Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Hej vanili :-D dzięki :-D problem w tym, że wodę z cytryną na czczo piję już od lat, siemię lniane jem codziennie i inne produkty zalecane też, warzywa, owoce...mięso jem sporadycznie, oczywiście jem drób,ryby.......kasze też podjadam..., po śliwkach jedzonych 2 razy dziennie zalewanych wodą na noc i rano, jedzonych przez 10 dni było najgorzej a miało być odwrotnie, piję różne ziółka codziennie i piję dużo niegazowanej wody mineralnej i źródlanej oraz zieloną herbatkę...nie stosuję ziół przeczyszczających aby nie rozleniwić jelit, więc wydawałoby się, że jem wzorowo i dużo piję, a jednak... nie są to kłopoty ciągłe ale jednak występują i dlatego ciekawe w czym błąd, szczególnie dlaczego śliwki mają przeciwny na mnie skutek?, nie jest to dla mnie wielki problem tzn nie ma żadnej tragedii bo wypróżniam się regularnie, raczej codziennie czasem nawet 2 razy, ale jednak często z lekkiem trudem, skoro został poruszony ten temat to zdaję relację z moich obserwacji i ciekawi mnie co z tymi śliwkami :-D pozdro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
Dziekuje za wszystkie rady, bede probowac, zaczne od wody z cytryna na czczo, co do kawy rowniez mi pomaga, nawet taka z mlekiem. Zastanawiam sie czy 2 sliwki namoczone na noc a dodane do porannego koktajlu nie zmienia jego wlasciwosci, zazwyczaj na sniadanie jem ten z bananem a w przepisie nie ma w nim sliwek. Anyway - spr dodac sliwki. Jutro rozpoczyna sie weekend i moja kolejna przygoda z koktajlami only!Czy ktos jeszcze rozpoczyna weekendowke? Pzd, przepr. za wlaczanie slow angielskich, ale od kilku lat mieszkam zagranica i polskiego prawie w ogole nie uzywam na codzien! Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
witam dieta jak zwykle niezawodna!w spodniach luzniej od rana! dzis niestety - zaparcie! czyli wracamy do przykrosci dnia powszedniego! juz sama nie wiem czego spr. jestem na tabletkach przeczyszczajacych! zadne z domowych sposobow nie zadzialaly ;( Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem , co doradzić? a może tarte buraczki, wpływają na trawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackarol
Witajcie! co do zaparć to polecam wypicie przez jeden dzień ok 1 l soku z selera, pomaga i oczyszcza. Jakiś czas temu rzuciłam palenie i miałam problemy z zaparciami, seler mi bardzo pomógł. Jeśli chodzi o środki przeczyszczające to trzeba być bardzo ostrożnym nie powinno się ich przyjmować przez długi czas ze względu na uzależnienie się pracy jelit od dostarczanych w nich składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
Dziekuje wszystkim za rady, narazie gotowane ziarna siemienia lnianego z cytryna zalatwiaja sprawe! koszmarnie niedobre, konsystencja oleju, na szczescie cytryna sprawia ze daje sie wypic. Jesli nie bedzie dzialac spr soku z selera- przyznam ze to nowosc dla mnie! buraczki maja efekt przeciwny od zamierzonego!blokada! dziekuje raz jeszcze Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janula
Witam wszystkie strukturalna kobietki! Powiem Wam ,że jak byłam na wczasach strukturalnych miałyśmy te same problemy,(zaparcie)póżniej podano nam kapustę kiszoną ....i ruszyło ,warto spróbować.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
janula, po czym tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janula
Miałyśmy to po pierwszych dniach picia koktajli ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
witam Czy ktos rozpoczyna weekend z koktajlami? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
jak narazie super, tylko niesmakuje mi sok pomidorowy i tunczyk, jem w formie kawalkowej, pomidor i tunczyk...nie wiem moze i oslabia to rezultaty ale inczej nie potrafie;) milej niedzieli Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie jem tuńczyka! osobiście smakuje mi z serkiem feta...dla mnie pycha! i dodaje zioła ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
zapomnialam ze mozna z serkiem, spr nastepnych razem, poza tym dzisiejsza dieta sie zalamala- jakies przygnebienie jesienne mnie dopadlo i skonczylo sie na goracej czekoladzie, duzej ilosci czekolady! czulam brak energii a przede mna popoludnie i przygotowanie kilku materialow do pracy wiec wspomoglam sie czekolada, marna wymowka, ale dzis jakos mi na niczym nie zalezalo! wiem ze ciezka to praca i zmudna zeby pieknie wygladac a ja mam jeszcze troszke do pozycia sie- okolo 5kg! a jak Wasze starania i sukcesy ? Zdemotywowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Witam wszystkie "koktajlowiczki" :) Witaj Vanili :) Czuje sie,jakbym wrocila z dalekiej podrozy,sto lat mnie tu nie bylo... Od jutra wracam do diety strukturalnej.Waze 65 kg,przynajmniej o 10kg za duzo...A juz bylo tak fajnie :( Ale mam powazne usprawiedliwienie:toczylam zazarta walke z pewnym zlosliwym paskudztwem i nie w glowie mi byly diety,zreszta w szpitalach raczej nie karmia strukturalnie ;) Teraz jestem juz na prostej i zabieram sie za siebie.Jak wygralam z nowotworem to co to dla mnie 10 kg :) Vanili,napisz co u Ciebie :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiek👄 no, nie mów! że źle się dzieje... musisz się wyleczyć! i dobrze się odżywiaj! U mnie nic nowego, od czasu do czasu też się odchudzam...i zasada jest jedna, szybko kilogramy wracają, wolno się je traci...i ta pora roku, siedzenie wieczorami w domu.. Zdrówka Ci życzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
witam stałe Koktailowiczki! Zycze zdrowia dla Gosi i wytrwałości nam wszystkim! Dołaczam sie do zmagan z nadwaga pani Gosiu, waze 63 i o 5kg za duzo! Pewnie troszke wiecej, ale jak pozbede sie tych 5 bede bardzo dumna z siebie! Swoja droga jade na Swieta do domu i troche boje sie tych komentarzy bliskich: "Asiu jak ty dobrze wygladasz" co w wolnym tlumaczeniu znaczy.. i tu cie nie brakuje i tam ....;) pzd dla Kochanej Rodzinki;) Co robic jak dopada nas chandra jesienna i jedyne co sprawia przyjemnosc to czekolada lub kubelek Maltesers? pzd Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholewka, że nie weszłam wcześniej!!!! może bym nie zjadła zimnego kotleta...ile to kal? od jutra znów dieta...znacie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
Vanili kotlet to nie taka tragedia pod warunkiem ze bez fury ziemniakow i salatki z majonezem. Schaboszczak czy mielony? to jaki koktail na sniadanie jutro pijemy? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..schabowy ze słonymi paluszkami, bez surówek....to może się spali jakoś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
witam nie wiem co ze mna - im bardziej deklaruje, ze biore sie za siebie tym bardziej grzesze... nie mam sie czym pochwalic... co u Reszty ? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 81
co slychac ? cos pracowity tydzien, nikt nic nie pisze asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny trafiłam na tą dietę przez przypadek i widzę po waszych opiniach że warto spróbować tą dietkę jestem jednak w tym zielona i przyznam się że nie czytałam wszystkich postów (brak czasu w pracy) i mam do doświadczonych dziewczyn w tym temacie pytanko jak wygląda przykładowe menu czy sami je układamy czy stosujemy się to jakiegoś schematu??? Gdzie mogę znaleźć takie menu Będę wdzięczna za jakieś info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia przypomina Wam, że dieta ponad wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janula
Witam wszystkie koktajlowiczki!! życzę Wam SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU zdrowia i sukcesów w gubieniu wagi? Jak po świętach dużo Wam przybyło ? Mnie niestety trochę , od dzisiaj wróciłam do koktajli ..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×