Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Gość siedze i płacze
Hej kochane:) ja wlasnie skonczylam robic sobie pazurki .... fajnie zleciał mi czas:) aleeeeee tęsknieeeeee;/ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja czekam aż mój M. wyjdzie spod przysznica i bedziemy mogli popisać troszkę... a pazurki też by mi się przydało zrobić... ale leniuszek się we mnie obudził... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem z wami.....ja czekam na telefon bo moj P bedzie po pracy o 18 i wtedy mozemy sobie z godzinke porozmawiac, ale sie ciesze mwoie wam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
O jak tu dzisiaj pusto...:) Ja czekam az wkoncu cos napisze...Dzwonil dzisiaj do mnie,ale nie mialam przy sobie telefonu...;/ Od tamtej pory ciszaa..nie wiem co jest grane:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja dzisiaj caly dzien byłam na pokazach fizycznych :) bylo super tylko bardzo mi brakuje mojego Skarba :( By...The...Way... >>> tylko nie bardzo mam mozliwosc z ta kolacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio wreszcie coś się ruszyło na tym naszym topicu ;) A ja siedzę dziś w pracy i nerwy mnie biorą... Jak mi Go brakuje!!! A to dopiero 4 dzień... Jeszcze 96... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Wlasnie co z Dniem Chłopaka...Nie wiem co zrobic dla Mojego mężczyzny...nie będzie Go tu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
hmmmmmmm nie mam zadnych pomysłów moze po prostu złoże mu życzonka ,a prezent będzie czekał na Niego jak wróci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w sumie to już mam pewien plan... Chciałam wysłać mu Skazany na śmierć na DVD bo uwielbia ten serial, a tam niestety nie ogląda... Musiałabym wyysłać na adres jego firmy, bo nie chcę żeby On podawał mi swój - domyśli się... a tak to chyba przekażą Mu paczkę, prawda? W ogóle to dobry pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Pewnie jesli lubi ten serial :D:D Naaapewno sie ucieszy:) nioo o adres nie pytaj bo bedzie sie czegos domyślał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytanie, czy w firmie przekażą mu przesyłkę... Jeśli napiszę przed adresem jego imię i nazwisko, to chyba tak?? Może wcześniej zadzwonię tam i porozmawiam z nimi? tylko żebym się nie wydurniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Nie wydurnisz sie coś Ty:):) Paczka powinna dotrzec do Jego rąk...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zacznę działać... :) ciekawe ile przesyłka pójdzie... Bo w sumie to dużo czasu juz nie zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja nie mam pomyslu :( chce zeby to bylo cos przydatnego ale zeby pamietał ze to ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... ja już nawet mam pomysł na Boże narodzenie... ;) Bo ja to lubię takie rzeczy wymyślać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie... Ale musiałabym wiedzieć czym się interesuje, co lubie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... A czym się zajmuje, co zajmuje mu najwięcej czasu? Bo wiesz, ja Go nie znam i trudno mi będzie trafić z prezentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
załamuje sie już:(:( dlaczego sie nie odzywa?:(:(:( Boże.....martwie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
napisałam do niego o 19;00 i cisza....juz nie wytrzymalam i wylaczylam godzine temu telefon:( Ja juz taka jestem ze pierwsza sie nie odzywam....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Madzia tyle godzin prysznic??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×