Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palka zapalka

SKÓRA NACZYNKOWA- PIELĘGNACJA

Polecane posty

Gość a ja to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam Diroseal do stosowania na noc, ale trzeba przez miniumum 3 miesiące, jest bardzo wydajny i ja na prawde widze poprawe. Wszyscy mówią mi, że zbladłam:) A to dla mnie komplement.I polecam oczywiścię wodę termalną Avene, jest niedroga i niweluje to uczucie ściągania skóry twarzy. Jeśli chodzi o toniki to jest to bardzo indywidualna sprawa.Ale ważne jest by było to kosmetyki hipoalergiczne, przeznaczone do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Słyszałam, że warto łykać witamine C, rutinoscorbin, cerutin itp Oczywiście kremy z naprawde mocnym filtrem Avene lub vichy najlepiej 50.Zero solarium i wystawiania buźki na słońce. Krem z lini kasztanowca Bielandy mam i zcasem stosuje, ma zielony kolor, jak wszystkie produkty do cer naczynkowych, świetnie się wchłania ale nie widziałam po nim jakichś rewelacyjnych efektów, wszystko jednak zalezy od skóry. Teraz mam w planach zakup kremu Biodermy Sensibio AR lub sensibio flush, podobno są najlepsze do skóry naczynkowej z rumieńcem.Czuję się po nich przyjemne ochłodzenie jak naczynką zaczynają wariować i buzia się czerwieni. Przede wszystkim polecam firme Avene, może też być la roche posay lub vichy, jednak avene niezmiennie na pierwszym miejscu. A co do maskowania to Kochane polecam pzrede wszystkim: Zielony korektor firmy la roche posay oraz podkład La roche posay Unifiance, biała tubka, niesamowice wydajny, wustarczy mała kropelka, która całkowicie pokryje rumień i inne niedoskonałości.Kosztuje ok 80 zł Ale naprawde warto!!!!! Spróbujcie to nie pożałujecie.Ale przede wszystkim pielegnacja, ta skóra wymaga szczególnej troski!!! Czekam na pytaniam jesli któraś bedzie miała, bo o skórze naczynkowej to wiem już bardzo wiele i wypróbowałam na sobie mnóstwo specyfików z lepszym lub gorszym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a ja mam
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a c....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy sa jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolkaaa maja
Oriflame ma dobre kosmetyki na cere naczynkową, ma kremik w niebiesim opakowaniu Calm Down face cream, nawilża koi skórę, ogranicza zaczerwienienie. Zawiera ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego o wybitnych wlasciwosciach kojacych i sciagajacych. Dzien po dniu pekniete naczynka krwionosne sa odbudowywane dzieki Phytonine - kompozycji arniki, cyprysa i aralii. Filtry UVA i UVB chronia skore przed szkodliwym wplywem promieniowania slonecznego. Zolty barwnik korekcyjny maskuje zaczerwienienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie mam ten sam problem!!!! Kremów już tyle próbowałam i nic:/ a wczoraj wróciłam i patrze, a przy nosie mi pięknie wywaliło naczynko :/ Zastanawiam się co teraz spróbwać, kremów to już mam mnóstwo i jakoś nie pomagają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Możesz napisać do mnie na gg:25434464?Spróbujemy coś zaradzić.Na pewno coś znajdziemy.Będzie dobrze.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiamalgosia
też mam cere naczynkową, jesli chodzi o mnie, to dobrze sprawdzaja sie kosmetyki Ziaji do cery naczynkowej. Używam kremu na noc, toniku i staram się raz w tygodniu zrobic maseczkę z tej serii. Teraz Ziaja wypuściła nowy krem do cery naczynkowej, dostępny tylko w aptekach Ziaja Med. Jestem w trakcie używania go i musze przyznać, że jestem zadowolona. Ma fajna konsystencję, miły zapach i zostawia na twarzy delikatną warstwę ochronną. Plusem jest tez cena, bo kremy są niedrogie, a dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojra3
a patrzyłam w aptece na te kremy Ziai i nawet fajnie wyglądają, a do tego widziałam tabletki belissy antired i następnym razem biorę też je, żeby teraz to tak i z zewnątrz i od wewnątrz :) Może choć nowe jakieś nie wyskoczą pajączki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etttnaaa
Może spróbujcie jeszcze do tych wszelkich kremów i maseczek przyjmowac przez 3 mc taki suplement http://sklep.porcjapiekna.pl/pl/6-ekstrakt-z-winogron U mnie podziałał. Ja to nawet kosmetyczkę juz teraz odpuściłam, bo naprawde efekt jest bardzo dobry. Czasami to co dostarczamy "od środka" jest skuteczniejsze od wszelkich nawet drogich kremów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmellkowa
Chyba mogę Wam polecić ten krem, który mnie bardzo pomógł właśnie jeśli chodzi o wszelkie problemy z cerą naczynkową http://www.nantes.pl/sensi-line-2/sensi-line-krem/krem-sensi-line.html W sumie nic lepszego nie znalazłam na rynku. A ten może nie kosztuje 20zł, ale w cenie mamy też rewelacyjną jakość samego kremu i świetne rezultaty na naszej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkkowa
A wiesz, że moja kosmetyczka ostatnio powiedziała mi o tej serii kosmetyków. U niej tez można je kupowac, więc jak będę następnym razem to też muszę chyba kupić odpowiedni krem dla mojej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławkowskka
Ja już gdzieś słyszałam o tej marce Nantes. Być może i kosmetyki kosztują ciutkę więcej niż takie tradycyjne drogeryjne, ale moim zdaniem nie ma co ich nawet ze sobą porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllwirka
A czy wiecei ze ten suplement z ekstraktem z pestek winogron mozna kupić już też w drogeriach Rossmann. taka dobra informacja, ze suplement mozna miec niemal od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczzkowa
Ja ostatnio słyszałam ze jeszcze lepsze efekty daje stosowanie razem z Collagenem Noble Health. Wiec rzeczywiscie moze warto jest spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwosska
Moja kosmetyczka własnie używa marki tych kosmetyków i zawsze się zastanawiałam dlaczego i od czego jest moja cera taka ładna- wiec nie trudno się domyśleć ze są to własnie takie dobre kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Widzę, że robisz naprawdę sporo w walce z cerą naczynkową. Ja niestety aż tak się nie staram, więc i efektów większych nie widzę. Poza tym kremy do cery naczynkowej są dla mnie zwykle zbyt tłuste i o ile jeszcze na noc mogę takiego użyć, tak już na dzień wolę sobie to darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara2212
Wypróbowałam maseczkę i krem Flos-Leku, muszę powiedzieć, że stan mojej skóry poprawił się odrobinę. Tak więc na tle pozostałych kremów, które stosowałam, jest chyba najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaŚka85
Polecam do skóry naczyniowej zestaw XYLOGIC - -krem i serum . Bardzo fajne efekty są też przy zastosowaniu kremu Auriderm (ma bardzo duże stężenie witaminy K, która wzmacnia ścianki naczynek). Tak w ogóle to proponowałabym profilaktycznie skorzystać z zabiegów IPL 2 generacji, bo nieleczony rumień na twarzy może się przerodzić w trądzik różowaty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaagmara
Kupiłam ten krem Nantes, mam nadzieje ze pomoże mi, bo naprawde nie wiem czy u Was tez tak dziewczyny jest ze po zimie kiedy już te najwieksze mrozy ustępują moja twarz wyglada jak siateczka z czerwonymi kreskami. No nie wyglada to dobrze i przed latem kiedy wystawie buzie do słońca koniecznie musze coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×