Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wągielek czarny

gdzie mozna kupic tanio markowe ciuchy

Polecane posty

Gość gość
A zaglądałaś na stronę z butami Eobuwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggmaniaczka
to nie napiszę, że w lumpeksach, ale faktycznie czasem można tam coś 'upolować' ;) a tak to jak moje poprzedniczki: allegro. ja mam fioła na punkcie legginsow, pare par kupilam na http://jocker.na.allegro.pl/. bardzo mi się podobaja ich ceny :D w sklepie takie same sztyki widzialam nawet dwa razy drozej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) no przeciez w komunie nie popierano samodzielnego myslenia to wiadomo ale i takie skutki... takie teraz tematy polakow sa i takie problemy no 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Outlety 2.Lumpeksy. 3. Sklepy internetowe Warto poszukać trochę głębiej w wyszukiwarce ponieważ można znaleźć kilka bardzo ciekawych sklepów niekoniecznie znajdujących się na pierwszych miejscach w wyszukiwaniu, które posiadają wiele markowych ciuchów często po bardzo niskiej cenie. Warto też polować na wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka1964
Polecam londonay.com/index.php?centr=zapros#f Fajne ciuchy z Anglii ;-) Kupując masz pewność że pół dzielnicy nie będzie tak samo ubrana ;-) Polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie przykładowo masz tyle ciucholandów - że nie ma lepszych miejsc na wyszperanie perełek :D Zawsze trafiam na jakis markowy skarb za grosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombie_bicz
Roxi08 wspomniała o taniozchin - też robię tam zakupy :). Mają świetne buty i ciuchy, a także torebki i dodatki. Można wyhaczyć super rzeczy znanych marek. Ja kupiłam ostatnio Air Max-y, zegarek Michaela Korsa, torebkę od niego i jeszcze kilka ciuszków. Jakość jest naprawdę porządna, a ceny niższe. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep www.markowystyl.pl, jak ktos nie szczedzi kasy na ubrania, to najlepsze marki u nich kupi bardzo tanio, towar oryginalny, ja czekalam troche dlugo na przesylke, ale jak sie komus nie spieszy, to np. zamiast 2000zł wydanych w galerii mozna u nich to samo kupic za 600-700zl, oszczednosc spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkaaaaa
W Blue City będzie 25 października Noc Zakupów z okazji urodzin Blue City i mają być w jej czasie rabaty do 50% we wszystkich sklepach, można się obłowić taniej w ciuchy, które nie będą przebrane tak, jak na wyprzedażach sezonowych, tylko normalnie z aktualnych kolekcji, tutaj są informacje: http://bluecity.pl/wydarzenia/urodziny-blue-city,4343,pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowe ciuchy taniej możesz kupić na Recea.pl zawsze u nich zamawiam,mają ciekawe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MickyMK
Koleżanka pokazała mi stronę pierreriu.pl i od tamtej pory dość często tam zaglądam, bo mają ceny o wiele niższe niż w sklepie. Ostatnio kupiłam sukienkę Valentino na ślub siostry i to za połowę ceny. Teraz odkładam sobie na jakieś fajne buty. Może mi się uda upolować Laboutiny do niej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronkę Molly.pl gdzie dosyć często organizowane są fajne promocje na dobrej jakości odzież,myślę że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam www.markowystyl.pl jak wpadnie mi tylko dodatkowa kasa to znowu u nich zloze zamowienie. Przy tych cenach to mnie stac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupuję już od kilku miesięcy w sklepie internetowym www.ubraniowelove.pl Rewelacja. Nie dość, że pakowane jak w najlepszym sklepie, to w dodatku naprawdę szybka dostawa i ciekawe ubrania. Sami zajrzyjcie i oceńcie. Ja szczerze polecam, bo już sie obłowiłam tu w rózne cudeńka. Pozdrawiam Was kobietki! :D Rebeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazlem niedawno bardzo fajny sklep, w ktorym można nabyc po artakcyjnych cenach nie tylko markowe ubrania ale również obuwie. Co prawda większy wybór jest tam dla męzczyzn ale ceny, rabaty przyciągają swoją uwagą każdego. http://theavenue.pl/firm-pol-1375865610-Vans.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutka80
http://amstyl.pl/ - fajnie wypada cenowo i jakościowo też okey, nie jakaś tandeta. i ogólnie są tam ładne rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMatyldaaa
http://amstyl.pl/ - niektóre sklepy mają podobne rzeczy, ale drożej... ubrania się fajnie prezentują i nie 'mechacą się'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annya
Ja ostatnio odkryłam sklep www.brandroom.pl, Mały asortyment, ale o wiele niższe ceny w porównaniu do konkurencji takich marek jak Michale Kors, Armani, Love Moschino itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcielibyście znaleźc wyszukiwarke outletów czy też katalog lumpeksów z całej Polski polecam www.modaland.pl Zresztą można obejrzeć zdjęcia osób które zakupiły fajne ciuchy tanie i modne! +5 za szatę graficzną ich stronki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ciuchy mają tutaj: www.elcanto.pl, zamawiałam tam kilka bluzek i spodni, widziałam dużo polskich marek ale też i zagranicznych. Zobacz sobie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataszkaKa
zawsze też można upatrzyć drogi ciuch, a później monitorować go dzięki spyllo.pl -za darmo. wkleja się link z produktem i później czeka na informację aż cena się zmieni i wtedy można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JusiaJustyna
nie koniecznie ze znanymi markami, ale sprawdzonym sklepem jest http://amstyl.pl/ - polski producent, dobra jakość, niskie ceny, szybka przesyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumiaulgrunwadzka10
WWW.STOKKI.EU Markowa/ORYGINALNA! odzież, obuwie, zegarki, okulary, art-deco itp. Bardzo dobry jakościowo towar za -70% od cen na metce. Strona WWW. ze sklepem internetowym. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu w RUMIA, ul Grunwaldzka 10. (tak, jest to reklama naszej firmy) Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujak
Sporo tu wymienionych sklepów, z których sama korzystam jak i 'mój' sprzedawca z allegro http://jocker.na.allegro.pl/. A z markowymi rzeczami, tanimi, trzeba uważać, jeden z wymienionych e-sklepów już nie istnieje a sporo oszukanych ludzi zostało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×