Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Sayuri hahahahah jak groszek ma być to już jest, a teraz odpoczywa co by mężuś mu spokoju nie zakłócał ;) _acha_ bobas o której pobudkę robi, że już uciekasz? hmm no tak w sumie to już prawie pierwsza :) jutro idę do pracy - ale jakoś na sen jeszcze mi się nie zanosi, spałam całe popołudnie tak mnie zmuliło a teraz to chyba myszy będę goniła po nocy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale z Was odważne kobity.... ja swoje sukcesy przekładam na razie jedynie na płaszczyźnie pseudonaukowej... ło matko w czerwcu mam sie bronic, potem usilne starania o pracę ( już w sumie rozpoczete), a potem....welka niewiadoma. cholernie sie boję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - bardzo owocny i pouczający :) wszystkie żywioły się spotkały ;) hihi - mam nadzieje że topik będzie trwał :) pierwszy raz o wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka to jak groszek jest to musi odpoczywać!!! No to tak profilaktycznie do wyrka!ale już!!!!! może i czas na mnie ? ide się myć ( ja jestem żywym świadectwem na brak groszka- 4ty dzień @ :D) jak się u myję to przyjdę jeszcze dobranoc powiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka- rzuć jakims mailem tajemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri jakoś to będzie, musi być :) co do pracy to głowa do góry, pokaż swoją wartość :) docenią :) ja szukałam pracy na wakacje a skończyłam na 3 letnim już stażu pracy na stanowisku kierowniczym. Grunt to kreatywność a ty ją masz jak nic. Znam sięna tym ;););) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobne prace wakacyjne to zwykle mi jakoś wpadają ( od kilku lat jestem wychowawca kolonijnym :D, lub prowadzilam zajęcia w świetlicy środowiskowej ) , ale wiesz, jak człowiek myśli o rodzinie to i żyć za coś musi. Wiesz, ja też nie pragnę dużo...tylko szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do siostry to ... koresponduję z baaaaaaadzo fajną panią doktor, żałuję że jestem z daleka bo na bank udałabym się do niej mam adresy i nr z jej strony Gliwice ul.Plebańska 20, tel.032 3353169 Bytom ul.Strzelców Bytomskich 9, tel.032 2813340 to pani doktor Ilona Karolak daj siostrze może skorzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, nie mam daleko do Gliwic, wielkie dzięki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - szczęście - to jest najcenniejsze :) wszystko się, no podobno do dobrych ludzi wraca to i do nas musi no nie? hihihih inaczej te wszystkie pradawne mądrości to shit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się do nas wrócić! ale wiesz, my już mamy szczęście- mamy bardzo kochających nas mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio przyjaciel powiedział mi \"człowiek dostaje tyle, ile jest w stanie znieść\" kurna cały czas o tym myśle :( chyba mnie to prześladuje, dostanie po głowie jak go spotkam ;) tylko pamiętaj - Ilona Karolak - wiem że ona nie oszuka, szczera i życzliwa babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi słowami Twego przyjacila to chyba prawda.... człowiek jest silny- my też... wiesz moim najwiiększym problemem jest to,że nie potrafię doceniać tego, co mam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak - ile razy żałuje tego co powiedziałam zanim pomyślałam do mojego M w natłoku tego co się u mnie dzieje w tych sprawach :( ten to dopiero ma twarde dupsko hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba czas nauczyc sie patrzeć pogodnym okiem na świat... k**** idziemy spać, co? dobranoc kobieto! mam nadzieję,że sie spotkamy. ciesze się,ze się dzis pomyliłam, bo Was poznałaam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych snów... szkoda,że nie moge utonąc teraz w ramionach mojego M. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pękaj ja będę tonęła w podusi bo mój jak już zaśnie to się niebezpieczny robi hihi i figa ;) dobranoc - do pogadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i fika - miało być :) oho już literki się plączą - najwyższa pora spać kolorowych 🌻 ;) ❤️ ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak Ci zazdrioszczę... ehhh jeszcze trochę przyjdzie mi poczekac...dobranoc do zaś! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. ależ się wczoraj rozgadałysmy :D no i sen był krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa k**** w pracy, a _acha_ pewnie z Malutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czad- przeczytałam dziś cały blog Julii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri_ napisałam ci e-mail .....:D szok ! szok ! szok ! Ci powiem ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ ja równiez jestem w szoku, ale wyobraź sobie jak ja sie zdziwiłam, gdy przeglądałam zdjecia ze stycznia \"ulubiona czapeczka\" :D dziękuje za maila ( odpisze za chwil pare :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ słyszaam,ze dziś twoje dziewczynki występy miały- no i jak poszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś Was pozdrawia a szczególnie Achę która miała zdać relacje z występu :P:P:P :D:D:D Buźki Mamuśki przyszłe i obecne 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, nowa kobita na horyzoncie :D ciekawe czyją jest siostrą :D hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem siostrą Szczepana i Artura K :P :D a co znacie ich ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem , bo tutaj to wszystko możliwe hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×