Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palka zapalka

SKÓRA NACZYNKOWA- PIELĘGNACJA

Polecane posty

Gość erstres
iwosska daj znac o efektach ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaa988
A przez jaki czas trzeba stosować taki krem żeby naprawde można było pozbyć się problemu z naczynkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia_Pek*
w zasadzie efekty takie bardzo zauważalne widać po paru tygodniach. Ja zdecydowaną poprawę widziałam po mniej wiecej miesiącu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina mencik
Krem kameliowy HB - to mnie pomogło. Najbardziej irytowały mnie zaczerwienienia skóry - udało się to całkowicie wyeliminować. Kolejnym problemem okazał się ogólny stan skóry - teraz jest wzmocniona, zdrowa. Jedyny krem, który rzeczywiście dał fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka22221
kolasek na pewno im dłuzej stosujesz tym sa lepsze efekty i oczywiście utrzymuja się przez dłuzszy czas. Tak to własnie wszystko dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swigutowaaaaa
Sama mam cerę naczynkową. Używam: - różową biodermą lub Eveline hydra expert (płyn micelarny) - vichy normaderm,żel domycia twarzy - avene antirougeurs - łykam wit. C - makijaż : zielona baza ( nie stosuje codzienne), revlon colorstay lub bourjois zapraszam na bloga, gdzie o tym pisałam http://swigutowa.blogspot.com/2013/01/pielegnacja-od-z-cera-naczynkowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna900
A po jakim okresie stosowania takiego kremu rzeczywiscie rozszerzone naczynka na skórze przestały być widoczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonezzzka
Mysle ze już po miesiącu sama zobaczysz pierwsze efekty jeśli chodzi o zmniejszenie się naczynek i nawet przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama kupiłam ten krem, wczesniej spróbowalam z próbkami Nantes, bo takie też mozna zamówic dużo taniej i sprawdzić jak dzialaja na nasza skóre. I jestem zadowolona z tego kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejeska2
Ja musze Wam powiedzieć ze to jest idealny krem już na taka porę jak teraz.Warto wyposażyc swoją kosmetyczkę własnie w tego typu krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielskowa3
Z tym zabiegiem to własnie chyba tez bym sie wstrzymała i jednak postawiłabym na coś bardziej skutecznego a mianowicie suplementacje która moze naprawde nam pomóc przy takich dolegliwościach skórnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje naczynka bardzo pomógł zabieg Thalgo Cold Marine Program i serum do twarzy bio repair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkowska90
Kupiłam ten krem Nantes, mam nadzieje ze pomoże mi, bo naprawde nie wiem czy u Was tez tak dziewczyny jest ze po zimie kiedy już te najwieksze mrozy ustępują moja twarz wyglada jak siateczka z czerwonymi kreskami. No nie wyglada to dobrze i przed latem kiedy wystawie buzie do słońca koniecznie musze coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam bardzo pozytywne zdanie na temat tych kosmetyków. I jesli szukacie dla siebie czegoś profesjonalnego to na pewno znajdziecie je dokładnie w Nantes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka1121
Ja zaczęłam stosować Pure Collagen po tym jak zobaczyłam jak super podziałał na cerę mojej przyjaciółki. Też mam skórę naczynkową. I muszę powiedzieć, że po 2 m-cach widzę, że cera jest uspokojona, już nie mam purpurowych rumieńców i czerwonego nosa. Popękane naczynka usunie tylko laser, ale rezultaty kuracji są zaskakująco dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze majac takie problemy ze skóra zawsze warto też jest zajrzeć tutaj http://www.paulaschoice.pl/pl/n/list Takie porady ekspertów mogą rzeczywiscie okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość separasa31
Powiem wam tak moje panie (bo chyba głównie nas to dotyczy) musi sprawdzić najlepiej spytać się lekarza o lek o nazwie Mirvaso, gwarantuję wam, że po spróbowaniu wrócicie tutaj pochwalić się tym jak wygląda wasza nowa twarz. Ja podchodzę do rewelacji z dystansem tym bardziej że od dawna walczę z moimi żyłkami i nie do końca skutecznie a tutaj nie wiem chyba pół godziny od nałożenia nie minęło a skóra była już normalna (kolor wrócił do naturalnego) Czegoś takiego nie widziałam nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo, bardzo popieram coś na prawdę ciekawego w około 20 minut potrafi "odburaczyć" skórę i to na dłuuuugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najczęstsze działania niepożądane związane ze stosowaniem leku Mirvaso (mogące wystąpić u więcej niż 1 na 100 osób), zwykle występujące z nasileniem od łagodnego do umiarkowanego, to rumień (zaczerwienienie), świąd (swędzenie), rumienienie i pieczenie skóry." I 180 zł za małą tubkę... taaak... Już lecę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preumma34
Wolę Mirvaso, bez ściemniania. To jest TO bardzo długo szukalam czegoś co potrafi w kilka minut odbarwić skórę do normlanego koloru a nie czekać miesiące na nie wiem co. Polecam bo dziala szybko no i jest już sprawdzony przez wiele osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.... sprawdzony, kuźwa jego matula! Ja dałam sobie to wcisnąć... KOSZMAR!!! Wyglądałam, jakby mnie ktoś we wrzątku wykąpał, pół dnia nie mogłąm się ludziom na oczy pokazać!!! to nie powinno być dopuszczone do sprzedaży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cera naczynkowa nie powinna być myta gorącą wodą - należy zrezygnować z gorących kąpieli. Kosmetyki do pielęgnacji powinny mieć właściwości uszczelniające i wzmacniające naczynia. Najlepiej, gdy będą bogate w: wit. K, PP, C , ekstrakt z arniki górskiej, ekstrakt z miłorzębu. Zwykle zabiegi laserowe powinny być skuteczne w usuwaniu naczynek. Polegają na kontrolowanym uszkodzeniu naczyń odpowiednio dobrany laserem naczyniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, ja mam wręcz odwrotnie z Mirvaso, bardzo mi pomógł sprawdź czy nie jesteś uczulona na jakiś składnik tego leku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata21
Mi Mirvaso uratował tyłek wiele razy. Nie ma drugiego takiego leku polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×