Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

witam i ja sie przylacze...sluchajcie ja juz nie wiem co mam myslec zblizaja sie wakacje i bardzo bym chciala wyjechac za granice do pracy moze byc to praca sezonowa najgorsze jest ze nie mam zadnych propozycji i sama ich nie moge zbytni znlezc jak cos jest to nie zabardzo mi odpowiada ... moze wy macie jakies pomysly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 🌻 popytaj znajomych a znajomi popytaja swoich znajomych... :) a jaka prace masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ii tak zrobie:) jesli mila by to byc praca sezonowa no to moze zbieranie owocow nie ktorzy sobie to chwalili ale musialabym miec pewnosc ze nie trafie do jakis wyzyskiwaczy i wykorzystywaczy bo teraz to roznie bywa;/ ...generalnie nie jestem wybredna dlatego ze studiuje na dziennych i przyznam ze kasa by sie przydala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina a moze przez jakies posrednictwo pracy... sa takie specjalne dla studentow... no ale to musi byc sprawdzone i renomowane posrednictwo... bo teraz ciagle sie slyszy o obozach pracy :O Stanczyk wykasowal swoje posty z naszego tematu 😭 nie lubi nas juz 😭 :P Jadlam dzis obiadek u mojej przyszlej tesciowej :D byl bardzo smaczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zauwazylam ze cos zmalala nasza liczba postow, a to jeden!!!!!!!!!! a tesciowa smaczna?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wkurzam sie. pojechal sobie moj z kumplami gdzies tam mialam jechac ale mialam duzo lekcji, wiedzial ze sie ucze, wrocil juz nawet nie dal znaku zycia, nie spytal sie jak minal mi dzien itp!! co za... :/ gdzie madziulka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściową mam bardzo miłą :D więc jej nie zjadłam :P Magda czasem tak bywa... chłopacy często myślą inaczej niż my ;) poprostu spytaj się go dlaczego się nie odzywa i tyle. Mój luby też mi raz taki nr wywinął... później się tłumaczył tym, że tak się schlał, że mu było głupio zadzwonić :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem. niedawno pojechal ode mnie moj chlopak dlatego sie nie odzywalam:) w ogole mialam kompa wylaczonego... zaraz sie ide kapac i spac... ciekawe gdzie Monika... a Stanczyk nas olal i poszedl gdzie indziej... moglby w sumie tez ktos nowy przyjsc na topik.ale nie na chwile..ale na dluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no :( zwlaszcza, ze w pt bylam z nim u dentysty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej ja wlasnie wstalam niedawno i tera jem sniadanie. jogurt o smaku drożdżówki z truskawkami i rabarbareb. hehe smieszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez baaaaardzoooooooo duzoooooooo nauki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wlasni wstalam i jem sniadanie... do szkoly mam dopiero n 13.15... buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ klapeczki mnie troche starly i teraz moje stopy cierpia...;) odpoczywa sobie przy kompie. buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ klapeczki mnie troche starly i teraz moje stopy cierpia...;) odpoczywa sobie przy kompie. buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poraz pierwszy kupilam sobie japonki rok temu... w zyciu nie mialam tak obolalych nog jak po tych butach :O Ladne sa to fakt ale trzeba sporo czasu by noga sie do nich przyzwyczaila... w tym roku to jeszcze nie wiem w czym bede chodzic :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×