Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

elie - może nie chciał Cię niepokoić... Madziu... co się dzieje... proszę... teraz pewnie jesteś zdenerwowana... głęboki oddech - spokojnie... najważniejsze to co Ty czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czarne wizje: 1- wyplynie na 4 miesiace i wszystko sie zmieni; 2- dlaczego mi nie powiedzial o tym,ze chce sie spotkac z byla... 3- :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, spytam sie jutro, jak minal mu wyjazd i jak spedzil dzien... ech, no ale to ona sie do niego odezwala (wrrr) a ja przeczytalam smsa od niej (wrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on jej odpisal,ze moga sie spotkac jak przyjedzie i na koncu bylo : \"buziaki :-* \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniaczki
wy tu tęsknicie, a wasz misiaczek na wyjeździe puka wszystko co się rusza.... Naiwniaczki. pozdrowienia od kochanki misiaczka dla żonki misiaczka, która grzecznutko na niego czeka i na szczęście ma duzo zaufania do niego, dzięki czemu my możemy być tak niegrzeczni jak tylko chcemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz trochę, tez nie raz pojawiał się problem jego byłej.... Zadręczałam sie rózznymi myślami:( ale powtarzano mi ze teraz jest ze mną i o tym trzeba myslec, ze trzeba sie skupic na przyszlosci i terazniejszosic nie na przeszlości.... jego byla zawwsze byla czescia jego zycia jest przeszloscia, nie da sie tego wymazac niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ,glowa do gory...!!! masz po co zyc!!!- dla siebie...odgon czarne mysli.Przez telefony i smsy to same nieporozumienia sa.Czasami czlowiek powie lub nie powie czegos i afera gotowa.` Zreszta trudno mi pisac, bo nie znam calej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, nie wiesz tego na 100%, a tak tylko sie nakrecasz... a jak on mi nie powie o tym spotkaniu (ze sie odbylo), to co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba nigdy sie nie dowiem...boje sie ze ten kolega mowil mi prawde i ze M. naprawde mnie zdradza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Madziu zobaczysz jutro będziesz się z tego śmiała... nie możesz od razu zakładać najgorszgo... musisz być silna... elie ma rację, nie znamy całej sytuacji... ale na pewno nie jest tak źle jak zakładasz... ...do pomarończowej pani - podłość ludzka nie zna granic... skąd tyle jadu w Tobie?? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, ale to jakis przyjaciel Twojego M.?? Osoba zaufana?? a piszac M.masz na mysli meza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eile a utrzymuje kontak ze swoją byłą>> Taki kolezenski czy to pierwszy raz jak sie spotkac mają?? a jak nie powie to powiedz ze wiesz ze klamie... tzn zapytak np z kim sie widzial czy cos... a jak ominie temat to powiedz ze ci nie moi alej prawdy czemu?? powiedz poprostu ze wiesz o tym smsie i tyle w tym momencie to nie bedzie takie wazne ze go przeczytalas bez jego wiedzy bo to on sie bedzie musial tlumaczyc czemu ci nie powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wam powiem jak jest...on chodzi sam na dyskoteki(znaczy z kumplami) dopiero do mnie dotarło (uswiadomil mi to kolega) ze tam jest pelno ladnych dziewczyn i ze on napewno z ktoras tam cos tam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu... ja znikam... jutro muszę wcześnie wstać... ale wiedz, że myślami jestem z Tobą... i z Tobą elie także... mam nadzieję, że wszystko się ułoży... tak jak tego chce każda z Was... ...aha Madziu - pamiętaj ludzie bywają niegodziwi, czasem bezpowodu... osiągając satysfakcję z cudzych łez... nie warto się nimi przejmować... Dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja: dostal smsa, ja spytalam od kogo, a on- ze od niej i skomentowal,ze mu glowe zawraca... z tego, co wiem to ona zdobyla do niego numer (bo on juz numeru nie mial) i napisala smsa... ( o ktorym tez wiem-od niego) spotkali sie kiedys, ale wieksza grupka...i kilka m-cy temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, skoro to kolega- to olej to info... kupa dziewczyn w mini to jeszcze nie powod do zmartwien, jak idzie ulica (nawet z Toba) to tez chodza takie, to nic nie znaczy,szkoda lez. skoro jest z Toba,to znaczy,ze mu na Tobie zalezy...a kolega pewnie mial na mysli swoje postepowanie i mysli,ze inni tez tak robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego byla tez sie cos ostatnio za bardzo kreci :( i tez pisze durne smsy :/ na szczescie on mi o tym mowi i ja olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×