Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alefajnalala

Czy mogłybyście wrzucić jakieś fotki ciuchów z lumpów?

Polecane posty

Gość alefajnalala

czy możecie dac jakieś fotki ciuchów które złowiłyście w lumpach? ja szperam i szperam i nic sensownego jeszcze nie znalazłam. Dajcie jakies zdjęcia bo zaczynam watpić, że można tam kupić coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ja kupiałm wczoraj dwie kurteczki...po 1o zł..jedna jest z kolekcji firmy ESPRIT, druga tez fajna..nie pamietam jaka firma..ale nie to najwazniejsze..nie są zniszczone i jak je upiore i pozbede sie lumperksowego zpachu to będa wyglądaly jak nówki...jestem bardzo zadowolona z tego zkaupu..a moja mama sobie kupiła w tym secondhandzie kurteczke promodu tez za 10 zł...i tez w bardzo dobrym stanie..myslałam ze kupiła ja w normalnym sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
nie umiem zrzucać fotek na neta..wiec niestety nie moge Ci pokazac jak te ciuszki wygladaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne ciuszki plus syf gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dawna kupuje w ciucholandach i jakos nie złapałam zadnego syfu. i na serio mozna znalezc super ciuchy. ja czesto trafiam na vero mode i h&m stan super, jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz zdjec
allegro.pl Kobieto, 80% ubran uzywanych stamtad pochodzi z lumpeksow. sama tez sprzedaje, z czego ok. 40% ubran, ktore wystawiam jest z papierowymi metkami sklepowymi czyli noweczki. znam tez "lunpeks", ktory nalezy do takiego ksiedza (u mnie w miescie sa dwa), za kase ze sprzedazy organizuja dzieciom kolonie i pomoc...tam przychodzą całe koncowki kolekcji, kobietki niejeden raz zamawiaja sopbie np kolor i rozmiar sweterka...babeczka zapisuje i jak "wynajda w worach" ten fason to odkladaja :) ale wiekszosc second handow to syf - tez nie lubie szperac 2h zeby znalezc jedna bluzke ;/ dlatego chodze tylko do dwoch sprawdzonych.,..a wybor mam spory, mieskzam w jedym z najwiekszych miast polski - wchodzac tam wiem ze wyjde z "pelnymi siatami" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
wczoraj znow byłam...kupiłam 3 spodniczki i 6 bluzek..łacznie 96 zł...w tym spodnica firmy Esprit... ja chodze tylko do jednego ciuchlandu w którym wszysko jest w jak najlepszej jakosci...nie ma ani poplamionyvch ani podartych ubran..wczoraj widziałam nawet ciuszek z papierowa metką.. widac ze śa to ciuchy bardzo mało uzywane gdyz sa w świetnym stanie i maja bardzo dobrej jakosci materiały..czesto lepsze niż w zwykłych sklepach lub takie same.. rok temu znalałzm tam sweterek H&M za 8 zł..pamietam to jak dzis...prałam go juz wiele razy a wcale nie stracił koloru ani sie nie zmechacił prawie i nadal wygląda porządnie... po ostatnich łowach doszłam do wniosku ze czesciej bede odwiedzac ten lumpeks poniewaz jest tam masa ubrań znanych i cenionych firm i wsrod nich mozna znaleźć takie które wygladaja jak nowe i rownie dobrez mozna by je dostac w zwykłym sklepie tylko ze 5 razy droższe...a do tego jets tez wiele ciuszkow orginalnych, których nigdy nie widziałam w zadnym centrum handlowym... a co do syfu? prezciez to jest odkaane..i wiadomoze treezba uprac takie ubranie po zakupie by pozbyc sie zapachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×