Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Gość zatroskana
... a teraz jeszcze 3 miesiace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana🌻cięzarówko śpij śpij .....❤️pogłaskaj brzuszek ode mnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... oj zapatrywał by sie i to całkiem całkiem, ale On także chce miec jaki kolwiek swój kącik,żeby mieć co dzidzi zaoferować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
dzieki acha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri wiem wiem!Ja też tam jestem od niedawna,ale powoli wciągam się w sprawy 20latek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana _🌻 Ty jestes włąsnie przykłądem dla K***ze warto wierzyć i nie poddawać się :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izuniagd_ a ja Cię nie znam węic : siemaaa zioooom:D Aska jestem ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunagd widzisz, jakos mnie tu przywiało i tu też są 20-latki ;D K*** uda się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
acha :) czekamy na nasze Malenstwo z neicierpliwoscia :) Kazdy dzien to dzien wlaki ze soba i swoimi myslami... Ale juz mysle ze bedzie dobrze :) powoli kompletuje ekwipunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
dobra mykam :) choc szkodo mi bo sie tak milo robi :D dobrej nocki :D papapapap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana dlaczego walki???? acha, jak toczyły sie Twoje losy po 2-óch kreseczkach na teściku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie laseczki. mam nadzieję,że mio bedzie no i o wszystkim ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ tylko szczerze :):):) „Panie mój” Dzień za dniem mija, a ze mnie samotna dziewczyna. Mam męża, który mnie kocha, a moja dusza i tak szlocha Cóż zrobić mam Panie by zdobyć Twoje uznanie? By zasłużyć na dary Twoje – poczuć miłosierdzie nieskończone. Proszę pomóż mi … Serce krwawi, nic prócz dziecka mnie nie zbawi. Być może psychika moja spaczona, ale tak bardzo spragniona. Panie mój Panie okaż swoje kochanie. Przecież jestem dzieckiem Twoim – otul mnie ramieniem swoim. Nieskończenie zadręczona wiecznie zasmucona. Na mej twarzy brak uśmiechu – daj mi wytchnąć choć w pośpiechu. Życie pędzi jak szalone – serce moje niestrudzone. Wciąż ku Tobie pokłon składam i w Tobie całą swą nadzieje pokładam. Pomóż mi Panie … Czyżby taka wola Twoja? A ja wierzę jak szalona? Cóż mam w ten czas oczekiwać? Ile jeszcze wysłuchiwać? Być może złudne me nadzieje … czekam na znak z nieba, że wiara to wszystko czego trzeba. Być może grzeszę …. Ale zrozum mnie Panie …. Na świecie tyle złego się dzieje, mogłabym czynić dobro tymczasem moja dusza gorzknieje. Nie chce tego – uchroń mnie od strasznego … … potępienia od Ciebie umiłowany oddalenia. Choćby nie wiem co się działo – będę swego się trzymała i cześć ci oddawała. Lecz nadal wspominam i wciąż czekam … Na ten znak z nieba, że wiara to wszystko czego trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Sayuri bo to nasza czwarta ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana_ teraz to już z górki kochana!!! dzidzia tylko wtłuszczyk obrasta:) zaglądaj tu do nas .... jest mama-jest starajaca się - jest planująca - brakuje nam brzuszkowej:D🌻 3mam kciuki zaCiebie i kruszynkę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana--- POWODZENIA!!!!!!!!! K***** bardzo pragniesz maleństwa... zobaczysz Pan wysłucha Twoich modlitw, uwierz w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana rzuć na mnie jakąś klątwę ciążową ;) hihi co by okres 6 maja nie przyszedł ;) buzio dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***_ możesz nie wierzyć ....ale mam szklany w oczach.... nie jestem krytykiem ...ale jestem matką..... rozczulasz mnie swoją bezgraniczną tęsknotą za dzieckiem .... a swoją determinacją w walce o nie ....pokazujesz ,że jestes bardzo silna ! wiersze są swoistą terapią prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
klatwe ;) eeee lepiej poglaskaj jakas ciazowke po brzuchu jutro i zobaczysz :P a ja trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k**** na pocieszenie naisze Ci ,ze mi się czase 2 miechy nie pojawia:D ale raczej Matka Boska ze mnie nie jest :D Asiek, to zdjęcie na Julci blogu ( Twoje i Ł.) jest ze ślubu czy z rocznicy??? Ty w białej, świecą cej sukience w stylu japońskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri damy radę ;) teraz biorę już to na luzzzzzz, ale bywało ciężko - ale nie o tym topik prawda? co to za smutne tematy? wiersze wam wysyłam co by zdrowo skrytykować można było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri_ moje losy eh materiał na kilka wieczorów przy moim gadulstwie - wrócimy do tego ;) teraz ide spac .....bo wkrótce pobudka.... Dobranoc dziewczynki - cieszę się,że WAS poznałam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak topik ma byc milus a nie smetasny ( a może i czasem takiego smętasa potrzeba????) K**** no ja juz wiem! no jak ty masz miec w sobie groszka, jak mężuś samotnie teraz się na drugi boczek w łóżku przewraca??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri_ Sylwester :) ta marnaimitacja japoneczky - Ja i Łukasz :) a bloog to mój \"hooopel\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadu, gadu, gadu ... na każdy temat ...i każdy stan ducha czy radosny czy tez smutny .... forma auterapii w wybornym młodym towarzystwie dobra reklama ?:D ide🖐️wygońcie mnie :D NO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×