Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polusia99

W PREZENCIE MOGE ZAMÓIĆ SOBIE KOSMETYKI Z ANGLII-CO POLECACIE?

Polecane posty

Gość polusia99

czesc;) moj chlopak ma brata w anglii, ktory przyjezdza za niedlugo;) mam wybrac sobie jakies kosmetyki- chciałabym: WYDŁUŻAJĄCY I PODKRĘCAJĄCY TUSZ DO RZĘS FAJNY PODKŁAD (nawilżający) BŁYSZCZYK polecicie coś? mam raczej mało pieniędzy, i nie mam za fajnych kosmetyków:( myślałam o jakiś z firmy l'oreal lub Bourjois pomóżcie mi, bo chciałabym raz w zyciu mieć fajne kosmetyki, pomożecie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polusia99
albo coś z max factora... pomóżcie, bo nie znam sie na tych lepszych kosmetykach:( a na pewno są tu kobietki, które testowały takie produkty;)) Z BŁYSZCZYKÓW TO CHYBA CHCIAŁABYM GLAM SCHINE L'OREALA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu tez sa kosmetyki z tyh firm
ale mi atrakcja, dostać błyszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja aj a
wejdz na damską torebkę i poczytaj opinie dziewczyn na temat roznych produktow, ciezko stwierdzic co sie tobie podoba z kosmetyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie a może w anglii
są jakieś kosmetyki których u nas nie ma? jakieś nowości? albo u nas w polsce są, a tam nie? ja ostatnio prosiłam siostre, aby z niemiec przywiozła mi mój tusz-panoramic curl z loreala, a okazało sie, że tam są już wycofane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne sa kosmetyki z Body Shop (niedawno otworzyli chyba 1 sklep w Polsce, w Warszawie).. Ale szczerze mówiąc mam tylko kosmetyki do twarzy i ciała.. Z kosmetyków kolorowych znam tylko blyszczyk.. Który zresztą fajny jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym polecała kosmetyki z Bourjois - u nas są dość drogie, tam dużo tańsze i chyba najwięcej na tym zaoszczędzisz a produkty tej marki są podobno bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Kolorówką Nivea możesz się też zainteresować, bo jest dość bogata i w Anglii powinna być dostępna. Bardzo dobre opinie zbierają tusze Nivea. Błyszczyk na pewno też się jakiś fajny znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×