Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość next year maturzysta

KOREPETYCJE Z ANGIELSKIEGO

Polecane posty

Gość next year maturzysta

Napiszcie kto korzystał ile trzeba za godzinę zapłacić, czy faktycznie są przydatne takie korki i co się na nich uczy? Będę wdzięczna za każdą wypowiedź, bo za rok mnie czeka matura i chyba będę brać korki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety.az.pl
Korepetycje bardzo Ci się przydadzą, jeśli tylko znajdziesz odpowiedniego nauczyciela. Powinien być wymagający i nie podpaść już na pierwszych lekcjach. Dobrze, jeśli oferuje pierwszą lekcję gratis, głównie dlatego, że na pierwszej lekcji nie ma jeszcze zwykłej nauki, bo musi poznać Twój poziom i dowiedzieć się, nad czym się skupić. Dlatego też nie bierz żadnej licealistki z FCE tylko osobę, która uczy się angielskiego już dość długo i jeśli chodzi o przygotowanie do matury, powinna mieć jakieś certyfikaty. Dobrze byłoby poszukać wśród filologów. Przed pierwszą lekcją przypomnij sobie wszystko, aby nie tracić niepotrzebnie czasu na to, co już umiesz. Na korepetycjach nauczysz się dosłownie wszystkiego, co będzie Ci potrzebne i dzięki czemu zdasz maturę jak najlepiej. Skoro to dopiero za rok, zdążysz się nauczyć wszystkiego nawet do rozszerzonej, chyba że języki nie są Twoją mocną stroną. Dobry nauczyciel jednak zachęci Cię do nauki i będzie prowadził lekcję tak, że jeszcze bardziej polubisz angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety.az.pl
A... jeśli chodzi o ceny to wszystko zależy od poziomu, na jakim ma Cię uczyć i od miasta, w jakim mieszkasz. Ja w Olsztynie płaciłam od 15 do 25 zł za godzinę, ale drożej w tym przypadku wcale nie znaczyło lepiej. Po prostu tak trafiłam. Nie radziłabym również szukać tych najdroższych nauczycieli, którzy życzą sobie nawet do 40-50 zł za lekcję. Godzina lekcyjna bardzo szybko mija i nawet przy intensywnej nauce, nie warto aż tyle dawać. Po prostu nie wchłoniesz wiedzy wartej tyle w tak krótkim czasie ;-) Powiem Ci, że na korepetycjach nauczyłam się najwięcej. W szkole wiadomo jak jest. Lekcje są dostosowane do poziomu całej grupy i ciężko przygotować się w takim tempie do egzaminu. Na kursach językowych jest już lepiej, ale jak trafisz na kiepskiego lektora, będziesz narzekać. A jeśli korepetytor Ci nie podpasuje, poszukasz innego. Mam nadzieję, że znajdziesz odpowiedniego nauczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann34
Moja corke uczy raz w tygodniu studentka i bardzo jej sie to przydaje. Ja place 25zl za pelna godzine. Z tym ze najlepiej popytaj znajomych czy kogos ktos uczy, bo u mnie pierwsza dziewczyna kompletnie jakos z corka nie zlapala kontaktu i malo co ja nauczyla. Natomiast od innej znajomej wzielam kontakt ,gdzie dziewczyna plynnie mowi po angielsku i jest bardzo wymagajaca i o to chodzi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajkaka
No ja nie wiem, jak w Olsztynie, ale w mieście gdzie mieszkam, lekcje za 15 zł to udzielają chyba studenci i to 1 roku. Jeżeli chcesz przygotowywać się do matury musisz mieć nauczyciela pracującego w liceum, bo każdy inny korepetytor pojęcia nie ma o procedurach maturalnych. Żeby wiedzieć, na czy to polega, trzeba przez to przejsc i siedzieć przy maturach. To jest peirwsza i najważniejsza sprawa: szukasz nauczyciela LO. Całą resztę możesz sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next year maturzysta
Oj, te 15 zł to też mi coś za tanio się wydaje :) 15 zł to chyba nauczyciel w szkole zarabia, nie? Toże korepetycje tylko u nauczycieli to się zgadzam w 100%. Do studentów i tym podobnych nawet się nie wybieram. Muszę dokładnie wiedzieć o tych procedurach itd. a ktoś brał korepetycje w woj. lubelskim? ZNacie kogoś godnego polecenia w Lublinie lub okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next year maturzysta
acha, a w jakim mieście pani uczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian24
to ja polece strone na-jezykach.pl widziałem tam pełno nauczycieli indywidualnych z sporym doswiadczeniem no i tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zawsze taka bede
a jak napisac te 2 zdania po angielsku ? :( 1. Ide do przymierzalni 2. Czy moge to przymierzyc? pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z korepetycji przez Skype www.szkola-shamrock.pl. Zajęcia można wykupić od 20 zł. Miałam bardzo dobrego lektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaBor
Polecam korepetycje z angielskiego na stronie http://preply.com/pl/ . Znalazłam na stronie cudownego nauczyciela, który bardzo mi pomógł z językiem angielskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do www.sun-school.pl. Mają własne materiały przystosowane pod człowieka, zajęcia bez chwili nudy, intensywne. Nie m tam czegoś takiego, jak kawka, herbatka, bzdurna gadka. Uczysz się. Grupy małe. Ja byłem w czteroosobowej, super ludzie, idealnie dobrani pod względem poziomu. Lektorzy wyrabiają systematyczność. Mnóstwo testów jest. Jak się nie wyrabiasz lub olewasz to dopłacasz za powtórne testy lub wylatujesz. Tam jest nacisk na wydajność, dobrą atmosferę, analizę twoich predyspozycji. Idź sobie na darmowe konsultacje. W Sun School są też w stanie zorganizować typowy e-learning, jeżeli chcesz przyśpieszyć edukację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze korepetycje
Polecam kurs http://enlinado.pl/ macie tutaj NIELIMITOWANE KONWERSACJE Z native-speakerami - to naprawdę rewelacja w nacue angielskiego - w ciągu 3 miesięcy z tym kursem nauczyłam się rozmawiać po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe - też się muszę nauczyć angielskiego ale czy w te 3-4 miesiące to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj macie opinie o tym kursie - własnie je czytam i widac możliwe bo sporo osób opisuje nie tylko na tym forum efekty własnie z tym kursem do nauki angielskiego, bardzo pozytywne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wydawać kasę po 50zl za korepetycje mając tutaj nielimitowane rozmowy z native speakerami to głupota!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta gwarancja na zwrot kursu przez 30 dni w razie braku efektów jest prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarancja na pewno prawdziwa bo to jest zgodne z prawem - jeśli kupujesz coś przez internet to prawko ochrony konsumentów gwarantuje CI to, że możesz zwrócić taki towar bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Piszesz, że chcesz zwrócić towar i koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie dostałem dostęp do kursu z Enlinado - 5 minut po opłaceniu zamówienia i juz mam kurs - dostęp bardzo łatwy bo wszystko jest u nich na platformie, strona bardzo zrozumiała, cały kurs na wideo + jakieś dodatki - zabieram się za oglądanie pierwszej lekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wydałam na korepetycje chyba już z 1000zł i coś tam dały wiadomo ale teraz mam własnie taki kurs gdzie mam wsparcie native-speakera to jest dużo lepsze niż korepetycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że taki kurs lepszy od korków i konwersacji - uczysz się kiedy chcesz i nie płacisz takich sum jak za korki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korepetycje angielski warszawa
A w Warszawie takie korepetycje ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja patrzyłam ogłoszenia korepetycja z Angielskiego w Warszawie to był ceny od 70zł za godzinę wzwyż... także wg mnie to sie nie opłaca - z kursem Enlinado nie dość, że zaoszczędziłam masę kasy to jeszcze w 4 miesiące nauczyłam się angielskiego do poziomu komunikatywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korepetycje angielski Kraków
To w Krakowie sa podobne ceny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko w Krakowie bo w Poznaniu, Katowicach, Kielcach czy Lublinie tak samo za korepetycje z angielskiego płaci się powyżej 50 złotych za godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×