Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Współczuje ci naprawde.ja bym chciala mieszkac we własnym domu...nigdy w zyciu mieszkania w bloku i to na parterze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 2 pietrze ale ta wariatka z parteru:D hehhe czasami bywalo ciekawie:P ahhh ja chce do niego :(zaraz bede plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spijcie dobrze Kobitki :) a ja sobie pomecze mojego Misia smsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
kamien spadl mi z serca, wyjasnilismy sobie duzo ale wiem ze jeszcze nie raz bede cierpiala przez iego, przez to ze jest tak daleko, jak chyba my wszystkie, dzis mamy dobre humory ale za kilka dni znowu bedziemy mialy dolki i bedziemy sie nawzajem pocieszaly, wiecie teraz czuje takie fajne ciepelko na serduszku, doszlismy do wniosku ze chcemy byc zawsze razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co lilia czuje sie zaproszona na slub :P wiesz co ciesze sie razem z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila to cyujemz sie podobnie ;) ja az dostalam dzisiaj zastrzyk energii :) powinno wystarczyc na kilka dni, jutri znowu sie zaczyna weekend duzo pracy nie bede siedziala caly dzien w domu , wiec nie bede miala czasu zeby myslec:) za kilka dni tez wyjezdzam wiec przygotowac sie trzeba :)i potem tylko odliczac dni do wrzesnia :) kupic bilet i w drogeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łza płynie kap kap
Czesc dziewczyny! ja juz wstalam i przeczytalam wasze wpisy Lilia ciesze sie ze z wami ok! Wiedzialam ze tak bedzie;) jeszcze tylko 13 dni i wroci moj maz normalnie az mnie nosi!!!! wraca ok21-22 a 28 jedziemy na wakacje. Alez bym chciala przeskoczyc te dwa tygodnie;)ale wiem ze sie nie da i pewnie beda sie dluzyc niemilosiernie ale coz warto czekac mam racje dziewczyny??? zycze Wam milego dnia! a tak na marginesie ja mam od dzis 28 lat a moj maz tez jest M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczątka :) widzę, że jestem najstarsza :P dobrze, że wszystko powyjaśniane :) tak trzymać :) lecę do urzedu :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łza płynie kap kap - to ty masz dzis urodzinki?? Sto lat :) i wszytskiego najlepszego ja dopiero wrociłam z wyjazdu z moim Skarbem ale sie pokłocilismy :( coraz czesciej nam sie to zdarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co czekała
Dziewczyny pozwólcie ze sie wtrace do waszej rozmowy , chce wam dac tylko dobra rade, jeśli macie tylko taką możliwośc , a jeśli nie macie to robcie wszystko wtym kierunku żeby być razem , tam albo tu. Na dłuższą metę rozłąka niszczy najpiękniejsza i najwierniejszą miłość....Bądźcie razem za wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj akurat wyjechal tylko na 4 meichy i jak narazie tam nie wraca. przynajmniej sam;p a z ta rozlaka to masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki...widze ze sie topik rozwija...fajowo...wybaczcie ze sie nie odzywalam tak dlugo, ale jak tylko mialam chwilke to wpadalam zeby chociaz poczytac...troche duzo sie ostatnio dzialo i jakos tak nie bylo okazji ani czasu zeby cos Wam naskrobac... u mnie, a raczej u nas, jak narazie jak w bajce...nie mozemy sie doslownie odkleic od siebie:P...chcialabym zeby ten stan trwal wiecznie... wiecie chyba pierwszy raz jestem tak naprawde szczesliwa...heh tylko szkoda ze to szczescie znalazlam tak daleko od domu...ale w dalszym ciagu nie chce wracac... w srode mam wolne wiec postaram sie napisac cos wiecej i skrobnac cos kazdej z Was...dzis niesiety i jutro jeszcze pracujemy a potem dwa dni lenistwa...goraco tu niemilosiernie...az sie nie chce wychodzic z domku... trzymajcie sie...buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki chyba mnie dzis juz nie bedzie bo ten wariat do mnie przyjezdza :P rozstalismy sie o 14 a on juz teskni :) ahh moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie :P choc nie obiecuje :P jestem bardzo zaskoczona...po klotni taka niespodzianka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy! Ale widze sie topic rozwinal, no no:) Chociaz w sumie powodow do radosci to nie ma, ze coraz wiecej kobitek samych. A nie bylo mnie tyle czasu, bo kurcze znowu internet nam szaleje:( A tym razem znikl na cale 4 dni. lilia ciesze sie, ze u Ciebie jednak w porzadku wszystko:) Oj pare takich rozmow to przezylismy jak nie bylismy razem, ale w sumie to zawsze ja ta wredna bylam i wrzeszczalam, ze jak on tak to pa pa:p Ale bedzie dobrze lilus, zobaczysz:) No z chormonkiem faktycznie na jakis czas sie pozegnamy, bo podobno jej net odlaczaja a tam w Hiszpanii nie bedzie miala stalego dostepu. Ale zagladac na pewno bedzie. W sumie widze jak kazda z nas, ktorego nawet juz teraz jest ze swoim ukochanym caly czas zaglada:) Moze mniej sie pisze wiadomo, bo czasem faktycznie nie wiadomo co napisac. A mialam taka nadzieje, ze zdaze zlapac anek. A wpadla i uciekla:( W sumie nas ta Skandynawia laczy:) Ale mam nadzieje, ze jak bedziesz kochana to sie zlapiemy:) Tym ktore nie sa od poczatku wyjasniam, ze juz teraz jestem z moim kochaniem w Norwegii:D A nasza rozlaka trwala 2 miesiace. W sumie to juz drugi raz bo raz sie rozstawalismy na miesiac, ale my z innych powodow troche. Ale sie rozpisalam:) Wybaczcie ale naprawde sie za wami stesknilam:) Buziaki kochane i trzymajcie sie. Dacie rade, bo jak nie my to kto ma dac? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge doczekac sie piatku 03 sierpnia, kiedy napisze\"dziewczyny, jutro jade\":D chyba zwariuje tego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OleNka to juz niedlugo...mam nadzieje ze pozniej bedziesz tez wpadac czasem do nas na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede bo jak wroce to on jeszcze tam zostanie:( chwila a czy Ty nie powinnas byc ze swoim??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×