Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzannaA****

Gromadka dzieci? Czy to wstyd?

Polecane posty

Nie pochodzę z wielodzietnej rodziny, ale mój przyszły mąż tak. Ma 5 rodzenstwa :) Zresztą u niego w rodzinie to dosc popularne... ma ją ogromną ;-) Nie bbyli nigdy biedni - pewnie, że bogaci też nie, ot standard, mieszkanie w bloku - teraz domek pod miastem... Najstarsze dzieci pokończyły studia, młodsze mają je w bardzo bliskiej perspektywie. Zazdroszczę mu licznego rodzeństwa... cioć, wujków... całej rodziny. Ja jestem sama. Kiedyś sama myslałam o tym, żeby mieć z 5 :) Ale PM \"boi\" się takiego wyzwania. Na razie jestesmy jeszcze przed ślubem, o dzieciach będziemy myśleć za kilka lat. Czy będzie jedno, czy kilkoro - będzie zależeć od nas, nie od tego co ludzie powiedzą. potrójna Życzę Ci wytrwałości i szczęścia... A moze da się naprawić Twoje relacje z mężem? Przecież kiedyś byliście dla siebie wszystkim... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziom buzi nie zamkniesz-zawsze znajdą temat,żeby obgadać albo wytknąć palcami mamo trójeczki miałam podobna przygodę jak Ty z lodami,tylko,że u mnie jedna sąsiadka drugiej opowiadała jakie ja codziennie duże zakupy robię-kupuję dzieciom banany,soki,jogurty -chyba wg niej to rozpusta:D ja nigdy nie przejmowałam się tym co ludzie powiedzą-szczególnie obcy,Ci krórych nie znam osobiście,moi znajomi doskonale wiedzą,że ja uwielbiam dzieci i każdą moją ciąże przyjmowali bardzo życzliwie i tylko jedna kolezanka wykonała dziwny telefon do mnie,jakby z pretensjami,że ja znowu w ciąży -to było przy ostatnim dziecku,okazało się,że od lat usiłuje zajść w ciążę dlatego jestem w stanie zrozumieć jej zachowanie-po prostu zazdrościła mi tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze,że moja najmłodsza córka ma imię ,które jest bardzo krytykowane na tym forum i jak bym się tym przejmowała to już byłabym chyba siwa :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest źle
Czwórka dzieci, to jeszcze nie jest wielodzietna rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbamama - rozmowa ze sklepiku pod domem: \" ona używa tylko koncentrat pomidorowy z Pudliszek, a przecież inne są takie tanie, nigdy nie chce mineralnej z aro i nie kupuje u mnie na kreskę:D\" Jakby było o czym gadać. Dogłębna analiza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo trójeczki,niech sobie baby używają jak im to humor poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×