Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aurelia478

Czy to prawda, że faceci wolą brzydkie dziewczyny?

Polecane posty

Gość aurelia478

Tak twierdzi mój znajomy. Uważa, że wtedy jest mniejsza szansa, że mu ją ktoś odbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka a
hakuna ile liczysz wiosen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tyle pieknych
mam kolege przystojniaka ktory zawsze ma tegie brzydkie dziewczyny....wszyscy sie zastanawiaja o co chodzi....koles naprawde jest fajny i dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według moich
obserwacji zdarza się tak, żę coraz częściej przystojni faceci mają brzydkie dziewczyny... też tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet majacy wszystko
Uroda nie swiadczy o wartosci danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tyle pieknych
wydaje mi sie ze tego kolege wlasnie takie cos kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka a
ja schudłam 21 kg i dopiero potem mialam duze "branie" faceci nie lubia brzydkich dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka a
mlodas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczk a jak to zrobiłaś
jaka dieta i w jak długim czaSIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka a
odchudzalam sie pol roku! polecam diete 1000kcal i codzienne cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tyle pieknych
znow temat schodzi na diety no luuuuuuuuudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
a ja twierdze,ze czesciej ladne laski maja brzydkich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj chyba nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam że tak
Faceci boją się atrakcyjnych, zadbanych kobiet. Wiem to z doświadczenia ;) A poza tym moja mama kiedyś stała w kolejce i słyszała jak ojciec z synem rozmawiali na mój temat bo akyrat tamtędy przechodziłam. Syn powiedział ojcu, żeby patrzył jaka fajna dziewczyna idzie :classic_cool: a ojciec mu na to- ty na nia nigdy nie zarobisz bo takie to nic nie robią tylko się pindrzą przed lustrem a poza tym nigdy nie będziesz pewien czy nie ma kogoś na boku :O Fajnie nie? Facet nawet mnie nie znał a ocenił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipka POkrzywka
Niema brzydkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci nie wolą brzydkich dziewczyn. Tylko fajniejsze. Często te bardzo ładne mają takiego fioła na punkcie swojej urody/figury/ubrań, że o niczym innym nie da się z nimi rozmawiać. Przeciętne są wyluzowane - zjedzą pizzę bez przeliczania kęsa na kalorie, pojadą na wakacje na działkę, nie myśląc o tym, że będą musiały zrezygnować z bucików na obcasie, można zadzwonić do nich z propozycją - będę u ciebie za 15min, idziemy do kina, bez myślenia o tym, że panna potrzebuje 2 godizny, żeby się przygotować do randki itd itp :) To moja teoria. Wątpię, że chodzi o to, że brzydszej nikt nie odbije. Faceci są zbyt ambitni na takie myślenie ;) To tylko ładne samotne kobiety tak to sobie tłumaczą przykejając tipsy i zastanawiając się, dlaczego są ciągle same ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika 3
A jaka jest definicja brzydkiej i ladnej dziewczyny? Ladna to wypindrzona lasia, a brzydka to ta sama dziewczyna tylko nie zrobiona? Jesli tak, to faceci wola te wypindrzone lasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
faceci leca tez na kase:) i wtedy uroda im nie przeszkadza jak im sie duze biusty podobaja, to wazne wtedy aby biust miala a reszta obojetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
brzydkie to grube, bez gustu czasami, niezoobione-i nieladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcyckowa.
" "Czy to prawda, że faceci wolą brzydkie dziewczyny?" kompletna bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdupel z 80s.pl
Bo ładne wysokie dziewczyny potrzebują wysokich silnych facetów z dużymi męskimi stopami i dłońmi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci wolą przeciętne
ale nie brzydkie, bo to w końcu wzrokowcy, najważniejszy jest wygląd i pociąg sexualny do danej osoby, a jak można miec pociąg do brzydkiej?? a z ładnym wnętrzem i brzydkim wyglądem to mozna miec ewentualnie przyjaciółke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj znajomy wyrwal sobie taka laske, za ktora pol miasta, w ktorym mieszkali, latało. Ubierala sie skapa, makijaz itp. i gdy zaczeli ze soba na powaznie to nie pozwal sie jej malowac, zabronil chodzic jej na solarium, czesac sie tak, aby przyciagala uwage, ubierac sie skąpo, tylko dlugie bluzy itp. bo , jak stwirdzil \"nie chce, aby ktos mi ją wyrwał\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze wolą ładne
przecież to nie są turpisci,a Ci ,ktorzy twierdzą ,ze wolą brzydkie ,no coz...zapewne sami nie są najpiękniejsi i nie mają po prostu szans u ładnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby woleli brzydkie, to juz bym miala chlopaka od dawna :D niestety- z moim wygladem nie jest najlepiej i nikt sie mna nie interesuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×