Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadzieja_ona

3 dni przed można robić test??

Polecane posty

Gość GOSKAAA
witam cos ten topik powoli sie rozwija no ja dzis tez sie nie popisze bo bardzo zle sie czuje weszłąm tylko zobaczyc co słychac i ide spac bo mdli mnie od rana i juz teraz jestem zmeczona nie wiem moze sie zatrułam zobaczymy narazie musze odpoczac pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 24
HMMM PODPOWIEDZCIE CZY TO MOZLIWE - KOCHALAM SIE W DNI PLODNE, OD WCZORAJ MAM BOLE BRZUCHA , MDLOSCI I BARZO BOLA MNIE CYCUSZKI :) JEST JAKAS SZANSA BO BARDZO BYM CHCIALA ? POZDROWIONKA DLA WAS WSZYSTKICH , PO TYMCOPRZECZYTALAM TO FECECI PRZY NAS TO MALE BOBASY :)))))))) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 24
AHA A MIESIACZKE POWINNAM DOSTAC DOPIERO ZA TYDZIEN :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkeijejbrzdac
ona cos za szybko na takie doleglowosci, ja mialam je dopiero w 5 tyg, kiedy juz dawno wiedzialam o ciazy mysle ze tu dziala twoja wyobrazna bardziej i nastaiwenie ze teraz musi byc to ze kochalas sie w dni plodnie nie musi zaraz oznaczac ciazy ;)-mam nadzieje ze u ciebie wlasnie ja oznacza, mowie to z wlasnego doswiadczenia, bo ja staralam sie w sumie 8 miesiecy, a moja szwagierka stara sie juz rok i nic... wyszstkim zycze II kreseczek pozdrawiam ps mi tez wyszedl na 3 dni przed okresem polecam te z allegro, jeden kosztuje ok 3 zl, a wg mnie najbardziej czule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 24
MOZE MASZ RACJE :) POCZEKAM I BEDE DALEJ WALCZYLA O KRUSZYNKE :) DZIEKI POWODZENIA A JAK SIE COS ZMIENI TO NAPISZE NAPEWNO BO BARDZO MI SIE U WAS PODOBA KOBITKI :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA 24 ... Jeszcze za wcześnie by stwierdzić cokolwiek :) ale bądź dobrej myśli ... :D Jako ciekawostkę dodam, że ... ja przed każdym swoim okresem mam wszystkie objawy ciążowe :D nawet te NAJBARDZIEJ WYSZUKANE !! Wystarczy, że przeczytam na Kafeterii, że któraś będąc w początkowej ciąży miała \"metalowy posmak w ustach\" i za 5 minut też taki mam :D:D:D buehehe DOSŁOWNIE !! Poza tym zauważam ... Jasne sutki Linię biegnąca od pępka w dół ... i wiele, wiele innych rzeczy o których się naczytam :D i za każdym razem mam większą nadzieję -> Tak !! To już teraz :) ehhh ... Gdy czekam na @ ... czuje i widze wszystko co chcę widzieć i czuć :) ...więc dziewczyny !! Wyluzujcie ... tak jak ja teraz zamierzam to zrobić ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa lupa
Zgadzam się bo najważniejsze to wyluzować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 24
KINGA KINGA KINGA :) chyba masz racje ze sobie cos tez zaczelam wkrecac bo wszystko co tu przecztalam mialam hheheheh no ale jesli to nie beda zludzenia to bede najszczesliwsza jak wszystkie ktore zobaczyly dwie kreseczki :) no i wyluzowac to chyba trzeba bo ja wczorajszy caly dzien w pracy spedzilam na czytaniu waszych dolegliwosci i objaw ciazowych i mialm je maialm napewno heheheh:) BUZIAKI KOBITKI 3 MAJ CIE SIE - JESZCZE TU WROCE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
halo halo co tu taka cisza czy nikt juz nie czeka na fasolki ja czekam do 14 i mam nadzieje ze @ sie nie pokaze pozdrawiam was wszystkie no chyba ze juz tu nie zagladacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
nio bo ja to taka osamotniona sie czuje z tym moim czekaniem a chyba wiecie jak sie ciagna cztery dni OBY NIE PRZYSZłA@ trzymajcie kciuki dziewczynki dobrze ze duzo dziewczyn chce nowe pazurki to mam rece i głowe zajeta tipsami a tak cały czas bym myslała o dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
Kinga a jak twoje starania bo widze ze same zostałysmy na polu walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 24
Hej dziewczyny ja nie wytrzymalam , zreszzta zawsze z moja cierpliwoscia bylo krucho heheheheeh ale wiecei co wynik wyszedl negatywny a ja nadal mam nadzieje ze nie dostane bo zrobilam oczywscie 4 dni przed buuuu. Ale Wam zycze wieciej szczescia choc kto wie moze do mnie tez juz nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA 24 - dobra jesteś !! :) hehehe GOSKAA moje starania ... trwają - choć jeszcze za wcześnie :D ale będą trwały ... cały czas bo nigdy nic nie wiadomo :) Poza tym wyluzowałam ... i dobrze mi z tym :) Teraz mam taką myśl ... Zajdę to Super :D ...w końcu!! Nie Zajdę też Super ... będzie Lato ... będę mogła sie wyszaleć na wodą itp... hehehe Myślę, że takie podejście mi pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
no ja tez takie podejscie chyba bede miała jak @ do mnie przyjdzie juz nie czytam nie stresuje sie nie chodze po stronach co ma byc to bedzie jakby nie było to i tak bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Stare i Nowe Dziouchy ! ;-) od niedzieli nie działał mi komp (obejrzałam za to pare fajnych filmów na HBO np \"wiek niewinności\", bo wreszcie miałam czas -zamiast czytać bzdrury na necie ;-) -...za to mąż miał wałek, bo pozbawiłam go jego programów-polityka i sport :-> ) Kinga, z objawami ciąży w \"nie-ciąży\" to normalka - ja od czteru miesięcy normalnie niemal mdleję - ...tak gdzieś do pierwszego dnia miesiączki, dziwne ;> ALE NAJWAŻNIEJSZE TO ŻE UMNIE DZIŚ 32 DZIEŃ CYKLU I NIC... (mam nieregularne, węc jeszcze nie skaczę pod sufit, ale... często siusiam i mnie dziwnie kłują jajniki... hehe (wkręt? ;/) ). Dziś mężuś kupił mi test, ale jutro jeszcze nie zrobię , raczej w sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliłam się wyżej, bo dziś jest 33 dzień cyklu u mnie, JUŻ !! hehe - oby do stycznia ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaAnia ... WOW :D ... ja do 33 nigdy nie dotrwałam :P najpóźniej 31 dopada mnie @ :/ Co do jajników ... kują mnie zawsze gdy chcę :D i z tej strony którą sobie wkręce :D buahaha ... Dosłownie :) ale jakoś wierze w To, że twoja fasolka już tam u Ciebie jest :) Trzymam kciuki ... i dawaj znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
no prosze a u mnie 29 dzien cyklu i tez narazie @ nie widac a tez mam nieregularnee cykle wiec patrze i obserwuje i oczywiscie widze wszystko jaak narazie mam pełno sluzu białego mlecznego bezwonnego a co sie tam jeszcze pojawi to zobaczymy oby nic i w styczniu juz bede pulchniutka test tez chce robic dopiero w niedziele albo poniedziałek o ile nie przyjdzie okres staram sie nie myslec ale jakos tu do was musze zagladac bo zycze wam bardzo tak jak sobie oczywiscie zeby nas @ na pare miesiecy pozegnała pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kinga - będę informowała :-) a co do wmówionych objawów, to \"czujemy je\" dlatego, że kobiety są tak bardzo twórcze - prawdziwe artystki ;-) :-)) Goskaa - niom, spróbuj odstraszyć tą głupią @ aż do stycznia - ja też próbuję :-)) U mnie dziś dzień 34 (takiego długiego cyklu jeszcze chyba nie miałam...) !! i wiecie co - w nocy tak gdzieś do 1ej co pół godziny latałam siku - więc o ile nie mam zapalenia pęcherza - to to na pewno ciąża!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaAnia :):):):) jeeejjj ... ale Ci zazdroszczę :) super ... i trzymam kciuki oby tak dalej :D GOSIA ... Tobie też zazdroszczę :D hehehe (Kinga - zazdrośnica) :P Nawet gdy to nie są ciąże ... to zazdroszcze samego uczucia nadziei ... ja tak daleko nie zaszłam :) hehe ... ale to na pewno ciąże :D trzymam nadal za Was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
czesc dziewczynki no i nie wytrzymałam zrobiłam tescik i wyszła druga kreseczka coprawda bardzo blada ale ona jest nie umiem sie jeszcze cieszyc bo boje sie ze juz teraz ja widze bo chce tak jak z tymi objawami ale nie odstawiłam testu tylko patrzałam w niego trzy minutki hehe i jest naprawde bladziutka ale inaczej wcale by jej chyba nie było ja zeswiruje:):) co o tym myslicie bo przy pierwszej ciazy była gruba ale nie pamietam kiedy robiłam test czy przed@ czy po wtedy to było inaczej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSKAA !! SUPER !! na pewno jesteś w ciąży skoro widać tą drugą krechę !! :-) :-) :-) nawet jeżeli jest blada, to wszystko OK ! dwie kreski to na 100% ciąża! jejku! jak Ci fajnie!! :-) a ja tchórz - i czekam z testem do jutra, mam kupiony Quick Vue - a Ty jakim robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
no własnie ty wykrył mi pierwsza dzidzie wczesniej robiłam dwa inne a ten okazał sie poraz kolejny szczesliwy pisza ze mozna o kazdej poze ja robiłam o 13 i jest bardzo czuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
Quick Vue z takim dzidziusiem w reczniczku na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, wiesz mi też pierwszą dzidzie wykrył Quick Vue. A w poprzednich cyklach robiłam dwa innej firmy, i teraz znowu mąż mi kupił Q.V., więc może też będzie szczęśliwy! (ale jutro! jutro!! nie kuś mnie na dzisiaj... chcę spokojnie spać...) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
jasne poczekaj do jutra rano bedzie pewniej ale czy ty tak spokojnie usniesz:)watpie rano do łazienki pobiegniesz przez sen powodzenia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josia
pozdro dla wszystkich ja też sie czaję test kupiłam 4 dni temu czyt. od 4 dni mam ochotę sprawdzić tylko @ mam nie mieć dopiero 18 to tak długoooooooooooo............ niby wykrywa 6 niową ciąże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKAA
no ja miałam tak samo czaiłam sie tak ze az trzy zrobiłam hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×