Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

siedze i płacze -> oj to straszne co napisalas o swoim, ciekawa jestem dlaczego nie zadzwonl i nie zapytal, a moze nie wiedzial ze jestes w szpitalu i ze tak cierpisz.... a jesli wiedzial to rzeczywiscie nie ladnie postapil, nalezy mu sie male zlanie glowy,, powiedz mu o tym przy najblizeszj okazji nie badz honorowa bo to sie nie oplaci, powiedz mu co myslisz ze Ty napewno bys sie nim zainteresowala.....badz dzielna buziaki i pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
eva28 nie potrafie byc taka twrada...nie potrafie powiedziec mu ze zle postąpił...ze okropnie przez to cierpiałam :( sms od Niego "Kochanie...?? " Moze on ma kogos na boku:(:( i ta osoba jest dla Niego wazniejsza??Boże nie wiem :(:( Juz tylko takie cos przychodzi mi do głowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- niestety nie moge tak czesto do was zaglądać no i trace bo nie nadążam czytać.. Sarpanitu - dzięki że zajrzałaś właśnie rano był w programie reportarz Norweskich fiordach- piękne..był kęcony gdzieś tydzień temu i już był w niektórych partiach śnieg.. nawet gdzieś po drodze spotkał polke pracującą gdzieś na bazarze( nie bardzo było widać gdzie) powiedziała że przyjeżadza tam tylko na dwa mies.. na wakacje odrazu pomyślałam o tobie.. taka blądynka ... Pozdrawiam..Fajnie że u chormonka ok... pozdrów ją przy okazji Lilia witam - Fajnie że się odezwałąś może mnie pamiętasz??? dobrze że wszystko ok.. też pozdrawiam.. Zresztą pozdrowionka dla was wszystkich dala nas też sloneczko zaświeci.. i znowu musze spadać - obowiązki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i płacze... bardzo ci współczuje i życze szybkiego powrotu do zdrowia daj znać co z tobą ...pozdrowionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i placze ... on na pewno nikogo nie ma !!! To tylko Twoja wyobraznia :( Nie doluj sie prosze :) Moze teraz jak juz to pisze to jest ok ... chcialabym :) A moje kochanie powiedzialo ze przyjedzie do mnie w przyszly czwartek a nie piatek jak myslelismy wczesniej :D :D :D wiec jeszcze tylko 12 dni :D :D :D choc coraz czesciej sie klocimy :( to mam nadzieje ze jakos dotrwamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! siedze i placze -- jestem z Taba kochana,jak mi Cie zal,ale badz dobrej mysli. Trzymam kciuki.:) Ja od wczoraj mam urwanie głowy,przeprowadzka pomalu,latenie z malym po lekarzach.Szok.Dostal w nocy 41 goraczki i totalna panika w domu.I wczoraj rano jechalam do lekarki.Uspokoila mnie mowiac ze to tylko zeby.ufff...A moj S w odpowiedzi na sms\'a,ze maly garaczkuje,:\"to nic,przejdzie mu,przeciez jestes przy nim\"...ZEBY ON W TAMTEJ CHWILI BYL POD MOJA REKA,TO... Pozdrowka dla Was siedze i placze -- wracaj szybko do zdrowka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Hej Kochane zadzwonił do mnie rozmawialismy 2 godziny...Nie potrafie zyc bez Niego....Nie mógł dodzwonic sie na komórke ,bo miałam wył....wiec zadzwonil na domowy... Przepraszął mnie tak bardzo....wybaczyłam... Mówił ze całym sercem był ze mną...Ze tak sie strasznie o mnie bał:(:( Najlepsze jest to ze doszły do mnie niedawno dwa smsy z wczoraj które do mnie napisał ...że współczuje,kocha,ze jest ze mną,ze sie boi o mnie..:( A ja Go tak osądzałam Boże:( Dziekuje ze jestescie ze mną🌼 Ja czuje sie juz lepiej....jestem tylko troche zmęczona i bolą mnie punkty w które byłam kłuta...ale jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze super :) :) :) ale tez bym sie pewnie zdenerwowala :O taka jestem podejrzliwa jak Ty :P pewnie za krotko mialas wlaczona ta komorke i nie zdarzyly dojsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
wkońcu sie uśmiecham:) Nio mi tez sie tak wydaje ze za krótko ,bo ja tylko włączyłam zobaczyłam ze nic nie ma i wyłaczałam ..... Nio ale wszystko sie wyjasniło... OOOj jestem okropnie podejrzliwa.....;/ 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska ten twoj S to normalnie szok :O Opieprz go raz a pozadnie , jak mozna byc takim nieczulym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem okropnie podejrzliwa :( siedze i placze a jak to sie stalo, ze on wyjechal ?? w ogole kiedy wraca ?? pozwolilas mu na ten wyjazd ?? Bo ja zawsze sie dziwie dziewczynom ktore pozwalaja, mi sie wydaje ze jestem za bardzo zaborca, zeby pozwolic :( u mnie sie zaczelo niestety za granica wiec nie mialam nic do gadania :O ale za rok na to nie pozwole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
*ja też - jak poznałam Mojego Ł..to juz wyjeżdzał....nie mialam nic do gadania....Tak to w zyciu bym sie nie zgodziła... Nigdy... Jestem typem osoby bardzo wrażliwej i tęskniącej....dlatego napewno bym Go nie pusciła... Zycie mnie wyprzedziło i los tak sie potoczył.....szkoda :( Ale ciesze sie że Go mam:*:* Wraca pod koniec pazdziernika albo na początku listopada na 5 dni bo strasznie tęskni za mną:) i potem wraca do Irlandii i do Polski przyjezdza na święta na 3 tygodnie.Potem znowu do Irlandii i w marcu zjezdza na stałe do Polski:) jakoś wytrzymam...ciesze sie z tego co mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
monik63 :*:*🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze to tak jak u mnie :( tez zycie zdecydowalo za mnie :( i tez nigdy bym sie nie zgodzila :( my sie podczas tych trzech miesiecy widzielismy jakies 10 dni tylko no ale czekam i zobacze jak bedzie jak wroci do Polski, a wraca na szczescie juz w przyszly poniedzialek na rok szkolny :) tylko ze to i tak bedzie na odleglosc 200km, ale obiecal mi ze bedziemy sie widywac co weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
*ja tez o jej to szybko zleci do Jego przyjazdu:):) Nio ale lepiej widywac sie co weekend niz co miesiąc albo i wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos to zleci :) my sie widzielismy 4 wrzesnia ale tylko kilka chodzin, choc uwazam ze to lepsze niz nic :) Tobie tez zleci :) przynajmniej go slyszysz i rozmawiasz z nim, bo ja z moim tylko pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
*ja tez kochana nie rozmawiam z nim za często własnie... Najczesciej tylko smski...Ale dobre i to... U mnie mineło dopiero 1,5 tygodnia od Jego wyjazdu jejuuuuu.....jeszcze tyle dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze a nie masz mozliwosci tam do niego pojechac i tez tam pracowac ?? Ide juz spac, bo cala noc prawie plakalam, bo bylo mi przykro ze na niego krzycze caly czas, ze nie pisze :( A ten moj skarb mi dzis powiedzial, ze nie chcialby nic we mnie zmienic bo dzieki temu jaka jestem(zaborcza) bardziej mi ufa :P nie wiem skad mu sie to wzielo :P dobranoc i do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
no bo takie zaborcze kobitki sa najlepsze! :D hehe:D nie mozna sie nimi bawic;) Oj nie mam mozliwosci studia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Hej dziewczynki z tej strony chormon,mam nadzieje ze nie pamietacie.Tymczasowo bede miala internet na bank czesciej bo podlaczylam sobie.U mnie wszystko w porzadeczku,nadal jestem zagranica z moim miskiem.Oplacalo sie tesknic bo chociaz teraz zdarzaja sie male spiecia to jest dobrze.Na bank nie nadrobie z przeczytaniem wszystkich postów wiec prosze napiszcie mi w skrucie co u Was slychac.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesć chormonek u mnie ok... chyba mnie pamiętasz... mój po 3tyg.. urlopie w sierpniu pojechał znowu .. teraz zjedzie dopiero na święta.. oj ciężko.. ale wiem że to wszystko ma swoj cel po roku jego pracy możemy zacząć budowe domu .. kończe załatwienie wszystkich papierów z tym związanych i od wiosny zaczynamy..tznn. ja zaczynam.. powiem że już mam dość mieszkanie na stancji... pozdrowionka dla wszystkich... Maryśka zazdroszcze ci tej przeprowadzki też bym już chciała się przeprowadzać do naszego nowego domku.. ale go jeszcze nie ma... może za 3 lata jak dobrze pójdzie... a jak twój maluszek.. myśle że już lepiej.. a co mu było że ąz tak zagorączkował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! hej chormon:) Hehe, normalnie mi sie przypomina jak my dwie panikary jedne tesknilymsy razem:D Ciekawie bylo:) anek u mnie tutaj na szczescie sniegu nie ma, ale pada non stop. No, ale w gorach i owszem. A fjordy piekne, oj piekne:D Jak ktoras miala by okazje przyjazdu do Norwegii to polecam. Krajobraz cudowny:) Buziaki kobiety i trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Oj Sarpanitu pamietam pamietam te czasy,teraz nawet jak moj ma wyjechac na jeden dzien to mam jakis uraz psychiczny i tesknie hehehe ale oczywiscei sa i dni kiedy mam go totalnie dosc no i co najwazniejsze uzywam chwytow z ksiazki dlaczego mezczyzni kochaja zolzy no i skutkuje hehehehe.U nas pomimo ,ze Hiszpania to od kilku dni ulewne deszcze byly ale dzisiaj zaswiecilo sloneczko..Jak cudownie miec znowu neta ;-) Przynajmniej raz na tydzien looknac sobie co u Was slychac.Teraz to przez tego neta to zaniedbuje mojego faceta heheh wcoraj wlasnie mowil i po co my to podlaczylismy teraz to bedziesz siedziala w laptopie.Anek oczywscie,ze pamietam Cie.Nie ma nic piekniejszego jak miec wlasny dom:-) Sama obecnie mieszkam na stancji i nieraz marzy mi sie zeby zrobic tutaj cos po swojemy,dokupic ale to z drugiej strony nie ma sensu.Tak czy owak szukamy jakiegos domku zeby sobie kupic i wic wlasne gniazdko.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Kobietki a co tu tak cichutko??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio jest jakoś cicho... Sprawdzam co godzinę od 13 i zaczęłam się martwić... Takie pustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
hehe no szok:) Niedziela moze dlatego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja też się przespałam troszkę.. i śniły mi sie takie głupoty :) byłam księżniczką, jeździłam na koniu po jakimś zamku... ale jaja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×