Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

Gość bezradna7
🖐️ moge Ci zadac pytanie?? wiesz jak wywolac okrws, jesli Ci sie spoznia, a wiesz ze na 100% nie jestes w ciazy...:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna7
ja narazie uciekam bede poniej 🖐️ A Ty czemu nie w wawie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam bo wypowiadalam sie na innym topicu, tzn prosilam o rade i nie chcialam pod moim stalym nickiem...dlatego:( troche to pogmatwane ale tak jest.... aha... a po co do wawy jedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem..tylko ze tam byl taki topic konkretnie o tym temacie... a Ty mozesz mi pomoc?? w sumie to jak sama sobie nie pomoge to chyba mi nikt inny nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio tez mialam ten problem z okresem :O Bylam u gina i gdyby nie to, ze biore antybiotyki (i zapewne szybko brac ich nie przestane :O ) to dostalabym hormony. No ale tak jak mowilam przez te antybiotyki babeczka przepisala mi lek homeopatyczny: \"Castagnus\" i po miesiacu okres wrocil :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz co moze byc powodem tego spoznienia?? Odchudzalas sie ostatnio?? A moze odstawilas tabsy?? Ja wlasnie po odstawieniu tabsow zaczelam miec takie problemy.. ale nie od razu.. przez 3 miesiace okres byl ok a pozniej znikl na nastepne 3 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no wlansie to jest najlepszd ze ja sie nigdy nie odchudzalam, nie mam zadnych stresow, a tabletki bralam dawno temu, tzn 10miesciescy temu i to przez 3 miesciacetylko. zreszta wydaje mi sie ze to nie przez tabletki...przeciez wczesniej tez tak mialam:( mam nadzieje ze nic mi nie jest powaznego, przeciez mnir nic nie boli, nie mam zadnych dolegliwosci, wiec am nadzieje ze nie jestem na nic chora:( a co tam Amira u Ciebie?? i czemu antybiotyki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nudzę strasznieeeeeee - przez tą pogode nie ma co robic! Chyba dzis do siostry podjade... Mam taka swoja mala chorobe ;) i w koncu musialam sie za nia porzadnie zabrac ;) stad te antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 🖐️ zajeta jestem troche teraz...hm...czyli to ejst topic o pierdolach, bo nikt nie porusza jakiegos tematu tylko wypowiadamy sie na innym forum...ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie jest topic o pier.do.łach ....po prostu na naszym topicu nikogo nie bylo o tej porze, poza tym potrzebowalam fachowej rady, zreszta juz niewazne... ja tez jestem dzis zajeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf. wróciłam z imprezy wczorajszej. Dopiero wstałam. Jejku. ale swietnie bylo:):) a tam umarl....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×