Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

to ja chyba tez c@fe powiem dobranoc. Iwone a Tobie to już prawie dzień dobry, bo Ty z wczesngo ranka ( dla mnie środka nocy) wstajesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Faktycznie zmożyło mnie wczoraj za to dziś do dyspozycji jutro wolne wiec dziś melduję sie na nocna zmiana tuż przed22 a może i wcześniej Jeśli kogoś zastanę K**** dziś mi nie umnkniesz;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobity! moje rzeczucia okazały się słuszne- iwone na stanowisku o samym świcie!!!! wow! k**** a u mnie cud miód pogoda :D :D :D no więc dla tych, co na śląsku, i dla tych co nad morzem, i dla tych co prawie nad morzem ( prawie robi róznice hahahaha) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mnie gęś kopnie- zaczyna się chmurzyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki a co to za słodka dzidzia na fotosiku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja dzidzia :) a zwiałam bo właśnie mały się obudził :) zawsze jak zaczynam z Tobą rozmowę on się budzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuda... hmm taka pogoda kiepska nawet na spacer sie nie chce... bo wieje jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nazywa i ile ma ten mały łobuziak, co nam rozmowę skraca ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie usypiam mojego stworka:D więc zaglądam i macham 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonię jak głupia od okna do okna - chyba jednak grill sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri 🌻 trzymam kciuki ,żeby poszło wszystko z planem :classic_cool: no ale przy takiej organizatorce nie widzę innej opcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wszystko jest, mam nawet fajne zabawy ( pisałam już ,ze to dla drużynowych ma być ognicho, więc i rozruchac ich trza) no ale za pogodę nie odpowiadam. A jak dziś samopoczucie? Jakie plany na wieczór??? Julka śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie ? sprzatam więc takie sobie ;) Julka śpi ....pieknie dziś spała w nocy więc się wyspałam :P pogoda do banii ..... czerwiec zbliża się wielkimi krokami -Łukasz poleci :( no ale jeszcze fajne imprezki przed nami - komunia GaGi i roczek Julci :-) dziś jakiś optymizm w sobie czuję -wow ! ;) buziak - Sayuri liczymy na suty opis wrażen z dzisiejszej imprezy :) ale masz w sobie wigoru - uuuuuuu ;) zazdroszczę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tego wigoru- muszę... ja wcale tyle robic nie chcialam ale ktoś w pewnym momencie mnie zawiódł no i co? ja zostałam i staram sie dzialać. -aha- do czewrca jeszcze wiele pięknych chwil, a potem też będą pi ekne- wyczekania i wielkie stęsknienie, które daje radość. Ani się oberzymy a nam tu drugi bobas sie pojawi hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Sayuri planujesz bobasa? :P Diablico - nie przeklinaj !!! Ja nie chcę !! Jedym słowe ktoś Cię do wiatru wystawił ...Eh.... Sama dasz radę - przecież lubisz wyzwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bobaska?? no nie to taka aluzja była do Waszych powrotów .hahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa - ja wiem ..... więc taka riposta ode mnie ;) nie nie nie !!! ja chce w końcu spać w nocy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :) ja kochaaaaam spać :classic_cool: a Jula nocny marek ok 4 lubi się przebudzić kidy to moja godzina kryzysowa :P no i poimprezowałoby się do białęgo rana ..... a zresztą tak kcoham tą moją córkę ,że nie wiem czy drugie dziecko nie byłoby poszkodowane :(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri - a jakie inne mają być ... rozmawiamy tylko szczerze ....więc .....;) a tam deszczyk - kapusniaczek ......nie przeszkoda ... o której zaczynacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie szczerze! kapuśniaczek intensywnie kropi, ale mamy na polu namiotowym dwa domki i wiatę, wiec się schowamy :D zaczynamy o 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra narazie zmykam.dam potem znak co i jka. buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kogo ja tu znalazłam :P Szwęda się a do nas nie przylezie :P Acha 😘 Pozdrawiam miłe Panie ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×