Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Gość iwone
🖐️ Ja jestem i mam nadzieję że nie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie iwone.. za późno wczoraj przybyłas :( Iwone...a propos wczoraj- UDA się jeszcze!!!!! trzeba wierzyć, ale i życ dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj witaj, tak tak juz z iza o tym mówilam :D pisałam Jej ,że lubię Was podczytywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kobity - co tam u was? ja od paru dni wymiękam od upierdliwego bólu na ten teges tj @ ;) no nic - jutro termin - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam z rodzinnej imprezki... jestem obżarta ( mam taaaaaki wielgaśny brzunio :D) no i jeszcze dołaka złapałam. K**** trzymam kciuki za brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sayuri - oł rodzinne imprezki - wiem wiem baaaaaaaaardzo \"lubie\" grrrrrr co się stało? jakie dołki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam takie tam bzdurki. to była rodzinka siorki, ale bardzo ich lubie a ten dół to taki juz przyszłościowy, bo ja tez już bym chciała takie rodzinne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzy mi się wyprowadzka z własnego domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa no tak - marzenia ....... ja wracam z dołem, ale dlatego że drążą w niewiedzy pewne delikatne dla nas tematy kurka wodna - jutro testuje, niewiem niewiem - ale strasznie się boje wyniku - niewiedzieć dlaczego, a przecież jestem prawie pewna że i tym razem się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, marzenia...tylko marzenia... jeszcze przez rok jak dobrze pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak może, morze jest głębokie i szerokie ;) eh fajne jest planowanie, marzenie - najważniejsze, że realne do zrealizowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k**** ja nie wiem, ja juz czasem przestaję wierzyć. Wisz, obracam sie w środowisku samych \"starszych\" osób, które od 4 lat rok w rok biorą śluby, zachodzą w ciąże , mają mieszkania, cudem znajdują dobre prace... a ja? kurde, ja też już chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle nieźle - pomarańczówki z długimi zębami się budzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos pomarańczówek, ciekawe gdzie iwone?? no i niech Ona juz sie czarna zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri - jeżeli czujesz, że to już to działaj :) od pewnego czasu jestem zdania, że niema na co czekać, bo może okazać się za późno, a jeżeli pojawiają się po drodze problemy to jest przynajmniej czas na ich rozwiązanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ale trzeba mieć podstawy \"MATERIALNE\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wyczytałam iwone @ dostała - pewnie musi przez chwile odpocząć od forum, wróci wróci :) a jak nie to będziemy ją wołać aż ją głowa rozboli i już wyjścia nie będzie miała ;) co do kolorku to apel: iwone - czary mary - i już .... należysz do klubu vip\'ek \"jesteś czarna\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem o iwone. kurde to jest paradkoks, znam wiele osób, które robią wszystko by nie mieć dziecka... i znam też takie, które go pragną... 08.o5 ide do lekarza... będe zmuszona dołaczyć do tych pierwszych...straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri - jestem dumna, że mogę powiedzieć że nam nikt nie pomagał w zdobywaniu tego co mamy - SAMI wszystkiego się dorobiliśmy - niema luksusów, ale liczyć od 1 do ostatniego nie musimy :) Nie obawiaj się, przyjdzie czas, przyjdzie rada .... najważniejszy jest upór w dążeniu do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie chce niczyjej pomcy, dlatego wiem,że musimy poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :) czyli uważam, że głowę masz na karku .... więc jak poczujesz, że to już to cyk cyk i do dzieła :) bez lęku i zachamowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***** tak, ale nie chcę o tym publicznie pisac bo tozłożona sprawa... podaj jakiegoś maila to będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczuję, jak będe mieć pracę. Juz czuje, ale zawsze mama jeszcze realna częśc rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wystrzegaj się takich tabsów jak DIANA coś tam - po tym właśnie ogrom kobiet mam problemy z bezpłodnością (czego ci absolutnie nie życzę) a może gg? 2163420 dj.ka007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×