Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewica czy niedziewica

Zanim okrzykniecie mnie hipokrytką, proszę o przeczytanie.

Polecane posty

Gość a jak nie była goła
jej chłopak tez nie, tylko raz w wieku 20 lat, dotknęła na chwilę penisa a jej chłopak włożył jej na chwilę rękę w majtki. I nic się nie działo oprócz tego. Tzn. nie widzieli siebie nago całkiem, nie brali razem prysznica. Tylko w trakcie bycia razem całowali się. To juz nie jest dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś dziewicą
Co innego jakieś dziecięce zabawy, a co innego obcowanie seksualne w okresie dojrzewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś dziewicą
a jak nie była goła - to co innego. ale petting bez ubrania to nic innego jak sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś dziewicą ---------> idź się lecz człowieku Jakby petting był seksem, to by się nazywał seksem jakimkolwiek np. ręcznym :D, a nie pettingiem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy dotknięcie czyjegoś
penisa z ciekawości, już jako dorosły człowiek, nie dziecko, to jest petting? Czy trzeba np. robić coś, zeby doprowadzić drugą osobę do orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś dziewicą
Niektórzy nawet 69 zaliczają do pettingu Zresztą nie ważne jak co nazwiemy Ja chcę dziewczynę niewinną o czystej duszy i która poza pocałunkami czy przytulaniu i dotykaniu w ubraniu nic więcej nie robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy dotknięcie czyjegoś
tak, ale nawet dotykając się tylko w ubraniu niekoniecznie trzeba być niewinnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa a z Toba
to bedzie robila wszystko, ale tylko z Toba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se jej szukaj :D I to najlepiej już takiej zanim zacznie dojrzewać, bo wiesz, później to już żadna nie ma czystej niewinnej duszy :D, bo miewa myśli erotyczne ! I wsadź te swoje widzimisie sobie do kieszeni, to że wedle twojego zabobonnego myślenia, oderwanego od życia, autorka nie jest dziewicą nie ma niczego wspólnego z logicznym fachowym nazewnictwem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś dziewicą
Poniekąd racja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś dziewicą
Myśleć sobie może co chce, ale ma seksualnie nie obcować z innym facetami Niebieskooka - w innym temacie pisałaś, że spałaś tylko z 1 Ale ciekawe z iloma były peetingi i orale? Pewnie od 15 roku życia się macasz z kolesiami nagolasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja drogą takie pytanko :) Mówisz, że dla ciebie nie jest dziewicą taka kobieta co ściągnęła majtki przed chłopakiem, brała z nim pryszcznic. Czyli taką kobietkę podczas waszego 1. razu potraktowałbyś jak niedziewicę :) ? No bo już dla ciebie by nią nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahaha
juken patalachu :D kurwa wez ty nam udowodnij zes to wszystko sam wymyslil :D:D:D pisac to tu mozna wiele :D:D:D ja pierdole co za pomiot 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś dziewicą
Jesli takie rzeczy by wcześniej robiła, ale tylko ze mną to dla mnie byłaby czysta. Bo tylko ze mną. Ale jak z innym dla mnie już by czysta nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zake
--. taa to jesli dieiwica idzie do ginekologa i on ja dotknie to juz stracila dziewictwo..ale wymysliles...przeciez niebedzie jej badal na odległosc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nia jestes dziewica- ty chyba sobie zarty stroisz?Nie wierze zeby normalny facet pisal takie bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według Twojej śmiesznej teorii, kobieta, która ściągnęła majtki przed facetem, wszystko jedno w jakim celu, i pokazału mu krocze, to juz nie dziewica:) Czyli każda, która była już u ginekologa to puszczalska szmata, tak?:) O kurde, ja byłam u ginekologa w wieku 13 lat, to juz jestem stara ruchawica:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak...
nie czytam całości, ale dziewicą to ty na pewno nie jesteś sprawdź sobie w słowniku co to słowo znaczy - osoba która NIGDY nie miała kontaktów seksualnych. ty miałaś - sex oralny (byłaś bierna, ale sex był) cię z tego "kręgu" wyklucza. masz błonę między nogami, ale nietknięta ( a o to facetm chodzi, żeby inny facet nie dotykał jego dziewicy) nie jesteś więc odpowiedź jest prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz, w ogóle ten temat jest głupi. Jak chcesz coś mówić swojemu przyszłemu facetowi, a na to wygląda, to mu powiedz, co robiłaś z poprzednim i on juz będzie wiedział, jak do tego podejść, a nie urządzasz sobie głosowanie audiotele. Nie możesz mu konkretnie powiedzieć co i jak? No chyba nie ma się czego wstydzić, skoro już o takich rzeczach gadacie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×