Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pshczola_23

Jak uzywac balsamow brazujacych?

Polecane posty

Kochane dziewczyny:) Lato zbliza sie wielkimi krokami, a ja wygladam jak mumia:) Niestety pracuje wiec nie mam czasu na solarium, a to ze mieszkam w miescie i nie posiadam nawet balkonu uniemozliwia mi opalanie:( Chcialabym uzyc samoopalacza, ale nigdy w zyciu tego nie robilam, wiec wole zaczac od balsamu brazujacego. Po przeczytaniu wielu recenzji zdecydowalam sie na johnson holiday skin. Prosze tylko o mala pomoc. Jakie miejsca smarowac, jakie nie? Co z pachami, szyja, stopami, dlonmi, plecami. Czy czekac az wyschnie i ubrac sie, czy lepiej na noc i od razu prysznic, czy w dzien odczekac troche i pozniej kapiel.?Wiem o peelingu ,o myciu rak potem, ale chyba to za malo:(Czy smarowac miejsca miedzy palcami? Jestem w tym temacie zupelnie zielona. Z gory slicznie dziekuje w imieniu swoim i narzeczonego, ktory zapewne ucieszy sie bardziej ode mnie gdy zobaczy mnie z taka bosko opalona skora:Dbuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wlasnie sie boje:) ale solarium otwarte jest w godzinach w ktorych pracuje a w weekend sa w nim takie tlumy ze szkoda tracic dzien wolny na stanie w kolejkach. Poza tym mieszkam za granica, mam jasna cere, a tutaj solaria sa strasznie mocne i 5 minut to dla mnie przypalanie zywym ogniem:( Za to recenzje Johnsona sa bardzo pozytywne wiec dalabym sie skusic, tylko naprawde nie wiem jak to rozsmarowac. Prosze tylko o odpowiedzi na pytanie postawione w pierwszej notce:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak plecy?stopy?pachy? tez?? bo np pachy przy naturalnym opalaniu sa zwykle blade. Na palcach u stop i rak skora jest naturalnie pomarszczona( mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi:) ) co z przerwami pomiedzy palcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, o to wlasnie mi chodzilo:) a o plecy poprosze moje Kochanie:) powiem mu ze to zwykly balsam:) Chodzi o to ze on teraz duzo pracuje, wychodzi o swicie, wraca gdy ja juz leze w lozeczku i widzi mnie jak jest ciemno:) Konczy zlecenie za tydzien , w dniu kiedy miajaja nam dwa latka, dzien przed zamierzem zafarbowac wloski i pokazac mu sie w pelnym oswietleniu:) Chce zeby pomyslal ze cos sie zmienilo ale nie do konca wiedzial co:D ciekawa jestem czy osiagne efekt zamierzony czy zobaczy pomaranczowa maszkare ( mam nadzieje ze wtedy chociaz kolor wlosow wyjdzie ok) i padnie z wrazenia, nie do konca przeze mnie oczekiwanego;) dziekuje za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×