanowiłam nie zwlekać i pobiegłam do sklepu po produkty aby już dzisiaj zacząć dietę weekendową. Chciałabym schudnąć 5 kg. Z pewnością jeszcze raz prześledzę forum aby nie popełnić jakiegoś błędu. Mam nadzieje,że mogę liczyć na Wasze wsparcie i pomoc, oczywiście będzie to obustronne. Z niecierpliwością wyczekuje na 18.30...:) Mam już małe pytanko... Kiedy najlepiej pić wodę przed posiłkami czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Miło, nam, że pojawiły się nowe osoby... Weekendowa, to tylko sprawa wydrukowania listy..lub jeśli macie ..książka...reszta jest prosta.. Jeśli chodzi o wodę i napoje, to nie powinno się pić bezpośrednio przed i po koktajlu, pijemy w dużych odstępach, ponieważ te zmiksowane składniki w formie koktajlu są płynne i wchłaniają się /to nie kanapka i szybko byłybyśmy głodne/...i nie powinno się ich \"rozpuszczać wodą\"...a ważne - należy pić koktajl powoli.../tak zaleca doktor/...tak więc pijcie ile dusza zapragnie rano np. woda z cytryną, między posiłkami. Życzę spełnienia wyobrażeń, czyli spadku wagi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili dziekuje za odpowiedz;) Minela sobota. Ostatni koktajle wipilam pare godzin temu i nawet nie jestem glodna choc w ciagu dnia lekko burczalo mi w brzuchu ale dalam rade! Najbardziej posmakowal mi koktajl z bananem i zastanawiam sie czy moglabym go pic na sniadania po zakonczeniu diety weekendowej.... Jak myślicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Wesna! Widzisz różnicę na wadze? po weekendzie... Bananowy smaczny, tylko możesz być po nim głodna w pracy, są inne z bananem, bardziej kaloryczne... Często robię pomidorowy z fetą, bo mi bardzo smakuje... Myślę,że można zamieniać, byle w miarę z kaloriami uważać. Słonecznego dnia Wam życzę, bo ...znów ma być zmiana pogody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSXSXS
Zaczynam strukturalną od za chwilę ;) Mam 167 cm i ważę 60 kg, chcialabym zrzucić 5-6. Narazie nie mogę dodac siłowni bo jestem w trakcie grypy żołądkowej , i wyrywania ósemek ( od tygodnie jem co najwyżej zupę brokułową przez słomkę) a zrzuciłam tylko 1 kg :( Moim problmeme jest to , że mój organizm jets juz tak przezwyczajony do diety, ze nie pomaga nic :( nawet niejedzenie ( co potrafie bardzo dobrze) poprostu mój organizm ze strachu magazynuje wszytsko co dostanie ! Wiem ze kluczem jest częste jedzenie zeby metabolizm wzrósł więc teraz stawiam na strukturalną, po wszystkich zdrowotnych przejściach dojdzie siłownia ( jakoś w listopadzie wiec pewnie bedzie to druga runda diety strukturalnej ). Zakupiłam już sprzęt do miksowania, zarodki, pomarańcze, awokado...wszytsko to co znalazlam na stronie Pana B. do zrobienia tych 5 koktajli. Zamowilam też ksiażke. Mam jednak pytanie, bo nie ejstem w stanie przeczytac 39 stron topiku, czy ma ktoś zebrane przepisy diety strukturalnej ? Moim zdaniem to że można na stronie Pana B. kupić przepisy starczające na tydzień za 199 zl to duża przesada :/ Jakby ktoś mógł mi przesłać lub nawet tu wkleić dla wszytskich to z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 53
Hejka! pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XS jeżeli dotarłaś na strukturalne fora, są przepisy koktajli oraz na str. dr; możesz wykorzystać te z diety weekendowej / tu były wklejone/...i to w zasadzie wszystkie... :classic_cool: napisz, czy nadal dietkujesz? Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSXSXS
nie znalazłam za dużo :( szkoda. Myślalam ze jednak jest pare osoób które kupiły te przepisy od doktora i teraz chętnie się nimi dzielą bo dlaczego nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, XS 😴 Nie kupiłam tych programów, jedynie książki. Gdy zaczęłam stosować dietę, przygotowywałam głównie koktajle i rozmaite dania z listy strukturalnej....nie mam czasu na skrzętne robienie zakupów i dań, więc wg mojej inwencji zrobię obiad lub zmodyfikowany koktajl, bo po roku, te same już \"bokami wychodzą\". Uważam jedynie, żeby nie przesadzić ze składnikami,bo niestety są kaloryczne, np. suszone owoce, banany... Nie tyję...i to jest ważne dla mnie... Życie niesie swoje prawa, nie zawsze mam czas na jedzenie, gotowanie... wg książki. I wiem jedno, podstawa tej diety /jak i innych- to sport!/. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdsjgldlg
witam,chcialabym zacząc tę dietkę ale czy mogłabym prosić o przepisy na proste i tanie,niewyszukane koktajle ? przydałby się tez jakis jadłospis na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj... ŻÓŁTY 150 kcal OCZYSZCZAJĄCY ORGANIZM Z TOKSYN I NADMIARU CHOLESTEROLU sok brzozowy - 250ml plaster ananasa 1/2 małego jabłka morela suszona łyżka kiełków lub zarodków pszennych łyżka otrąb pszennych CZEKOLADOWY 200 kcal UZUPEŁNIAJĄCY MAGNEZ, WZMACNIAJĄCY UKŁAD NERWOWY. ZALECENIA: STRES, DEPRESJA, WYTĘŻONY WYSIŁEK UMYSŁOWY mleko sojowe lub ryżowe - 200ml łyżeczka kakao 1/2 banana łyżeczka płatków migdałowych łyżeczka melasy trzcinowej łyżeczka ziaren słonecznika WIŚNIOWY 200 kcal PRZECIWZMARSZCZKOWY, PRZYWRACAJĄCY GĘSTOŚĆ SKÓRZE, INICJUJĄCY POWSTAWANIE KOLAGENU mleko sojowe - 200ml wiśnie - 100g 2 łyżeczki zarodków pszennych łyżeczka melasy trzcinowej 1/2 łyżeczki skrzypu POMARAŃCZOWY 200 kcal WZMACNIAJĄCY, UZUPEŁNIAJĄCY WITAMINY I MIKROELEMENTY świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy - 250ml pokrojona figa suszona morela (wcześniej namoczona w wodzie lub soku jabłkowym) łyżeczka siemienia lnianego łyżeczka zarodków pszennych łyżeczka drożdży piwnych BIAŁY 200 kcal UZUPEŁNIAJĄCY WAPŃ I MIKROELEMENTY. ZALECANY W OSTEOPOROZIE, DLA ALERGIKÓW I DLA DZIECI mleko ryżowe lub sojowe - 200 ml 1/2 banana pokrojona figa łyżeczka zarodków pszennych łyżeczka melasy trzcinowej ZIELONY 150 kcal POPRAWIAJĄCY PRZEMIANĘ MATERII, ODCHUDZAJĄCY kefir lub jogurt naturalny 1,5 % tłuszczu - 200ml 1/2 małego dojrzałego avocado - 30g łyżka stołowa soku z cytryny łyżka siekanej zielonej pietruszki łyżka otrąb owsianych 1/2 łyżeczki morszczynu KOKTAJL POMARAŃCZOWY \"WIECZORNY\" sok z pomaranczy 1 jabłko 1/2banana 2 śliwki suszone 2 łyżki sezamu 2 lyżeczki slonecznka KOKTAJL UPIĘKSZAJĄCY SKÓRĘ 1 szklanka soku z marchwi 1 morela-może być suszona 1 suszona figa 1/2 banana łyżeczka kiełkow pszenicy łyzeczka zarodkow pszenicy 2 łyzeczki platkow owsianych 1 łyzeczka pestek dyni Oczywiście składniki miksujemy. {kwiatek] przepisy znajdują się w książce kucharskiej dr lub sama rób na podstawie listy strukturalnej.... Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×