Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

ten kolega to tez niezly cfaniak.na kazdej imprezie sie z jakas panna bzyka.tylko nie rozumiem czego mi takie rzeczy wymysla :( ludzie sa okropni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety,teraz dopiero sie nakrecilam... ona nie chciala byc z nim (ze wzgledu na jego zawod), bo nie miala by m.in. z kim chodzic na imprezki-tak mowil... a on twierdzil,ze samo sie rozlecialo ,bo nie bylo uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ostatnio dostał maila od swojej bylej: \"kocham cie bardzo buziaczki\" potem dostał drugiego ze to pomylka i to nie byl email do niego...ale raczej trudno sie chyba pomylic co wysylajac maila co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie chcialam zebys sie tak nakręcala:( spokojnie... jeszcze nie ma powodow do obaw... jest teraz z tobą tobie milosc wyznaje:) a pewnie ci nie powiedzial zebys sie nie denerwowala.... tylko szkoda ze oni zawsze tak robia a nie wiedza ze my wolalybysmy wiedziec...poprostu uwazaj na nią... ale spokojnie liczy sie to ze jest z tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co dziewczyny mam znalesc moja obraczke cos ja ze złosci rzucilam w kat??i pozbierac zdjecia co tez ze zlosci porozwalałam??bedzie dobrze??mam mu wierzyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszytsko dzieki wam...nie wiem jak sie wam odwdziecze...ale chyba z nim powaznie pogadam zeby miec 100%pewnosc bo mnie bedzie to meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze Madziu!!!Uszy do gory i szukaj obraczki no to jutro sie moze dowiem...(?) ale wiem,ze mnie kocha, ze nikogo dotad nie kochal...poznalam jego prawie cala rodzine (nikogo nie przedstawial dotad i nie zapraszal do rodzinnego domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz:) a pewnie nie chce ci mowic bo jak juz mowilam nie chce cie denerwowac wiesz boi sie ze sie obeazisz czy cos talkiego.... a zapyac zawsze mozesz czemu ci nie powiedzial i powiedziec zeby na przyszlosc ci jednak mowil o takich rzecxach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Madzia- naprawde?? moze dzieki tamu bedzie Ci latwiej;-) >>rodzynkiwczekoladzie, mam nadzieje,ze to powod...a mysle, ze tak, ze nie chce mnie martwic... i w sumie moze to dziwnie zabrzmi,ale moze jego rejs jest nam potrzebny-aby sprawdzic uczucie,nabrac dystansu, przemyslec wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale wiem,ze mnie kocha, ze nikogo dotad nie kochal...poznalam jego prawie cala rodzine (nikogo nie przedstawial dotad i nie zapraszal do rodzinnego domu)\" - to samo jest u mnie i tak samo nas meczy jego byla ale on mi mowi o tym i nie chce za nic w swiecie sie z nia spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze sie od niego \"odczepi\",ale on tez musi tego chciec... Madziu a dlugo jestescie razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze czas nie gra roli...pytalam bardziej z checi zaspokojenia ciekawosci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×