Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Keiraq

Chudnę z maślanką!!!

Polecane posty

Gość Keiraq

Hej odchudzam się od wczoraj i juz drugi dzień jem tylko maślankę a raczej piję. Mój brzuch stał się jakby bardziej płaski ale wiadomo, że narazie schodzi woda więc brzuszek też się zmiejsza. Kupiłam sobie taką maślaneczkę za 2.29. Wczoraj wypiłam szklaneczkę maślanki i do tego szklankę wody i szklankę herbaty a no i kawę. Dodam, że maślanka jest truskawkowa i ma 82 kcal/100 ml. Jak ktoś chce schudnąć to niech się przyłączy. Ja odchudzam się dalej ;) Dzisiejsze śniadanko: szklaneczka truskawkowej maślanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko maslanke bedziesz pila?;) maslanka oczywiscie duzo zdrowsza od jogurtow!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
Narazie spróbuję tylko maslankę ale wiadomo, że to nie jest łatwe. Napewno coś przegryzę jeszcze do tego. Może ogóreczek? Też ma mało kcal ale maślanka górą. Jutro muszę np. zjeść dość pożywne śniadanko, żeby na maturze nie zemdleć i mieć dobre myśli ;) Maślanka górą a truskawkowa jest bardzo dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
ach kiedy będzie koniec mojego odchudzania? Muszę schudnąć bardzo dużo kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlik
ja kiedyś na bułkach pełnoziarnistych i maślance w miesiac schudlam ok.8kg i wage trzymałam przez rok, jedząc już później normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
anlik---> widzę, że Ci się udało. Jeszcze czasem planuję do maślanki truskwkowej zjeść jabłuszko. A jaką piłaś maślankę? Zwykłą? Mi jakoś zwykła przez gardło nie przechodzi. A ile jej dziennie wypijałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz pila tylko maslanke to moze i schudniesz, tylko co bedzie jak po jakims czasie taka juz \"schudnieta\" zaczniesz jesc normalnie? Moja kumpela jadla same owoce i cudownie schudla, nikt jej nie poznal, ale co z tego jesli minelo pol roku i znow wyglada jak dawniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsd
malsaneczka, ogoreczek, buleczka i sznureczek:) jezu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszystkie maturzystki ostatnio sie odchudzaja;) powodzenia jutro!!!! moze jedz tez np wase wlkasnie z ogorkiem , czy pomidorem i maslem oczywiscie coby sie witaminki wchlanialy!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
zamierzam być na maślance tydzień( jakieś jabłuszka jeszcze) potem powoli co tydzień będę wprowadzać warzywa i owoce aby dalej chudnąć i zwiększać kcal. Najważniejsze żeby się trzymać do 700 kcaL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
setunia dzięki za życzonka na maturę. Napewno się przydadzą. Jutro zjem napewno kromkę chleba z ogórkiem aby nie paść z głodu. A no i maślaneczka na resztę dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
Dzięki setunia. Matura jest teraz najważniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsd
malsaneczka, ogoreczek, buleczka i sznureczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
dsdsd ---> ale zabawne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlik
jadłam same bułki z kefirem lub maślanka do syta, do tego jedno jabłko dziennie i dużo wody mineralnej! na początku zjadałam 6-8 bułek i 2 maślanki ale z czasem, jak już mi się to przejadło to porcja się sama zmniejszała aż do 2 bułek, jednej maślanki i jabłka ps. łykaj jakieś witaminy, bo to nie jest dieta zbilansowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
Anlik a kupowałaś taką normalną zwykłą maslankę? Ja ma truskawkową która ma na 82/100ml. Może zamienic ją na zwykłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlik
tak, ja kupowałam zwykłą i naprawde możesz jeść z ciemnym pieczywem a i tak schudniesz! jeśli wytrzymasz miesiąc, to ja Ci to gwarantuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anlik no na poczatku sporo tych buleczek bylo;) i chudlas??;) ja jem od 2miesiecy wase i nic nie chudne chbya:D Keiraq najlepiej zjedz kanapke z jajkiem gotowanym:) jajko jest dobre dla mozgu:D powaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
jajko odpada bo mi się po nim strasznie odbija ( nie powiem lepiej czy) zresztą potem lezy mi na żołądku. A ile kcal ma tata zwykła maślanka? Moja 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlik
Krasnystaw 58kcal/100ml lub Bakoma kefir 56kcal/100ml no, na pczątku cały czas mie ssało ale później (gdzieś po tyg.) już mi zbrzydło i porcja sie zmniejszyła, po następnym znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja w pracy na kolacje,bo w przyszłym tyg mam południówki bede jeść grahamke i maslanke:P zamiast twarozku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam,że bardzo lubie maslaneczke,choć duzo jej nie pije:) ale bede wybierała ta naturalną nie słodzoną:) bo te truskawkowe itp chyba cukier zawierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie kefiry naturalne najlepszy jest dla mnie danona ma 40cos kcl;0 albo z zzzzzz z tej serii Ale....Ale kefir:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
Te truskawkowe mają więcej kcal ale są lepsze a dla mnie taka zwykła jest za kwaśna ale postaram się znaleść jakąś inną owocową, która ma mniej kcal bo napewno takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz nawet te do 100 kcal to przeciez bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlik
nie tak mało, jak się wypije 1 litr to bedzie 85kcal x 10 = 850 kcal więc takiej zwykłej można prawie raz więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale kto kaze pić odrazu litr,nie lepiej zjeśc pozywne sniadanie? połowe obiadu albo bez ziemniaków i na kolacje maslanke? a miedzy czasie na przegryzke jakie jabłko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlik
pewnie, że lepiej :D ale mowa była o samej maślance :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
Hej no wróciłam. Teraz obiadek muszę zjeść o godz. 14:00 aco zjem? Szklaneczkę maślanki truskawkowej ;) Jeju muszę się jeszcze zaopatrzyć w jakiś inny smak maślanki żeby miec jakieś urozmaicenie he he. Ale maślanka truskawkowa jest mniam mniam nie? Stosuje ktoś taka dietkę ze mną? Serdecznie zapraszam, razemm łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja codziennie na 2 kefirach i gotowanych warzywkach. dziś np. do kefiru naturalnego (kościan niebieski) wtarłam zielonego ogórka i dodałam pieprzu (pycha cos ala mizeria ) i to było sniadanko,a na obiadek będe mieć sałatkę grecką :) później już woda i najwyżej jakieś warzywko do schrupania. Staram sie nie jesc po 17 i tak już dzis 3 dzień leci,a brzuszek jaki płaski sie robi i przemiana materi lepsza, bo do tego ćwicze ok 30-60 min dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×