Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wągielek czarny

gdzie mozna kupic tanio markowe ciuchy

Polecane posty

Gość morelove_com_pl
Zapraszam na stronę z najlepszymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
ja już sobie ściągnęłam aplikację veroni mineral i rzeczywiście mam dostęp do tańszych zakupów w sklepie answear.com lubię takie atrakcyjne oferty to dodatkowa okazja na kupno tańszych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOGER SHOP
Zapraszam na www.togershop.pl. Super outlet ,bardzo fajne ciuchy od Tommy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kupuje ciuchy na allegro. Moim zdaniem najlepszy sprzedawca to NellyModa-pl. Kupuje u nich takie marki jak Liu Jo, Pinko, Twin Set, Armani i wiele innych. Wszystko za 1/5 ceny sklepowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiezakupy
jednak wole dotknąć ciuchów zanim je kupię. u siebie w lublinie mam outlet center i tam zwykle chodzę. -15% dla studentów, a poza tym często sa też inne promocje, wystarczy śledzić ich na stronie czy fb. teraz mają np. -40% na zarę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja markowe ciuchy kupuję w pod poznańskiej galerii wielkopowierzchniowej Nico - bardzo fajne miejsce w którym kupując wiele płacę niewiele. mogę ubrać siebie, męża i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam markę Fly or Die - całkowicie polski producent, a to jest jednak bardzo ważne, bo przynajmniej mamy pewność, że ubrania będą starannie wykonane. Polacy wiedzą, że z Azją mogą konkurować wyłącznie jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vridget
zgadzam sie! tez niedawno trafilam na Fly or Die, bo szukałam sklepów online, w których można sobie personalizować ciuszki ;) jakość mają bardzo dobrą, no i przede wszystkim kroje są super. a najbardziej to urzekły mnie wzory materiałów na pagony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina85
w outlet center w lublinie np. tanie markowe ciuchy, ja jestem zadowolona, pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Z powodu wyjazdu za granice likwiduje mój sklep. Mam sporo dobrej, markowej odzieży od takich marek jak; COS, Cheap Monday i Weekday, w cenie dużo niższej od hurtowni. Gdyby któraś z Was była na etapie otwierania sklepu i chciała okazyjnie zaopatrzyć się w towar zapraszam do kontaktu http://olx.pl/oferta/odziez-stockowa-outlet-likwidacja-sklepu-szwedzka-hurt-posklepowa-CID619-IDe1Gvn.html#ff7b060a50 Zaznaczam, że oferowany przeze mnie towar to nie jakieś niedobitki i pozostałości tylko w pełni wartościowy asortyment. Wystawiam całą aukcje ponieważ nie mam czasu sprzedawać tego wszystkiego na sztuki. Pozdrawiam Was Ciepło i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną odzież ma butik Piechocki może ceny mają trochę wyższe, ale często organizują fajne akcje promocyjne i za dobrą cenę można mieć naprawdę bardzo dobre gatunkowo rzeczy. No i nie są nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W brytyjkim oddziale Amazon.co.uk można kupić wiele rzeczy za połowę ceny. Wielka Brytania oferuje konkurencyjne ceny odzieży (prawie 66 proc. taniej niż w Polsce), oraz oszczędności na kosmetykach (17 proc.), grach i zabawkach (35 proc.) oraz elektronice (28 proc.) Darmowy poradnik u Wujka Google pod hasłem "Jak kupowac na amazon uk pdf do pobrania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sukienka Koszulowa
Hej, dziewczyny! Mam do Was prośbę, od kilku miesięcy poszukuje przepięknej sukienki koszulowej w kratę, ostatnio (albo w sumie nie tak dawno) w dzień dobry tvn, p. Wyszkoni miała na sobie sukienkę, która strasznie wpadła mi w oko, Czy ktoś wie z jakiej firmy jest to cudo? Link zamieszczam poniżej. http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/ania-wyszkoni-ma-dla-was-prezent,188323.html Z góry bardzo dziękuje za pomoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje praktycznie wszędzie, raz promocje, raz jakieś outlety, a ostatnio nawet chłopaka udało mi się namówić na zakup eleganckiej kurtki. Uważam też ze warto dać szanse polskim producentom bo te ciuchy sa lepsze niż z sieciówkek. A mój chłopak kupił świetną kurtkę w tym sklepie http://www.sabak.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka213
Mam swoją jedną zaufaną markę https://emanzana.pl/, gdzie robię juz od kilku tat zakupy, niedawno i siostra moja się do nich przeniosła, po tym jak przeczytała, że ubierają się u nich niektóre nasze blogerki, a to jednak o czymś świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam ostatnio kupić sobie elegancką sukienkę na ważną uroczystość rodzinną. Po krótkich poszukiwaniach postawiłam na taką śliczną sukienkę : https://egoistin.pl/eleganckie/8938-marciano-guess-sukienka-black-white-bandaz-logo.html. Kupiłam ją w sklepie EGO IST IN. Powiem szczerze, że sukienka przewyższyła moje oczekiwania. Na imprezie każdy kto ze mną rozmawiał chwalił mój wygląd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, odkryłam nowy sklep odzieżowy Cipo&Baxx: CIPO & BAXX Denim Brand, Modo Domy Mody Łopuszańska 22 A54 02-220 Warszawa https://cbj-wawa.pl/ Darmowa dostawa od 300zł, rabat na pierwsze zakupy 5%, a na kolejne 10%. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Ptak Outlet w Rzgowie w niektórych sklepach super przeceny, za bluzkę i spodnie z Bestseller zapłaciłam 49 zł :) Takie ceny to lubię. Teraz otworzył się Calvin Klein więc pora się wybrać na zakupy ;pp a tutaj fajne inspiracje http://ptakfashioninspiration.tumblr.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarella3443
Ja bardzo lubię markę https://emanzana.pl/, nie tylko świetne ubrania ale i ładne torebki. Takich ubrań na próżno szukać w stacjonarnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta dla butików i handlarzy allegro.. : www.worldoffers.com.pl ceny niższe niż na allegro nawet o ok -80% . Możliwość negocjacji warunków współpracy. kontakt: biuro@worldoffers.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj kupowałam w lumpeksach, ale ostatnio nic mi się tam nie podoba więc szukam raczej promocji w sklepach online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od dawna kupuję ubrania w internecie. Tak jest jednak dużo wygodniej i taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktoś
A ktoś może wiem gdzie w necie kupić markowe outletowe ubrania? Bardzo mi się podobają dla dzieci marki MAYORAL, WÓJCIK, Cocodrillo, ale mieszkam na wsi i nie mam firmowych sklepów, a mam kasę i czas, żeby dzieci ładnie i modnie ubierać. Z góry dzięki na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×