Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Keiraq

Chudnę z maślanką!!!

Polecane posty

Gość Keiraq
Elo czy jest ktoś chętny aby się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
Ja się jakoś nie moge do ćwiczeń zmobilizować. A ile ważysz i ioe masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170cm i vyło nawet 67-66kg a teraz ok 63 :) ale to jeszcze przez to,że tydzień przed dietka kefirową jadłam zdrowiej i mniej :) no i ruch :) moja normalna waga z tamtego roku 54kg :) chciałabym do niej wrócic do lipca :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
no a jak długo się już odchudzasz, że ubyło ci te 3 kg? Ja aktualnie ważę 71 kg przy wzroście 162 Jestem wieloryb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegam od marca, jem mniej od tamtego tygodnia,a od 1.05 odstawiłam mięsko przeszłam na kefir,warzywa i nadal biegam. Teraz niewim ile schudłam ale widze po brzuszku że jest płaski. Od października przybyło mi ok10-12kg i muszę to zrzucić tyle ciuchów i sukienek lezy w szafie,a niedługo lato rozpocznie sie na całego wiec mam motywację :) dodam,że biegam codziennie a co drugi dzień robie brzuszki :) i rozciaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
hej ja polecam maslankowo kefirową DIETKę, ZAWSZE PRZEZ KILKA DNI CHUDNE NA NIEJ JAKIEś 2 KG DODAM żE PIJAM CAPPUCINO DO TEGO I KAWę Z MLECZKIEM ZACZYNAM DZISIAJ BEDE Z WAMI DO WTORKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
monik23 bardzo się cieszę, że się dołączysz. Ja teraz idę się uczyć bo jutro start matura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
no i będę musiała zgrzeszyć ale w koncu nie samą maślanką żyje człowiek. Obiadek: młode ziemiaczki bez sosu z kotlecikiem z piersi kurczaka. Ale potem to już tylko woda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha he
no to dlugo wytrzymalas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
ale taki obiadek to dużo kcal nie ma he he ziemiaczki liczmy 200 kcal + kotlecik 350 to jest tylko 550 kcal i do tego 0,5 l maślanki. na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie gubisz
550 kcal na posilek to bardzo duzo jesli chce sie chudnąć w szybkim tempie więc albo sie odchudzasz albo bawisz w odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady ziemniaki bez niczego tyle kcal nie maja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieguska 22
hej, jesli nie lubisz zwyklej maslanki to proponuje... kupic wlasnie zwykla maslanke i np. mrozone truskawki:) bedzie to o wiele zdrowsze niz taka truskawkowa maslanka ktora zawiera cukier. a jesli chcesz sobie troche to oslodzic to proponuje lyzeczke miodu. mozesz wybrac tez oczywiscie inne owoce. powodzenia na maturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieguska 22
a i ja jeszcze na twoim miejscu dodawalabym do takiego koktajlu lyzeczke otrab np pszennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***jeje***
kiedy byłam nastolatką piłam po obiedzie szklankę maślanki i to z cukrem, bo nie mogłam wtedy inaczej iiiii chudłam teraz jakoś dziwnie reaguję na te rzeczy poprostu gardło mnie boli, i co ja mam zrobić jakaś wrażliwa się stałam...... CHOLERA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda20
Dziewczynki ja pije maslanke ktora ma w 100 ml tylko 45 kcal!! zawiera tylko 1.5% tluszczu!! :)Pozdrawiam Maslaneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubapigi
Szkoda że wątek podupadł taka dietka przez 3 dni nie była by głupim pomysłem :D chyba ją przetestuje od jutra :) może ktoś sie przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubapigi
Szkoda że wątek podupadł taka dietka przez 3 dni nie była by głupim pomysłem :D chyba ją przetestuje od jutra :) może ktoś sie przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna30
chyba ja muszę się przyłączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna30
tak bym chciała zrzucić z 8 kg słoninki:P, mam nadzieję, że mi się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna30
bedę piła, aż zmieszczę się w spodnie:)i będzie mi dobrze ze swoim ciałem, muszę jeszcze kręcić hula-hop...a co do limitów, to piję kiedy chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubapigi
O jak miło że tyle już nas :) ja pije zazwyczaj litr dziennie ale nie ma ograniczeń. Dziewczyny z jakiej wagi zaczynacie? ;) ja waże okolo 63 kg przy wzroscie 157 cm :( wyglądam jak beczka smalcu. Na początek bede upijała sie maślaneczką do piątku :) niestety tylko 4 dni i pol bo w piątek wieczorem przyjeżdza mój mąż z delgacji i szykuje mega kolacje :) ale w sobote zaczne od nowa :D mó cel to 53 kg :):) czyli az 10 kg przedemną! Damy rade dziewczyny! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba pigi
Czesc wszystkim! Za godzinke pędze po maślaneczke :) i startuje. Waga niestety pokazala 64 kg! :o oby dojsc do 60 pozniej bedzie juz tylko łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinals20
Jest bardzo dużo środków na odchudzanie, ale które są skuteczne? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zeby takim glupim być! Dziewczyno rujnujesz swój organizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×