Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

ooo milo mi:D bo my w sumie mamy imiona w nickach a Ty nie:) i chyba rodzynki... tez nie zdradzila imienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczkowa Ola - wytrzymasz ale wpadaj tu czesto :) my wszystkie tu ie czasem obawiamy o nich ale jak mu ufasz to nie boj sie.dlugo jestescie razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aj mój do kanonów męskiej piękności ma daleko (choć dla mnie jest najprzystojniejszy na świecie)... ale powiem szczerze, że wcale nie jest mi lepiej... ale mam nadzieję... że niepotrzebnie się martwię... a czasem się boję - ponoć Islandki lubią przygodne znajomości z cudzoziemcami... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez nie jest pieknosci ale mi sie bardzo podoba :) i sie boje bo juz pare lasek go chcialo poderwac ale on sie nie dal bo mowil ze ma zone :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowa Ola
Dziękuję dziewczyny, jesteście kochane, ale i tak trudno mi sie uspokoic. Za moim Jackiem zawsze latały wszystkie dziewczyny, czy on ma wystraczająco silny charakter by sie im opierac przez kilka dlugich miesiecy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona84
Ja mam o tyle dobrze z moim Sloncem, ze zyje tylko praca jak wyjezdza, imprezy go nie kreca i cale szczescie bo nie musze sie martwic o te potencjalne panienki, wrrr.... Wiem, ze nie flirtuje z zadnymi dziewczynami i jestem spokojna. Jeszcze 10 dni, w poniedzialek 3 wrzesnia jestem w domku, a on wraca dwa dni wczesniej;)) nie moge sie doczekac, ciezko byc ze soba wirtualnie. Kocham sie przytulac i czuc jego bliskosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostały jakieś 2 tygodnie...nie wiem dokladnie bo 1 rzesnia dopiero bilet kupi... A i tak wstręciuch kręci bo mi chce niespodzianke zrobic i nie chce zebym znala prawdziwą datę... no ale nie wiem co bym zrobiła bez tego topica i bez was dziewczyny:) dzięki wielkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko u mnei zbliza sie wielka burza, az mnie strach ogarnia, tak sie bardzo boje, ze jak jest burza to placze:( tak panicznie sie boje ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zazwyczaj lubie burze:) chociaz ostatni to takie potforne były ze masakra... az mi serce do gardła podlatywało jak pioruny waliły strasznie głośno jakby obok gdzieć normalnie tak dudniłojakby koniec świata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu dziekuję... :) ...aj ja się okropnię boję burzy... a mój mężczyzna upaja się jej pięknem... charaktery mamy różne... ale w tym wypadku nauczył mnie widzieć piękno tego przed czym czuję lęk... i choć boję się mniej to i tak kiedy za oknem grzmi i błyska - zakładam Jego bluzę i czuję jakby był obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj chyba jutro sie spotyka ze swoja byla:-( tylko nie powiedzial mi o tym,dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×