Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

wiecie co przyniosłam pyszne 4-letnie... wypije wasze zdrowie też.. i za nas tęskniące./. Madzia do synka nie da rady ma 13lat.. i do tulenia już mu nie bardzo.. co innego drugi ma trzy latka ale śpi.. tak słodko.. musze zakończyć na dwóch lampkach bo mocne jak diabli a mam w domu małe dziecko pod opieką .. ale was dzisiaj napastuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobre było ale już mnie wzieło ide spać ojojoj się narobiło...pozdrowionka szkoda że nikogo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to popatrz jak ten mlody slodko spi :) i pomysl ze juz niedlugo bedziesz z mezem na niego patrzec w nocy jak spi :) milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
ja jestemale smutna, moj mial byc ok 16 na skype i do tej pory sie nei pojawil, jak anpisalam mu smska to nawet nie odpisal, i nawet nie chce myslec co robi ze nie odpisuje, 7 tygodni dopiero minelo od kiedy on wyjechal a juz sie zaczyna wszystko sypac, co bedzie za miesiac, smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze zobaczysz :) moze zadzwon do niego...a moze cos robi i nie moze odpisac...nie załamuj sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
ciekawa jestem co on moze robic, jak od kilku dni czeka na prace, dzis jak byl na skype nawet sie nei pozegnal jak odchodzil, po prostu poszedl, wczesneij powiedzial ze za kilka godzin porozmawiamy bo musi programy wgrac, a teraz cisza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym ci pomoc ale nie umiem :( wierze ze sie wszystko ulozy moze naprawde sprobuj zadzwonic do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
nie bede do niego dzwonila, za komorke zapalce majatek, zreszta on powinien byc skoro powiedzal ze bedzie, na razie nie pracuje od poniedzialku ma zaczac, mial byc ok 16 i od tamtej pory cisza, w ogole ostatnio nie bardzo sie uklada to chyba przez odleglosc, to nic jutro przez caly dzien nie bedzie mnie na kompie niech sie martwi co sie stalo, a nawet jak sie odezwie to ja tak szybko do niego nei napisze, bede prawdiwa zolza jak w tej ksiazce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wiecie co musze sie wypisac tutaj, idzie juz noc, jak niewyrzuce wszystkiego z siebie to nei zasne spokjnie, w sumie to jest juz mi lekko na duchu ale wkurza mnie, ze nawet smska nei napisal ze go nie bedzie, dlaczego faceci tak traktuja kobiety ktore tak kochaja??? raz mowi ze jestem najwazniejsza, ze chce spedzic reszte zycia ze mna, a potem nawet smsa nie napisze ze nie moze porozmawiac, ciekawe jak mi to potem wytlumaczy, pewnie powie ze na koncie nic nei mial, a na net nie mogl wejsc bo nie zainstalowal programow bo wszystko po angielsku, a on tego jezyka nie zna, albo i cos juz popsul, marzy mi sie ksiaze, ktory bedzie spelnial wszystki moje zachcianki, romantyczny, pisal po 10 smskow dzienie, sam przynosil kwiatki tak bez okazji, tylko jak to zrobic, ma ktoras pomysl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Hej dziewczynki!! Moj przyjechal dzisiaj o 4 rano wiec powiedzmy ze poczatek dnia spedzialm juz w jego ramionach.Teraz grzecznie spi ,ze ledwo go z pod poscieli widac ;-) Od nowa musimy sie zyc razem.Ja jzu zdarzyalm od rana ugotwac zupke i przygorowac skaldniki na drugie danie ale i tak pewnie pojade do tesciowej ;-) Kocham go jak nie wiem co!! Lilio otoz mowie Ci od razu ze faceta nie da sie nauczyc poslusznosci do tego stopnia.Moj zawsze twieerdzil ,ze jest romantykem ale skory do pisania smsow nigdy nie byl!! A przeceiz to takie romantyczne dostawac smsy i odpisywac na nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila ja mam podobnie :(nawet jak bylismy razem to czesto tak nawalał wiem ze on ma nature spoznialskiego ale bez przesay czesto sie o to klucilismy myslalam ze jak wyjade to zateskni a ten nawet na gg nie wejdzie coraz czesciej zastanawiam sie powaznie nad rozstaniem\\ teraz kiedy jestem za granica łatwiej bylo by to zrobic mam pelno zajec wiec nie bede o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny nawet o tym nie myslcie...pomyslcie jak dobrze bylo miedzy wami jak byliscie przy sobie razem :) ja tez mam czasem takie mysli zeby sie rozstac ale wtedy przypominaja mi sie nasze marzenia - ZE CHCEMY BYC ZAWSZE RAZEM.wiem ze jest trudno ale kiedys bedzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze pain au chocolat ze juz sobie poszłas :( szkoda chcialam pomoc bo wyobrazam sobie co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemy razem krotko bo tylko 5 miesiecy to on mnie ze tak powiem poderwal \" ja na poczatku podchodzilam do tego sceptycznie na poczatku bylo jak w bajce, a teraz ja wiem ze on ma swoje hobby i nawyki z ktorych nie zrezygnuje ale juz przesadza a moze ja? poprostu czuje sie nie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie...a moze sprobuj z nim powaznie o tym porozmawiac. o tym ze jest ci zle jak sie nie odzywa do ciebie. powiedz ze boisz sie ze go stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja bym tak nie umiała ale to twoj wybor ale uwazam ze szczera rozmowa w zwiazku to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz z nim rozmawialam, on twierdzi ze mnie kocha ale przeciez nie jestem glupia i widze ze cos sie zmienilo i nawet wiem co on jest mnie w 100 % pewny nie odezwe sie pierwsza bede oziebla zobaczymy kiedy zzorientuje sie ze cos jest nie tak za tydzienw yjezdzam na 6 tyg na wyspe na ktorej jest mały konatkt z cywilizacja wiec bedzie mial duzo czasu zeby calkiem odemnie odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarzowa
Hej! Jak dobrze że jest taki temat.Mój miś pojechał tydzień temu na 4 miesiące , zostałam z dwójką dzieci , 3 lata , a drugie 4 miesiące , już jestem wykończona , ale tęsknie bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain - moze jak poteskni to sie zmieni.. trzymaj sie Marynarzowa - witamy :) dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
hej dziewuchy nie bylo mnie dzis prawie caly dzien w domku myslama ze jak wroce to bede miala jakies waidomosci od niego a tu nic, na skype od wczorajszego dnia sie nie pojawil, kurcze troszke sie martwie o niego, mimo ze jestem wkurzona ze nawet nie daje zadnego znaku, juz sama nei wiem co mam robic, na razie pozostaje mi tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×