Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewica czy niedziewica

Zanim okrzykniecie mnie hipokrytką, proszę o przeczytanie.

Polecane posty

jak by to byłą kobieta to bym nie potyrarał ale skoro to zakompleksione gówno do tego używające mojej twórczości to niech spierdala na odwiedziny do Simona Mola, jej wielkiej miłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se zobacz od kiedy na f23 zaczęli go używać :) ale co ty możesz widzieć o byciu :classic_cool: poczytasz parę zabawnych wyrazów i myslisz ze jests ostra, dla Ciebie zderzanie sie ze mną to szczyt możliwości dla mnie wbijanie takiej gimsraki w glebę to rutyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki za bład: odwaŻyłabym się miało być Przyznam się, że niebieskooka czasami nie rozumiem twojego zawiłego toku myślenia, ale meandry twojej psychiki sa chyba nieodgadnione:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdrabniam, bo nie widzę potrzeby :D. A jeśli czujesz się urażona, to Twój kompleks. Ja jestem katolikiem i jeśli wiara jest szczera, to żadne inwektywny pod moim adresem odnośnie wiary mnie nie tykają :). 🖐️ pod słowem katolo raczej kryją się hipokrytyczne mohery, czyli nic dobrego, a nie katolicy wierzący czy praktykujący 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masło maślane :-O prezentujesz identyczną filozofie jak \"mohery\" czyli: tylko to co ja powiem jest słuszne i tylko ja ma prawo do nazywania innych obraźliwie bo ja jestem tylko jedynie słuszna :-O żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken jestes zalosnym cieciem, tylko rozmawiajac z dziewczyna nabierasz pewnosci siebie i chamstwa i taki odwazny sie robisz a z idelaista nie pogadales za wiele\'niemoto\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken, powiedzialeś co wiedziałeś, a teraz z gracja i szykiem klęczkiem do miecza :D Gówno wiesz, cioto, na f23 i na kafe byłam nim ty doszedłeś do tego, że masz stooleje, debilu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nadal mi udowadniasz ze tylko kopiować umiesz co ktoś inny stworzy:O wiec udaj sie do łazienki bo tate już tam na ciebie czeka :P ps ty nie masz miecza kretynko :Dbuhahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołlłłłłjjjjjjeeeeeee
niebieskooka wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry wywłoko, a skąd wiesz, że te teksty nie są mojego autorstwa, albo co najmniej jakaś ich część. Gówwnem jesteś i góówno wiesz :D, potrafisz się powtarzać i robisz to od paru mchów :O idę bo jesteś nudny ciołku pachołku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz też zawołać swojego sąsiada transwestytę do pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ty wyczytałaś, że jestem urażona???????????????? Filozofia niebieskookiej jest bardzo prosta: ejj zdanie jest jedynym właściwym w końcu jest prawdziwym katolikiem, inni to katole i mohery na dodatek zakompleksieni jak sie dowiedziałam:( Postwa godna prawdziwego katolika!!!Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
i pytasz na forum czy jesteś dziewicą. Czy masz zamiar tak się przedstawiać? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co niebieskooka kretynko już uciekamy??? skończyło sie odtwarzanie z adaptera??? Buhahahahahahahah tak to jest jak copy głąb spotyka autora tekstów których używa 🖐️ katoliku wyzywających innych katolików od \"katoli\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołlłłłłjjjjjjeeeeeee
prada coś długo myślisz idz spac dziecino marząc trojkącie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołlłłłłjjjjjjeeeeeee
wszystko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ty może dłużej pomyśl nim \"błyśniesz\" kolejną taką wypowiedzią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołlłłłłjjjjjjeeeeeee
nie ma jej wypowiedzi ,,,stul dziub młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołlłłłłjjjjjjeeeeeee
pierdziel banana onanisto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ołlłłłłjjjjjjeeeeeee przynajmniej myśle...i mam swoje zdanie, a nie nic nie wnoszące do rozmowy głupie uwagi... a poza tym nie siedzę wiecznie przy kopie czekajać z wypiekami na twarzy na nowe posty jak zapewne ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołlłłłłjjjjjjeeeeeee
zapewne rozszywrofałaś zawiłą nature mą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołlłłłłjjjjjjeeeeeee
matki nie znam ojciec w rowie leży najebany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumaty
Ludzie, szacunek!!! Kazdy ma prawo miec wlasne poglady a co niektorzy probuja na sile udowodnic swoja wyzszosc... Do "co niektorych": gdybyscie wierzyli w siebie to byscie sie nie klocili na forum "czyj samochodzik " jest lepszy... Troche ironia powialo, ale co tam, kto ma skumac ten skuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×