Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

hej dzewczyny ... troche mnie nie było ... brak czasu .. a co do muminka to taki glupi nick jak ta bajka o muminkach więc nic dodać nic ująć szkoda słów!!! Dziewczyny tym prawkiem to się nie martwcie wiem że ciężko bo sama rok temu zdawałam i też miałam problem złlukiem i oblałam na nim ,a za drugim razem dokupilam godz,,i zdalam więc głowy do góry napiszczie jak wam pójdzie,,Lilia nie ucz się od nikogo jazdy tylko od instruktora bo inaczej jezdzi stary kierowca a czego innego wymagają na egzaminie , ja też teraz jeżdze inaczej niż mnie nauczyli pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sarpanitu- fajnie że o tym piszesz bo mój mąż też ma kłopoty ze spaniem bo widno mówi że robi się dopiero szaro około drugiej w nocy, ale ma żeluzje w oknach to jakoś daje rade , teraz narzeka że widno. a zimą narzekał że ciemno bo bylo cztery godz,, dnia poprostu nie dogodzisz,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wiecie co rozmawiaalm wczoraj ze swoim normalnie slów mi brakuje, mieli mu wczoraj otworyc konto w banku, mila pojsc z jakims polakiem ale zaden nei mial wolnego to poszedl sam, prawie nie zna angielskiego i otworzyli mu konto, teraz stwierdzil ze postara sie znalezc inna prace i zstac tu do ok roku, on nie zna angielskiego i nie przeszkadza mu to ze nie bedzie mogl sie dogadac z nikim, ze nie bedzie wiedzial o co komus chodzi, boje sie ze przez neiznajomosc angielskiego moze narobic sobie problemow, a ja mu dadza cos do podpisania, moze za bardzo pankuje ale on wszystko zawsze widzi tak pozytywnie, nigdy nie mysli o tym co zlego mozesie stac. Perpektywa spedzenia jeszcze 10 mieisecy samej przeraza mnie, powiedzial ze w tym roku 2, 3 razy przyjedzie do polski, nie wie gdzie bedzie pracowal ale przyjedzie na tydzien, ostatnio gorzej sie dogadujemy, boje sie za za te kilka meisiecy jak wroci nie bedziemy potrafili sie w ogole dogadac, powiedzialam mu o tym, fisiowa a gdzie poznalas swojego skoro on nie jest polakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Hej anek:) No faktycznie dawno Cie nie bylo. No widzisz to ja mam tak jak Twoj maz:D Z tymi porami to mi tez nie da sie dogodzic:D Te jasno w lato to jest dobre, ale na przyklad na imprezy, gdzie sie i tak nie spi:) No ale do wszystkiego jakos idzie sie przyzwyczaic, nawet do tego, ze w zime to tutaj pada non stop. Witam nowe dziewczyny. Justynka Ciebie to podziwiam, ja to bym nie wytrzymala tyle czasu. My z moim kochaniem nie widzielismy sie dwa miesiace i ja juz swira dostawalam. Ale w takiej sytuacji jak u Ciebie to albo ja bym pojechala do niego albo on musialby przyjechac. W koncu skoro jestescie razem to trzeba znalezc jakies wyjscie z tej sytuacji, bo tak to moze sie wszystko pokrecic. fisiowna, a Ty ile czasu jestes z tym swoim? W ogole fajny masz ten nick:D lilia, a Ty nie myslalas zeby tam do niego jechac? Widzisz, moj jakos sobie poradzil na poczatku bez znajomosci angielskiego i to w Szwecji:) Takze sie da, na pewno jest duzo stronek przetlumaczonych na polski, a Polakow tez pewnie coraz wiecej w urzedach pracuje wiec da sobie rade nie martw sie:) A nie widac cos chormonka....gdzie jestes chormonek? Co u Ciebie? No uciekam teraz, bo musze sie ruszyc do sklepu i cos tu sprzatnac, bo najwiekszy balagan to jak ja jestem:) Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Hej dziwczynki odnzalazlam sie!!Juz jestem!! Teraz mam normalnie urwanie glowy na uczleni bo to ostatni rok i masa zalwtien a to praktyki a to oplaty odtakowe,a to poprawka i drukowanie pracy i tak w kolko...uffff ale dzisiaj upal.Poraz pierwsyz od bardzo dlugiego czasu wyskoczylam ze znajomymi do pubu ale niesty nie pilam nic mocniejszego bo mialam dzisiaj jazdy wiec nie dalo rady:(Nadrobie innym razem.Co do prawka to ostatnio poznala go przypadkowo moja szwagierka u koelzanki w zakladzie fryzjerskim( ta koelzanka tez ma jazdy z tym facetem) i podpytala sie o mnie jak mi ida jazdy hehehe.Stwierdizl,ze nie ma ze mna wiekszych problemow bo jezdze pewnie i co najwazniejsze nie boje sie jezdic:) Ta tylko co innego jazda z instrukotrem a co innego z egzaminatorem.Jeny ja teraz dio lipca bede miala wolne to chyab w domu zanudze sie na smeirc!!!Juz nie moge sie doczkeac kiedy ujze mojego:-) No nic jakos sobie musze zroganizowac czas ponadrabiam jakies imprezki moze albo chociaz wypady do pubu bo innego wyjscia nie widze:) Pozdrawiam wszystkie bardzo goraco. Sarpanitu ciesze sie ze jestem szczesliwa a pomyslec ze jeszcze niedawono jechalysmy na tym samym wozku i panikowaysmy niesamowicie:-) Buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki...ufff jak tu dzis goraco... lila swojego faceta poznalam rok temu podczas programu work and travel...przyjechalam do stanow, poznalam go, zakochalam sie i nie bylo bata musialam wrocic... sarpanitu jestesmy razem 10 miesiecy z czego 8 bylo na odleglosc...poki co jest jak w bajce...zobaczymy co bedzie dalej... wczoraj pierwszy raz w zyciu gralam w softballa...hehehe udalo mi sie nawet trafic kijem w pilke i to za pierwszym razem...wogole nie wiem o co chodzi w tej grze ale ubaw byl po pachy...no i wygralismy:) niedlugo musze ruszac do pracy co napawa mnie totalnym lenistwem...no ale coz...mus to mus...trzymajcie sie kochane...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Czesc dziewczynki ja znowu zagladam tutaj od switu bo pozniej mam kilka spraw do zaltwienia.Cala noc nie spalam przez tego mojego :( obiecal mi wczoraj ,ze jak wroce z jazd to zadzwoni do mnie i co.... nie zadzwonil.Napisalam do niego ze tak sie robi mogl przynajmniej napsiac sms-a a nie tak,ze ja siedzialam jak dzikus w domu.Rownie dobrze w tym czasie moglabym sie sotkac ze znajomymi.Dodalam ze dla mnie slowo jest wazniejsze od pieneidzy i ja jak cos komus obiecuje to dotrzymuje slowa,ehhhh.Nic nie odpisal wiec znowu napisalm ja ze jest ignorantem,mam dosc sluchania jego wymowek i niech sie nie zdziwi ze teraz ja nie bede ignorowac telefony od niego w koncu on mnie tego nauczyl.Mialam mu tyle do powiedzenia,ze zdalam juz cala sesje, ze w poniedzielk dostane jzu papiery na egzamin na prawko ale wyszlo jak wyszlo...Telefon mam caly czas na trybie cichym bo nie chce odbierac od niego telefonu,zawiodlam sie na nim.Wiedzie dziewczynki dokladnie za rok 14 czerwca bedzie nasz slub, jejku ja mam juz coraz wieksze watpliwosci czy my dotrwamy;( Tak mi sie plakac chce.Lilio ile u Ciebie czeka sie na egzamin na prawko?? U mnie prawdopodobnie 1,5 miesiaca wiec bede musiala wziac jeszcze dokupic jazdy. Zycze wam milego dnia moj to jest juz schrzaniony a wiecie jaki wczorja mialam dobry dzien,wszystko mi sie udawalo ale za to noc koszmarna spalam tylko 3 godziny i w porowaniu do Sarpanitu mialam warunki:D Bo nic mi nie swiecilo tylko po glowei jakies glupie mysli jak zwykle chodzily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
te smsy kotre ode mnie dostal albo go czegos naucza albo nie,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Jak zwykle wszystko sie wyjasnilo zapil ze znajmomym ehh o to ,ze wypil nie jestem zla al o to ze nie poinformowal mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
u mnie jest tak ze jak wyjezdzisz ile tam godzin to Ci ustalaja egzamin, trzeba na egzamin czekac 6 tygodni, wiec po wyjezdzeniu ok 12 godzin ustalaja egzamin i rozpisuja jazdy do konca, chormonku jezeli jezdzisz corsa albo jak ktos z Was wie, swiatla przeciwmglowe tyle sa nad switlami hamowania? jutro mam egzamin juz nic nie wiem, stres niesamowity, spac w nocy nie moglam ale moj bardzo mi pomaga, mowi ze bedzie dobrze tak by sie teraz przydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
juz mi sie przypomnialo gdzie co jest, musze dac sobie na luz bo inaczej to jutra nie dozyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wiecie co wlasnie dzwonil moj i powiedzial ze ma uszkodzona polska karte, to oznacza ze teraz praktycznie nie bedziemy mieli ze soba kontaktu, wei moze ktoras z Was ile kosztuje smses na angielska karte? jak zwykle jak jest jakies problem to zaraz pojawia sie kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wiecie co o 14 mam egzamin na prawko tak brzuch mnie boli wzielam 2 tabletki uspokajajace ale nic nie dzialaja, czuje sie koszmarnie niech juz bedzie po wszystkim, chcialabym sie w koncu porzadnie wyspac, bo juz 3 noce mam problemy ze snem, a znacie moze jakies stronki w necie gdzie mozna a darmo wysylac smski na angielskie nr? trzymjcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Lilia powodzenia na egzaminie:) I postaraj sie nie denerwowac, moze melise wypij a na zolodek proponuje nospe, mi pomaga bo rozluznia miesnie. A u mnie dalej slonce, w koncu piatek i moje kochanie konczy prace i bede miala go dla siebie caly weekend:D Chociaz z tym to troche przesadzone bo powloczymy sie po znajomych to sami nie bedziemy. Buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na chwile do was ... lilia daj znac jak na egzaminie poszlo ... spadam zajrze póżniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila jesli masz telefon w orange to mozesz sie zarejestrowac na ich stronce i mozesz wysylac smski za granice za darmo...limit to 30 w miesiacu...a z innych sieci to nie wiem...poszukaj moze w google... i koniecznie napisz jak poszlo na egzaminie...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Lilio dja znac jak egzamin bo wiesz ja jestem w temcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam... co tam słychać u mnie nareście chlodniej w nocy byla burza i lało, do południa też padało, teraz świeci słonko ale jest fajne chlodno, Lilia co z twoim prawkiem nic nie piszesz oblewasz zdany egzamin??? Sarpanit widze że wy to macie już tam dużo znajomych , czytając twoje posty można wnioskować że czujesz się tam dobrze,prawie jak w domu... Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
hej dziewczynki, niestety nie ma czego opijac, egzamin oblalam od razu na testach, dobrze mi szlo z testami, pytania nie byyl trudne mialam watpliwosci do 4 pytan,zacznaczylam odpowiedzi, zostalo mi troszke czasu to sprawdzilam wszystko jeszcze dwa razy, inni pokonczyli wczesniej, kiedy słyszałam jak egzaminator mowil, jednej drugiej i klejenj osobie ze oblali zaczelam sie bac wiedzialam ze jak cos z tymi pytanaimi bedzie zle to oblalam no i zaczelam zmieniac, w konsekwencjii z obrych odpowiedzi przeprawilam na zle, no i 3 bledy, i dziekuje, teraz egzamin mam 14 sierpnia, najgorsze jest to ze przez swoja glupote oblalam, ale tez przez nerwy, jak szlam na egzamin to w glowie mi sie krecilo, chcialo mi sie wymiotowac, bylo mi salbo i jeszcze nigdy sie tak nei balam jak wtedy, serce tez zaczelo mnie bolec, ja w ogóle to sie za bardzo wsystkim stresuje, i to jest jedna z moich najwiekszych wad, znacie moze sposób zeby sie tak wszystkim nie przejmowac? a ide zaraz na grilla odreaguje caly stres, milego wieczoru dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda - myślałam że będe opijac, bo mam ochote, ale nie ma z kim> za drugim razem będziesz wiedziala jak to wygląda i już się nie będziesz tak stresowała, najgorszy pierwszy raz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
LIlia niczym sie nie przejmuj ja tez na bank obleje ten egzamin jezeli w ogoel do niego podejde.Jak wyznacza mi dopiero w sierpniu to podziekuje bardzo bo chce zaraz po urlopie mojego skarna wjechac z nim i zapewne wyjazd ten wyjdzie ok.25 lipca wiec i sznase marne na egzamin.Ja tez zawsze przezywam egzamin wiec pewnie bedzie podobnie.Ty Lilio juz wiesz jak to wyglada wiec zapewne nie bedziesz miala wiekszych problemow nastepnym razem ,trzymam kciuki.pa p.s ta w ogole zastanwiam sie czy ja nadaje sie na kierowce mam coraz wieksze watpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie lilia ja za pierwszym razem tez oblalam na testach...wprawdzie zdawalam jeszcze na starych zasadach ale mialam podobnie...zdalam za drugim razem chociaz nie wiem jakim cudem...najechalam na kraweznik gdzies tam podczas zakretu i egzaminator nawet nie mrugnal okiem...moze mial dobry dzien:)w kazdym razie nie lam sie bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
uff dzisiaj zapisalm sie na egzamin na prawko.Moj sadny dzien to 23 lipiec boje sie jak cholercia ale wierze ,ze co ma byc to bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablicanielica
hej dziewczyny:) chciałabym przyłączyć się do klubu słomianych wdów. Mój facet przebywa za granicą już ok. roku, widujemy sie co 2-3 miesiące czasem jest ciężko, ale zauważyłam, że to on gorzej znosi rozstanie. Ja mam silny charakter i potrafię sobie z tym wszystkim radzić, a on niestety nie bardzo :/ bardzo przeżywa naszą rozłąkę i cały czas myśli o powrocie, a mi jest dobrze jak jest, nawet lepiej niż kiedy on był w domu i nie chcę żeby się to zmieniło- to jest główny powód naszych kłótni. Niedługo wyjeżdżam do niego na całe 2 miesiące :D i wiem, że po raz kolejny będę musiała z nim tę sytuację przedyskutować a i tak do niczego nie dojdziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablicanielica welcome tuuuuuuuu sun of jamaica blue:) na przyspiewki mi sie zebralo...lete nyny...buziole...i jeszcze raz welcome tuuuuuu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Hej!!Witamy diablice i podziwamy za tak dobry charakterek!! U mnie im blizej przyjzadu narzeczonego tym jestem szczesliwsza aczkolwiek ten czas mi sie tak dluuuuuuzyyyyyy.No i jeszcze cieszylam sie ze wyajde z nim ale odkad wiem ,ze wyjezdza z nami na jakis czas tesciowa i ze wszyscy bedziemy meiszkac pod jednym dachem to troszke mniej sie ciesze bo wiem ze gdzie bysmy z moim nie chcieli pojsc to bedzie szedl za nami ogonek....:)Spoko babka lubie ja ale jednak chyba troszke prywatnosci sie nalezy no ale miejmy nadzieje,ze ona tam jedzie tylko i wylacznie na wakacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
hej dziewczynki fajnie diablico ze przylaczylas sie do nas, ale to troche dziwne dla mnie ze nie bardzo tesknisz za swoim, bo my wszystkie tutaj ktore jestesmy to mialysmy ciagle dola z braku naszego partnera, chormonku wspolczuje ze tesciowa jechac, mam nadzieje ze nie wpadnie na pomysl zebyscie mieli na odzielne pokoje, a wlasiciwie dlaczego ona z Wami jedzie? a tylko we 3 jedzcie czy ktos jeszcze? trzymajcie kciuki za mnie bo mam dzis egzamin w szkole ostatni, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki kochane! anek sarpanitu nie jest z norweskiego, przynajmniej z tego co mi wiadomo:) A to taka moja pozostalosc z dawnych zainteresowan mitologicznych:) Mialo byc neith, ale ktos mi juz zajal i wczesniej zaczernil:( No mamy tu juz troszke znajomych anek, ale z tym czuciem sie jak w domu to tak nie do konca. Jednak moje najlepsze kumpele zostaly w Polsce i z tym jest czasem bardzo ciezko. Bo za Polska nie tesknie, tylko wlasnie za znajomymi, czasem za naszymi jeziorkami mazurskami. Przyrode mamy tu sliczna nie powiem, ale zawsze to troche inaczej. Pewnie dlatego czuje sie tu dobrze bo zawsze chcialam do Norwegii i mam tu tego swojego zbira:D Ale czasem dopadaja mnie ogromne doly. lilia nie przejmuj sie, prawko na pewno zdasz:) Trzeba miec naprawde kolosalne szczescie zeby zdac za pierwszym razem. Osobiscie mam tylko jedna kumpele ktorej sie ta sztuka udala, a tak to za drugim, trzecim a niektorzy kumple nawet do dziewieciu razy zdawali:D Takze uda sie na pewno nastepnym razem:D Witam diablice:D I zmykam, pogoda sliczna moze na spacerek do parku wyciagne tego mojego:) A w sobote mielismy porzadna imprezke, normalnie nie ma to jak polskie imprezy w Norwegii:D Buziaki kochane i trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×