Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

j .....jeśli będziesz piła tylko i wyłącznie koktajl rano...to z pewnością szybko schudniesz! ale ...gdy za duŻo zjesz, to niestety , już NIE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j13ci
dziekuje za odpowiedz, sorki nie przywitałam się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j13ci
Chcialabym schudnac pare kilo i mialam zamiar sprobowac Herbalife ale znalazlam Wasze forum i sobie poczytalam. Jest duzo pozytywnych opini o tych koktajlach. Może sprobuje tylko chcialaabym wiedziec czy ten koktajl odchudzajacy z avocado mozna pic dluzszy czas bo nie znalazłam innego przepisu na odchudzający. Gdybyś mi moga podac jeszce jakies przepisy to byłabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj... http://www.drbardadyn.com/eliksiry/ :O wcześniej były wklejone przepisy.. W sumie, ta dieta jest tania i zdrowa....ale trzeba ją stosować! wg przepisów! Można pić 2 koktajle dziennie , rano i wieczorem...na zmianę a czytałaś n/t weekendowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j13ci
dzieki znalazłam :) chcialam jeszcze zapytać czy mozna zastepowac sok z brzozy jogurtem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastępowałyśmy m. sojowe jogurtem....ale sok? ...a może przyrządzaj sobie te koktajle na jogurcie, jeśli nie masz soku. Najczęściej robię z bananem i sokiem pomidorowym, jabłko z pomarańczowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j13ci
nie moge sobie wyobrazic tego smakku banan z sokiem pomidorowym i co jeszcze do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, banan to jeden, a z sokiem pomidorowym i fetą inny....wejdź sobie na składniki tych koktajli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej każdy z tych koktajli jest odchudzający, jeśli zastępuje jeden pełny posiłek, ja zjadłam może tylko trzy koktajle odchudzające, natomiast jadłam wszystkie inne i pięknie schudłam 12 kg :-D pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j13ci
:) Witam Zaczęłam pić koktajl z avocado jest super nawet nie czuć tego morszczynu. Mam pytanie czy te koktajle z diety weekendowej też można stosować zamiast posiłku? I jeszcze jedno czy lepiej pić rano koktajl a na drugie śniadanie kromeczkę razowego chleba czy na odwrót bo obiad zjadam dopiero o 16.30 i na samym koktajlu bym nie wytrzymała. Dzięki za odpowiedż. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iversen
Jade na wczasy z dieta strukturaną do Ustronia(DW Mazowsze), czy rzeczywiscie to działa?.Jestem mężczyzna ktory ma zamiar schudnac okolo 10 kg. Czy nawyki żywieniowe typu jajecznica, ciezka artyleria miesna, inne dodatki sa w stanie zniknąc z mego menu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iversen
Czy to naprawde dziala ? Jade do Ustronia na wczasy z dieta strukturana. iversen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iversen, dieta naprawdę działa, ale to od Ciebie zależy czy Twoim priorytetem będzie zdrowie czy niezdrowa forma jajecznicy i mięska, bo i w tej kwestii można jeść zdrowsze mięsko i lekką jajeczniczkę, więc życzę powodzenia, wytrwałości i oczywiście efektów :-D którymi mamy nadzieję wkrótce się pochwalisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Pana, pierwszego rodzyneczka....🖐️ Oprócz tej diety, zaaplikują Ci dużo ruchu i z pewnością z 5 kg zgubisz w tydzień... ...ale w domu musisz kontrolować, co jesz....zależy jaką masz pracę, jaki tryb życia prowadzisz....czy Twój organizm wytrzyma na koktajlu? w zamian jajecznicy na boczku... ...ale możesz jeść sałatki warzywne, chude mięso i wędliny, ciemne pieczywo.... ...nas gubią słodycze, panów tłuszcze...próbuj i zdaj relację... Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j13ci
dzieki z odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j... Pij rano koktajl, a chlebek radziłabym na drugie śniadanie.... też często z weekendowej robię pomidorowy , niekiedy miksuje pomidor zamiast soku...zastępuje obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iversen
Dzieki za wzbudzienie ducha(odchudzania).Oczywiscie sie pochwale po powrocie... Zdaje sobie sprawy że musze dokonac rewolucyjnego podejcia do odzywiania(nawyki). Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iversen...dasz radę....małymi kroczkami... Wiem, że doktor serwował tę dietę szejkom arabskim, to myślę,że i Tobie się uda:classic_cool: ..ale..powiem, pierwszy raz facet się pojawia w temacie tej diety... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1984
Mam pytanie do Vanili jako esperta w tej materii: jak długo stosujesz tą dietę, czy poza koktajlami są ograniczenia kaloryczne (tzn. wiem ze słodycze i fast foody odpadają ale chodzi mi o to czy mogę zjesc coś poza obiadem np. jabłko, winogrona, kaszkę manną na mleku?) Kurcze poważnie zastanawiam się nad tą dietą. Przed wakacjami stosowałam 1000 kalorii + ćwiczenia (nie forsowne), sporo schudłam a potem stopniowo odpuszaczałam, tu czekoladka, tam lody, dni coraz dłuższe, obiady i kolacje coraz późniejsze no i jo-jo murowane. Przytyłam 12kg, czyli w efekcie mam teraz 7kg wiecej niz przed rozpoczeciem 1000kcal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Magdo.. 2x pijesz koktajl rano i wieczorem, drugie śniadanie np. kromka ciemnego pieczywa, obiad, ...tak jak w każdej diecie , jeśli chcesz schudnąć musisz ograniczyć kalorie np. do 1200..i nie można podjadać, bo wówczas waga nie spada!...słodycze- zapomnij, trzeba też ograniczyć słodkie owoce...jeśli się wróci do nadmiernego jedzenia, też i waga idzie w górę.. Stosuję z od maja 2007, z przerwami, związane to jest z wyjazdami, a czasem po prostu znudzi mi się monotonia...ale często wracam do koktajli i nie jem ani tłustych potraw, ani słodyczy, fast foodów....raczej liczę kalorie....i jakiś ruch to podstawa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1984
Bardzo dziekuje za odpowiedź, weszłam też na forum tej diety no i chyba w ten weekend zaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
Witam, ciesze sie ze trafilam na to forum, stosowalam diete strukturalna przez pewien okres i bylam zachwycona jej wynikami. Zaprzestalam jednak, bo zaczely sie u mnie problemy z trawieniem i przepraszam za szczerosc, ale z zaparciami. Niby wszystkie stosowane produkty powinny przeciwdzialac zaparcion ale u mnie wszystko stoi. Jestem w kropce- kilogramy wrocily, czuje sie spuchnieta i jakos tak ponuro i smutno mi gdy pomysle, ze clay wysilek sprzed kilku miesiacy poszedl na marne. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Joanna 81 cieszę się, że poruszyłaś problem zaparć ... dla mnie dieta strukturalna jest czymś wręcz nieocenionym, schudłam, ogólna poprawa zdrowia i urody, minęły bóle głowy, zgada, ale też czasem borykam się z problemem zaparć :-( nie potrafię powiedzieć, czy dręczyły mnie one przed tą dietą, ale teraz występują.. zauważam, że gdy jem wzorowo strukturalnie nie mam zgagi, ale gdy tylko zboczę... zaraz mi dokucza... natomiast na zaparcia poleca się suszone śliwki i taką kurację przeprowadziłam i chyba właśnie w czasie tej kuracji śliwkowej dokuczały mi największe zaparcia..ale przetrwałam ją do końca... do jednego z koktajli oczyszczających dodaje się śliwki...może to one tak działają, tylko powstaje pytanie dlaczego coś co ma leczyć przeciwnie działa przynajmniej na mnie...usłyszałam podobną opinię na temat suszonych śliwek również od innej osoby.... podsumowując dieta jest super, ja z niej nie zrezygnuję, ale problem zaparć jest dla mnie jakąś tajemnicą... jeśli ktoś ma również taki problem ...odezwijcie się ...pogadajmy... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
Iryska dziekuje za Twoja wypowiedz, poczekamy na inne odzewy i opinie ... moze ktos podda pomysl radzenia sobie z tym wstydliwym problemem zaparc!!! a zatem co jesc Mile Panie zeby nie miec zaparc? pzd Joanna ps. wlasnie jestem po pysznym obiedzie, kasza gryczna z pomidorkami i swieza natka pietruszki, kropla oliwy z oliwek.;) lekka i zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Joasiu... Cześć Iryska... Sposoby na zaparcia: -ciepła/nie wrzątek/ woda z cytryną na czczo -wieczorem ziarna siemienia całe, 2-3 łyżeczki połykać i przepijac wodą -namoczyć suszone śliwki na noc, rano wypić, śliwki zjeść -pić zioła np rumianek -dużo ruchu! -gorzka kawa rano, ale też niezdrowa -jak to nie pomoże kup w aptece Senes,to herbatka expres, ale podobno bardzo szkodliwa Gdzieś czytałam,że kasze zapychają i powiem,że jak zaczęłam je jeść istotnie miałam problem. Może to taka uroda...bo ta dieta ma składniki, które maja pomóc w pracy jelit, np. morszczyn, suszone śliwki. Na mnie działała też gorzka kawa rano. Próbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i .. na mnie działa rewelacyjnie rosół, gotuję wołowe mięso lub kawałek pieczeni z jarzynami, mięso przemielę z czosnkiem, cebulką i dodaję sos -- mam do makaronu, kaszy...a rosół solo lub z kilkoma kłaczkami makaronu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×