Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

ta byla wyjatkowo pierdo...ta!! zjehala jakos na poobocze i zahaczyla go lusterkiem!! na szczescie nic powaznegomu nie jest. plecy ma cale poscierane,łokcie no i nadgarstek cos go boli i chyba ma skrecony. Jakbym ta babe dorwala to bym ja chyba rozszarpała😡. Teraz Tomek pojechal z tata na pogotowie. nie chcial zebym jechala z nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamy ja:) wyszla z samochodu,ale zatrzymala sie dopiero po 100m!! opatrzyla go tak mniej wiecej, no i dogadal sie z nia, zaplacial mu i ma mu kupic jeszcze nowy tel bo ten co mial przestal dzialac po upadku;/ No i Tomek zadzwonil po kumpla, a ten u byl u dziewczyny, a wiec ten kumpel z dziewczyna i jej mama pojechali na miejsce wypadku, mama spisala numery tej babki i jej dane, i Tomka przywiozla do mnie:) mowil ze nie chcial do mnie dzwonic zeby mnie nie denwrowac. ja d tej pory jestemw szoku i sie trzese:( ale wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szczescie w nieszczesciu. dobrze ze wsyztsko jest w porzadku, no i ze kobieta postapila tak jak postapila:) osatnio przez jakies 4tyg mialam same niespodzianki, wszytsko mi sie ukladalo...a teraz wrecz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nic sie nie dzieje specjalnego... tak ogolnie ... :) u mnie tak sobie. po tym weselu ciagle tesknie z atym chlopakiem co sie z nim bawilam. mamy kontakt ale czy cos wiecej z tego bedzie...czas pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak też miał ostatnio wypadek na rowerze- wpadła mu pod koła jakaś baba. Nie tylko kierowcy są niebezpieczni ale piesi też :O Idzie taka lalunia drogą rowerową a potem wielce zdziwiona, że spowodowała wypadek :O madziulka dobrze, ze nic poważnego się nie wydarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom tez sie ciesze ze nic sie nie stao. oprocz zadrapan i nerwowo nic sie nie stalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam? świetny jest A. obejrzelismy wesele na ktorym bylismy. potem lezelismy sobie, rozwiazywalismy krzyzowke, potem gazete ogladalismy. fajnie bylo. az wstawac sie nie chciało...ach Ale nie jestesmy razem tak o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm Magda :D moze cos z tego bedzie co? :D A ja bylam w kinie na Shreku :D bylo super, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może, może... :) nie mam pojęcia. Się zobaczy! o, pamiętasz jakieś śmieszne=fajne texty? :D rozbrajają mnie one! szczególnie ze shreka!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️. bylam wczoraj z Misiem mpim na balecie. bylo nawet fajnie, potem wracalismy pieszo, bylismy na hot dogach hehe. tylko por=temw dordze sie posprzeczalismy o cos tam i on sie obrazil i mial isc do mnie do domu mnie odprowadzic i w ogole mial zostac, a on sobie poszedl do domu. nawet mnie nie odprowadzil a teraz sie do mnie nie odzywa i nie odbiera moich tel!! ciekawe kiedy mu przejdzie hehe .ah ci faceci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, moze i sie tniemy..ale to z milosci...hehe .wczoraj nam minelo pol roku:classic_cool: suuuper:) nie..wiem co masz na mysli..ze to niby prowadzi do rozstania..ale nie...my po prostu bylismy wtedy troche..hmmm. nie trzezwi;P..i tak jakos wyszlo...poza tym jestesmy czasami uparci:) poza tym na baecie siedlismy sobie tylko we dwojke przy stoliku i gadalismy dlugo dosyc...i wiem, ze sie nie rozstaniemy....Po prostu szczerze rozmawialismy, nawet bardzo (a alkohol rozwiazuje jezyk) no i wiem ze on mnie...bardzo...no wiecie:) po prostu czasami ja sie obraze tez o byle co (jak kazda jedynaczka) i tak jakos wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh ten shrek :D nie napisze ci tekstow bo zapewne je spale :P :O ale usmialam sie i to bardzo ;) 16. 07. bedzie 2 rocznica od kiedy jestem ze swoim ❤️ A po 20. 07. wyjezdza i nie wiem kiedy wroci: moze to byc miesiac, dwa, trzy... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka babo kłótliwa; nie kłóć się już wiecej!!! :P :D ale dobrze, ze juz sie pogodziliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..pewnie do pracy jedzie...?? :( wiem, zeby sie nie klocic, ale to jest takei silniejsze ode mni,e te fochy itp 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos mi smutno. Chcę do A. Tego z wesela!!!! wczoraj było tak fajnie... a dziś jeszcze się nie odezwał... bu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda. A czemu siedzisz na innym forum?? to mala zdrada jest wracaj tutaj!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie siedze:) od czasu do czasu wpisze sie zeby zobaczyli moja stopke i do nas napisali:) no ja zapomnialam sie jego spytac jak wczoraj byl u mnie co bedzie dzis robil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie odezwal sie jednak...?? szkoda.. tamto forum jest calkiem ok..i jest sporo ludzi..ale tylko dlatego ze ta klientka co to zalozyla zrobila taki dlugi, w pewnym sensie przekonywujacy wstep i dlatego sie tyle osob rzucilo:D szkoda ze mieszkamy tak daleko od siebie..brak mi jakies kolezanki...zeby pogadac, naopisci sie kawwy, albo piwka itp:( no ale coz...:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. nie odezwał. grrrrrrrrrrrrr................. to chyba bedzie na tyle :( u nas tez na poczatku bylo sporo, az wkoncu zostalysmy same... no. ja tez zaluje ze tak daleko mieszkamy. ale kiedys na pewno sie spotkamy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie..Monika byla, no i stanczyk;D a teraz tylko Ty, ja no i Amira jeszcze zaglada...moglby sie ktos tu przylaczyc...bysmy sobie poplotkowaly itp. ...ja tez sobie taka stopke zrobie i jak bede wchodzic na inne fora to ludzie beda to widziec i moze wpadna do nas:P nie martw sie moze jeszcze nie wszystko stracone...moze sie odezwie jeszcze...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mogliby przyjsc. a moze nie maja ochoty pogadac:P jak w temacie. hihi;) moja komorka taka samotna. nikt nie dzwoni ostatnio... ach.. a On... nie wiem gdzie jest. gdybym sie wczoraj zapytała co dziś robi, nie główkowałabym sie chociaz!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusc mu dzwonka, albo cos. albo eska napisz..takiego jakiegos niezobowiazujacego:P... jesli niechcesz czekac na odzwe z jego styrony to wez sprawy w swoje rece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×