Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wągielek czarny

gdzie mozna kupic tanio markowe ciuchy

Polecane posty

Gość bożenna34
Markowe ubrania najczęściej kupuję przez internet bo jest o wiele taniej . Do tej pory korzystałam z oferty zagranicznych portali i byłam bardzo zadowolona , ale ostatnio wpadła mi w oko o polska platforma – PierreRiu. Słyszałyście coś o niej? Podobno nieźle wystartowała w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeanna
Ja to się cieszę, że u nas zaczynają działać takie portale jak Pierre Riu i że są w języku polskim, dzięki czemu łatwiej się poruszać po stronie, a ubrania można kupować od producentów z niemal całego świata. Fajnie, że można tam też sprzedać swoje oryginalne ciuchy za niewielką prowizję. Ja już przygotowałam dwie bluzki i torebkę Diora do sprzedaży, pewnie kupię u nich za te pieniądze coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerendda
Kupowanie markowych ubrań w sieci staje się coraz bardziej popularne, a internetowe sklepy oferują asortyment, którego nie znajdziemy w sklepach stacjonarnych. Na pierreriu widziałam sporo odzieży z metką w dość dobrej cenie, której na pewno nie znajdziemy w żadnym butiku. Korzystacie już z tego serwisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaland
Witam. Jeśli szukacie dobrych i tanich ciucholandów to wiem, że powstała nowa strona - katalog internetowy ciucholandów i outletów w całej Polsce (modaland po kropce pl). Można dodawać zdjęcia i znaleźć według różnych kryteriów sklepy w każdym mieście. A Wy jak chętnie korzystacie z lumpeksów? Możecie wejśc i zobaczyć jakie ciuchy markowe kupili inni... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz sobie "m_wawa" na allegro, ja kupowalam od tej osoby wiele fajnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje tanio na eurobon.pl tam są takie mega przeceny, np. bikini za 55zł przecenione ze 140zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_0
Hej, ostatnio znalazłam nowy sklep internetowy, chyba jakaś nowość na rynku. Sporo fajnych polskich rzeczy w dobrej jakości i cenie. Może tam coś znajdziecie dla siebie: www.ohoo.pl Ja kupiłam śliczne skórzane butki od MYS. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olezna
Markowe ciuchy są na vip-republic.pl. Mi się podoba tam to, że jak znajdę tą samą rzecz gdzieś taniej to zawracają 3-krotność różnicy. A sklep wynalazł mój mąż gdy szukał dresów na siłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasztomasz12
Pytanie jest bardzo ciekawe i nie zgodzę się z niektórymi ludzi którzy się tu wypowiadają ! . Markowe ciuchy jak najbardziej można kupić w dużo niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych (galerie itp) !. Sam ubieram się tutaj www.riccardo.pl/sale świetne ceny dużo promocji polecam zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam na www.aggafashion.pl Mają dobre ceny i bardzo dobrą jakość . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.miracollo.pl, ciuszki markowe, outlet, ogólnie wszystkie marki co w sieciówkach, fajne rzeczy za dobrą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że na wyprzedażach po prostu... co prawda właśnie się powoli kończą ;) ja kupuję u siebie w Silesii CC (Katowice) ale każda galeria czy centrum handlowe przecież ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam wszystkie wasze propozycje i najbardziej podoba mi się chyba www.aggafashion.pl Fajnie zrobiony sklep taki troche inny niż wszystkie ale ciuchy unikatowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej zapatrzony jest http://aliexpress.e-import.pl/. Tam jest w czym wybierać i się nie przepłaca o to taka platforma, że zamawiasz praktycznie u producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciuchlnadach  albo outletach, ja prowadze taki i sprowadzam ciuszki stad http://www.wilowscy.pl naprawde super jakość i sama czasami po prostu przyjeżdżam do hurtowni żeby cos dla siebie wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julita
Ja bardzo fajne bojówki dla męża zamówiłam na http://www.topsecret.pl/bojowki-meskie-top-secret,864,pl-PL#sort=sorting_by_add_date_desc i pasowały jak ulał, a ja nie musiałam czasu tracić na łażenie po sklepach i marudzenie w przymierzalni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei polecam stronę www.hamiltonfraser.pl, można tam kupić świetne markowe ubrania po niskiej cenie! Marki Fila, Russel Athletic, Rampant Sporting, taniej o 50% od Zalando! Polecam wszystkim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja z kolei polecam stronę www.hamiltonfraser.pl, można tam kupić świetne markowe ubrania po niskiej cenie! Marki Fila, Russel Athletic, Rampant Sporting, taniej o 50% od Zalando!" Hamilton Fraser www.hamiltonfraser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja z kolei polecam stronę www.hamiltonfraser.pl, można tam kupić świetne markowe ubrania po niskiej cenie! Marki Fila, Russel Athletic, Rampant Sporting, taniej o 50% od Zalando!" Hamilton Fraser www.hamiltonfraser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi08
A ja markowe ciuchy tanio kupuję tutaj taniozchin. Są super, tanie, jakość tak jak wszystkich ubrań w Pl sklepach. Zadowolona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajne ciuchy markowe i w super cenach są w Warszawie przy ul. Badylarskiej 31 ( w budynku USA Cars Center). Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammasita
Cenowo allegro wygrywa:) Ale...można się naciąć:/ Staram sie kupowac na zaufanych badz poleconych aukcjach. Sweterek wczoraj ogarnęłam na http://jocker.na.allegro.pl/ za 2 dyszki - dla mnie bomba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×