Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Gość lilia nad stawem
wiecie co ten moj chlopak to jest chyba glupi, wlasnie jest w kafejce i sbie gadamy, oznajmil mi ze kupil komp, koszt 700 funtow, wiecie jak mnie to wkurzylo, jest tam 2 mies, pierwsza wyplata pokryla przyjazd, zakwaterowanie, wiec duzo nie zostalo z pierwszej, za druga kupil sobie komp, a mial zbierac na cos powazniejszego, np samochod, to ja tu jestem sama a on pojechal zeby komp kupic, cche internet podlaczyc, te zolzy to przeczyutam kilka razy i jak to zastosuje to nie bedzie mial latwego zycia ze mna, od kiedy przeczytaalm piwerszy rozdzial zolz stwierdzialm ze czas sie zmienic, a dzis to juz jestem tego pewna, jak wroci to mnie nie pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Heheheh Lilia bardzo prosze o przeslaniem i tego ebooka.Bede wdzieczna w wolnej chwili podczytam i moze czego sie naucze;-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
No tak ale inteligentna jestem nie podalam maila chormon23@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
oki dziewuszki, podaje wam mojego emaiala nicola100@interia.pl napiszczie a aj wam przysle, chormonku przeczytaj bo Twoj jest niegrzeczny jak i moj, wiec jakas kara sie za to nalezy, ja juz wiele razy chciaalm zmienic mojego faceta, poczekac az on sie pierwszy odezwie, ale jakos nie potrafilam, a dzieki tej ksaizce przemyslalam kilka spraw i jestem twardsza, a w nim zasieje male ziarnko niepewnosci co do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Wielkie dzieki za ekspresowa przesylke zaglebie sie w lekturze to mzoe szybciej minie mi czas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Lilia jakbys mogla to napsiz mi za pomoca jakeigo programu moge otworzyc ten plik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
chormonku jakbym to wedziala, mam brata informatyka wiec nic sie nie znam sie na kompie, ale spytam sie go jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia moj mail: sarpanitu@o2.pl. Ale wcale opacznie nie zrozumialam tytulu:) Bo wlasnie potrafie byc taka zolza:) Oj jak potrafie, mowie wam:D I o dziwo faktycznie po czasie on do mnie przychodzi:) Ale ksiazke poczytam skoro taka polecana:) Heh, chormon, jak mi lilia przesle to Ci powiem jak otworzyc, bo jak nie bede wiedziala sama to mam pod reka tego mojego hakera to mi otworzy, hehe:) I tak pewnie nie zwroci uwagi co on otwiera:D Ale jak znam zycie to pewnie pdf jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Dziewuszki juz sobie poradzialm i przeczytalam czesc ksiazki jest fantastyczna i stwierdzam z,e ja to siebie nie potrafie zidentyfikowac bo chyba jestem pomiedzy zołzą a grzeczna dziewczynką;-) Ta lekturka na prawde pochlania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
ja to jestem ta grzeczna dziewczynka, ale teraz bede prawdziwa zozla, jak mi moj dzis pisal ze teskni to nicn ie napisalam bylam zimna, choc przyznam ze chciasalm napisac ze tesknie, mam jeszcze mezczyzni sa z marsa kobiety z wenus, tez fajniutkie, milej lektury dziewczynki, musimy sie razem trzymac i wychowac te nasze potworki na prawdziwych ksiązat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
ooo to ja tez poprosze te drga lekturke bede wdzieczna;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilia dziekuje slicznie juz mam:) To poinformuje niedlugo ktory to ja typ jestem;) Lece poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... wczoraj sie wypłakałam w rekaw kumpowi niby facet a spoko przyjaciel :) a teraz niedawno pojechał moj Skarbuś :) i od razu mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy lepiej mi bo pobył ze mna a nie dlatego ze pojechal :P :P teraz znow nie wiem kiedy sie zobaczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Madzia napsiz gdzie podziewa sie Twoj chlopak i na jak długo wyjechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny...ale mi sie dobrze spało :) jak juz pisalam wyzej my z moim chlopakiem nie widzimy sie maxymalnie tydzien ale to i tak jak dla mnie duzo :( pracuje gdzies 30km ode mnie a mieszka 20 km ode mnie jak wraca po pracy to jest nie zywy i juz nie da rady do mnie przyjechac :( ale niedlugo pewnie czeka nas rozłaka na dluzej bo kasy trzeba a nigdzie jej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj misiaczek jest w delegacji wiem jak to jest ale on wyjechal nie pierwszy ras jest ciezko ale trzeba byc dobrej mysli rozstania sa cierzkie ale zato powroty sa ze tak sie wyraze nieziemsko fajne pa trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy! A ja jestem zolza juuppii!!! :D Nie no normalnie, czego Ci Amerykanie nie wymysla:) Dla mnie to oczywiste, ze nie bede nad facetem skakac, bo i po co? Jak mi sie juz zdarzy zrobic obiad to on jest szczesliwy bo dostal zupe w proszku hehe. A tak to on dla mnie wstawia pizze:) Ale moze my jestesmy obydwoje z kosmosu:) Ale w Ameryce to i faceci sa zdrowo trzepnieci, jak tak poczytac co twierdza:) No nic to:) Witam maj:) Madziu nie zalamuj sie tak, odkrec kota ogonem, ciesz sie, ze masz czas dla siebie, a wtedy bedziesz jeszcze bardziej szczesliwa, ze jestes z nim:) A u mnie znowu bedzie padac, normalnie swira dostane jak ta pogoda sie nie zmieni. A my sobie planowalismy wycieczke, ale jak to tak dalej bedzie to pewnie nie pojedziemy:( Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
U nas tez zimno i deszczowo Sarpanitu!!W dodatku lapie mnie stres przed jutrzejsza obrona ;-) Ja nawet nie wiem czy ten moj wyruszyl jzu do Polski czy nie??Nie odzywa sie nic.Zreszta od jego siostry doweidzialam sie bo dzwonila do mnie ze znowu gdzies wczoraj imprezowali do 12 w nocy wiec oby nie zadzwonil ze wyjzedza inengo dnia bo ja go ukatrupie albo rzuce na zlosc sluchawka.Nie nie nie ja powinnam postapic jak ZOŁZA wiec hmmmm pwoeim tak no coz trudno takiego kwiatu pol swiatu jak nie Ty to ktos inny moze nroalniejszy heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was tez taka brzydka pogoda?? super bure wakacje :( mam nadzieje ze sie wypogodzi w nastepnym tygodniu bo moze by sie wybrac gdzies nad jeziorko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, a Ty skad jestes? Moze pisalas, ale moglam nie doczytac:) Bo jeziorka to mi sie jednoznacznie kojarza z moimi mazurami:) chormon, badz zolza a co:) Ja to chyba jakos tak mam to naturalnie, nie wiedziec czemu:) Widocznie ten moj przy mnie nie czuje sie tak na 100% pewny bo nawet sam mi z pracy wysyla smsy, ze teskni:D Jak sie zorientuje co tak dziala to wam recepte podam:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
chormonku musisz byc zozla, taka prawdziwa, skoro ma owlne poweinien juz dawno byc w polsce a nie imprezowac z kolegami, kolegow ma na codzien, a ciebie podczas urlopu, wiec radze nie odzywaj sie i olej go, czekaj az on sam cos zrobi, nie odzywaj sie, jak zadzwoni nie odbieraj od razu tel, niech poczuje ze musi o ciebie powalczyc, i nei martw sie zobaczysz jutro ze obrona to tylko czysta formalnosc, wyslalam Ci cos na e-maiala, sama dpiero to ledwo przejrzalam, ale bedziesz miala troche do poczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
sarpanitu tez cos masz na poczcie, wiecie my zolzam to n ie jestesmy, prawdziwa zolza nie przejmowalaby sie tak wszystkim jak my, nie beczaalby jak facet sie nie odzywa kilka dni, tylko by sobie wszystko olala, wiecie moj facet kupil obie laptopa bedac teraz za granica, wkurzylo mnie to bo mial kupic cos innego mowil ze chce wymienic samochod, wkurzylo mnie ze zsotawil mnie i pojechal sobie tam zeby kupic laptopa, ale to jeszcze bardziej utwierdzilo mnie w przekonaniu ze chce byc zloza, o nawet teraz pojawil sie na gg, ale nie odezwe sie do niego pierwsza, musze sobie udowodnic ze jestem prawdziwa zolza, chociaz tak korci zeby napisac cos do niego, ale nie jestem i bede superbabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
sarpanitu tez cos masz na poczcie, wiecie my zolzam to n ie jestesmy, prawdziwa zolza nie przejmowalaby sie tak wszystkim jak my, nie beczaalby jak facet sie nie odzywa kilka dni, tylko by sobie wszystko olala, wiecie moj facet kupil obie laptopa bedac teraz za granica, wkurzylo mnie to bo mial kupic cos innego mowil ze chce wymienic samochod, wkurzylo mnie ze zsotawil mnie i pojechal sobie tam zeby kupic laptopa, ale to jeszcze bardziej utwierdzilo mnie w przekonaniu ze chce byc zloza, o nawet teraz pojawil sie na gg, ale nie odezwe sie do niego pierwsza, musze sobie udowodnic ze jestem prawdziwa zolza, chociaz tak korci zeby napisac cos do niego, ale nie jestem i bede superbabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
tez jestem z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lenia ze hej ale to przez ta pogode :( chodze do tej pory w pizamie i mi sie ubrac nie chce :( a wy co dziewczynki porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w lubelskim tez maja jakies jeziorka, ale malo. Mam tam babcie i znajomych w Lublinie, pamietam, ze jezdzili nad Bialke, czy jakos tak:) Oj ja to jak w Polsce bede to musze jakos sie wybrac nad jeziorko:) W sumie teoretycznie trudno nie bedzie bo u siebie w miescie mam dwa:) Ale nie o te mi chodzi. lilia, a Twoj robi jakies postepy po zastosowaniu zmian? Bo powiem Ci szczerze, ze te co niektore rady moga przyniesc efekt odwrotny do zamierzonego. Wiesz inaczej na poczatku zwiazku inaczej pozniej. Chociaz ogolnie dla mnie to jest to naturalne, ze mam swoje zainteresowania i sprawy. A to to faktycznie dziala, bo zawsze jak za dlugo gadam z ktoras kumpela przez skype to te moje sie przymila i za wszelka cene stara sie zwrocic na siebie uwage:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Madzia szybko korzystam z internetu:) Bo dopiero co wskoczyl i zaraz znowu moze nie byc:( No jak taka pogoda to tez mam lenia, bo wez sie gdzies wybierz, jak szaro za oknem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×