Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewica czy niedziewica

Zanim okrzykniecie mnie hipokrytką, proszę o przeczytanie.

Polecane posty

Gość Dziewica czy niedziewica

Byłam w związku z cudownym facetem, ładnych parę mcy, ja dziewica on już dawno nieprawiczek. Chciałam właśnie z nim rozpocząć współżycie. Zaczeliśmy się do tego przygotowywać, tj. on widział mnie nagą, ja go, on mnie lizał po vaginie, ja nie doszłam jeszcze do tego by mu wziąć do buzi. Parę razy doprowadziłam go do wytrysku ręką. Nie uprawiałameksu oralnego, analnego ani klasycznego, ale wiem, jak podniecić teraz mężczyznę, wiem, co mu sprawia przyjemność, nie wstydzę się rozchylić nóg ...........tylko, nasz związek runął, on parę razy podniósł na mnie rekę, stawał się z każdym dniem coraz bardziej zaborczy i zazrosny, choć i tak byłam i miałam być tylko jego. I co teraz, czy ja nadal mogę nazywać się dziewicą ? Oczywiście następnemu powiem, jeśli będzie pytał o tym, ale jak. Że jestem dziewicą z małym dośw, czy niedziewicą z żadnym :D ? Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica czy niedziewica
no ale on mnie lizał :) czy to nie jest seks oralny ? Co prawda w nie moim wykonaniu, ale zawsze coś. Jakoś dziwnie sie teraz czuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.........
przypomina mi się historyjka z oddziału w szpitalu Pacjent z wypadku dowiedział się, że ma hiva zszokowany, twierdził, że to niemożliwe - ożenił się właśnie z dziewicą i nigdy nie miał innej kobiety... Okazało się,że małżonka, aby nie naruszyć błony dawała poprzednikom analnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewica,z pewnym doświadczeniem manualnym. Ale o ty nie wspomnaj ;) Nikt nie lubi słuchać o byłych partnerach tych obecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica czy niedziewica
hm : już to czytałam tutaj :D, notorycznie to wklejasz :P Ja nie kochałam się na żaden sposób :), tylko byłam kochana (?) oralnie. A wątpie żeby językiem mógł mnie czym wenerycznym zarazić ;), zresztą, miałam do niego zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica czy niedziewica
manulanym :D :P. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan z walbrzycha
droga dziewico hehehehe , k-wa , to jakis pedal , k-wa , robisz mu dobrze a on cie napierdala? , co to ma byc , k-wa , zostaw geja i znajdz se normalnego gamonia , a dziwica to chyba jestes , jesli nie bylo defloracji to raczej tak , hehehehe , dawaj na male do stefana to wszystko ci wytBumacze co i jak , hehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica czy niedziewica
nie, no już właśnie z nim nie jestem, jakbym była, to nie byłoby tematu, w stylu, co powiedzieć ewe. następnemu o ILE ZAPYTA ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zake
NIe jestes zadna dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewica - powiesz mu, że nie uprawiałaś seksu z facetem, bo tak naprawdę to go nie uprawiałaś;) Proste. Jesteś fizycznie dziwicą, bo językiem Ci błony nie przebił chyba?;) A psychicznie - to już zależy jak Ty czujesz.Nas nie pytaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zake
dziewictwo traci sie z chwila gdy jego jaka kolwiek czesc ciala znajdzie sie na twoim kroczu.Lizal twoja waginie wiec nie jestes dziewica.KObieta traci dziewctwo z chwila gdy facet dotchnie jej krocza gdy ona jest naga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
dziwne to troche...bo niby jestes dziewica (bo masz jeszcze błone),ale według mnie dzioewica nie ma zadnych doswiadczen seksualnych a ty jakies juz miałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to jestes dziewicą... :) nieprzejmuj sie tym az tak bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica czy niedziewica
Nie to z tą błonką to jakaś lipa u mnie. Nawet zanim zaczęłam być z tym facetem, lekarz miał trudności z jej znalezieniem :D. Jakaś taka mało wykształcona, więc pewnie nawet nie poczuje jak już jej tam nie będzie, i nie sądzę abym miała jakieś inne objawy typu krwawienie, ale się zobaczy ;) :P. W sumie mogłabym zapytać też lekarza, ale by mnie uznała za jakiego obłąkanego mohera :D. Dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zake
a jak dla mnie to nie jestes dziewica.Oral to tez seks.Nie zapominaj o tym.KObieta traci dziewictwo z chwila gdy uprawia seks ,a ty go uprawialas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zake
ale dlaczego ma oklamywac faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica czy niedziewica
dlatego pytam ;), tylko że z dziewictwa zwalnia jakikolwiek rodzaj seksu, oralny, klasyczny czy analny, a ja żadnego z nich tak naprawdę nie uprawiałam :). Nie z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie jesteś :) dziewictwo to nie tylko kawałek błony :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie okłamie go. Cho opinii będzie pewnie tyle ile nas tu na forum. A czy to naprawdę takie ważne, czy jest czy nie jest dziewicą???Pewnie, że facetowi miło jak ma dziewicę, ale przeciez nie dajmy się zwariować....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×