Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aurelia478

Czy to prawda, że faceci wolą brzydkie dziewczyny?

Polecane posty

Gość Invisibility197
A ja się nie zgadzam z tym, że kobieta mniej urodziwa będzie wierniejsza w małżeństwie. Taka kobieta może być i mądra ale i tak będzie czuła się niedowartościowana, tym że faceci nie zwracają na nią uwagi. Myślicie że jak w końcu jakiś facet ją zechce to będzie mu wdzięczna do końca życia? Ja uważam, że nie bo wystarczy że pojawi się jakiś inny który choć trochę się nią zainteresuje to z wiernością koniec.Bo one są spragnione adoracji, akceptacji, w ten sposób się dowartościowują. I smutne jest to, że kobiety które nie są atrakcyjne często zgadzają się na bycie z jakimkolwiek facetem które je zechce. Dużych wymagań nie mają i to może podobać się innym facetom w brzydkich kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tylko tyle ładne dziewczyny są dla facetów bez wyobraźni i coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszajcie się
poprostu atrakcyjny wgląd pomaga w każdej dziedzinie zycia tak jest i koniec. Nie mówię ,że tylko on sie liczy , bo można był ładnym i miec beznadziejny charakter ,ale często osoby brzydkie są od razu skreślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często ludzie mylą dwa pojęcia atrakcyjny wygląd z dbaniem o siebie. Prawda jest tak, że każda dbająca o siebie dziewczyna wydaje się ładna, bo ma ładne włosy ładny makijaż i ładne ciuchy. Jak ta samą dziewczynę zobaczymy z tłustymi włosami i w dresach już nie wyda mam się taka atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszajcie się
No Cienka po czesci sie z Tobą zgadzam. Kobieta zaniedbana zawsze bedzie źle odbierana choćby miała nie wiem jak piekna twarz. Ale kobieta brzydka i zadbana nadal bedzie odbierana jako brzydka choc stanie się trochę bardziej atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale urod fizyczna to też rzecz gustu jedni woją blondyni drudzy brunetki więc cieżko stwierdzic która dziewczyna jest ładana. To rzecz gustu jeden woli chudą jak wieszak drugi puszystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Invisibility197
Cienka przeczytaj moją wcześniejszą wypowiedź bo jestem ciekawa Twojej odpowiedzi. Nie oszukujmy się, wątpię żeby jakiś facet obejrzał się na mieście za kobietą z tłustymi włosami, dresach i nieodpowiednim makijażem. Jeśli nie zadbana kobieta narzeka na brak powodzenia to niech się zastanowi, że może warto coś w sobie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invisibility197 ja uważam, że wierność to kwestia charakteru a nie urody. Jak by tak było to kurwami były by tylko długonogie blondynki bo kurestwo to też cecha charakteru a nie urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszajcie się
obiektywnie ładne kobiety uważane są przez większosć osób za ładne. i odwrotnie obiektywnie brzydkie większosć uzna za brzydkie. Kolor włosów, figura , styl ubierania to co innego , a co innego to rysy twarzy i figura , ktore sa najważniejsze dla naszego wyglądu. Kobiety o regularnych rysach , duzych ochach , malych nosach i dosc pelnych ustach ( do tego odp owal twarzy) będą uznawane za piekne nawet przez dzieci ( udowodniono to w badaniach). Więc to nie prawda ,że ciężko ocenić kto obiektywnie urodziwy ,a kto nie. Opinia większości ludzi się liczy choć czasem bywa ,że ktoś np lubi bardzo otyłe choc ci ludzie na pewno są w mniejszości. Za to nikt nie lubi kobiet o brzydkich , nieregularnych rysach twarzy . Regularne rysy ,i odpowiednia figura ( wcięcie w talii itd) świadczą o płodności i faceci odbieraja podśmiadomie taką osobe za obiekt warty zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Invisibility197
Chodziło mi o to, że dużo osób wypowiadało się, że jak brzydka to wierniejsza. A tak wcale nie musi być. Ale myślę, że jeśli kobieta na prawdę kocha to nieważne czy brzydka czy ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam osobiście dziewczynę, która była gruba mąż ja zostawił jak schudła i zaczęła o siebie dbać, bo bał się, że zacnie go zdradzać. Ona takiego planu nie miała chciała się podobać swojemu mężowi i dobrze się czuć ze sobą ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauka naukom a i tak badania nie zawsze są miarodajne. Mnie też koleżanki mówiły, co ty widzisz w tym swoim chłopaku taki jest brzydki takie ma mocne rysy twarzy. Ja osobiście uwielbiam takich właśnie facetów z mocnymi wręcz brzydkim przerysowanymi rysami twarzy. Badania badaniami a życie i tak wszystko koryguje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////
regularne rysy?? a czy mężczyzni zwracają uwage na długość włosów?? długie krótkie?? moze się to wiązać z powodzeniem?? jezeli ta sama dziewczyna majac krótkie włosy nie ma powodzenia, mogla by je miec gdyby miala dluugie wlosy?? krótkie powiedzmy do szyj czy do ramion(konczące sie gdy zaczynaja sie ramiona :>)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszajcie się
bo widocznie należysz do tej mniejszości ,której mógłby sie spodobać. A poza tym wygląd facetów jest mniej ważny niż kobiet. A co do tej koleżanki , o której opowiadałaś to widocznie jej facet byl niedowartościowany. Badania , statystyki mogą nam wiele powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszajcie się
włosy to innego chociaż długie i gęste też świadczą o zdrowiu. A regularne rysy są szczególnie ważne bo świadczą o płodności i dobrych genach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjtojniakmax
Ja wole brzydkie, bo o ladne trzeba sie za duzo starac, a potem i tak sa klodami w lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno dos
Kazda samotna kobieta uwaza sie za pieknosc i twierdzi, ze faceci wola brzydkie, takze jest to prawda wedlu sfrutrowanych singielek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjtojniakmax
Niektorzy faceci na prawde... najbardziej cenia sylwetke, namietnosc i czulosci i oddanie kobiety.. w stosunku do mezczyzny... Z ladnej miski sie nie najesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez cenie naprawde
inteligencje i wykształcenie, zwłaszcza brak braków w podstawowym, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKasiania
na prawde pisze sie oddzielnie ciolku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKasiania
Wielu facetow woli brzydsze dziewczyny, bo nie trzeba sie o nie starac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysl o nim
Z ladnej dziewczyny nie ma za wielkich korzysci, wiec po co taka lala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydkiFacet
Brzydkie wybiera sie, jesli na zadna ladna nie ma sie szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydkiFacet
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola22932
I co temat ucichl ?? Prosze sie wypowiadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka17
Powiem wam jedno,że ja jako dziewczyna uważam się za bardzo atrakcyjną osobę ;d Mam ładną twarz i nie zaprzeczam temu ;d Jedyne co mnie denerwuje to mój wzrost - jestem bardzo niska ;d Jedyne 1,57 cm ;d Ale to i tak nie odciąga ode mnie facetów.Po pierwsze ja zawsze stawiam na naturalność- nie farbuje włosów ;d - maluję się delikatnie (fluidów praktycznie nie używam) - mam długie rozpuszczone włosy i nie jestem żadną -głupią pożal się lalunią.Jestem sobą- bardzo inteligentną dziewczyną dla której bardzo liczy się charakter drugiej osoby ;d Kiedyś poznałam bardzo brzydkiego chłopaka- nie skreśliłam go odrazu -chciałam go lepiej poznać.Niestety okazało się,że tak jak niektórzy przystojniacy był zadufany w sobie.Tutaj nie ma reguł.Może być brzydki a głupi lub odwrotne ;d Może być przystojny a potwornie nieśmiały ;d Jednego kręcą rudzielce a drugiego zielonookie blondynki ;d Mogę stwierdzić tyko jedno,że jak laska jest brzydka to musi się bardziej starać ;d Nieraz słyszę komentarze od kolesiów,którzy nadawają na kogoś : Ty popatrz jaki paszczur O.o ALe czy to czyjaś wina,że urodził się jako brzydki człowiek ?! Raczej nie ;d Czasami myślę,że co mi potym jak jestem ładna a na swojej drodze spotykam takich buraków,którzy zakładają się o mnie ;d Nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×