Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniula1988

Nasze ukryte fantazje... - niech kazdy powie o swoich

Polecane posty

Gość AdekD
ja bym chciał dostac z kolanka w penisa, ale tak mocno od super laski z długimi wydepilowanymi nogami. albo zeby usiadła oragiem i kolankiem przycisneła mi jaja:D a najlepiej centralnie na penisa i tak mocno:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt faktem
a tak z doswiadczenia czy wszystkie kobiety miewaja fantazje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazje kobiet są fantastyczne ale żadko kiedy spęłniają je ze swoimi parnerami. Wiemże łątwiej jest je zrealizowac z kochankami. Nie wiem dlaczego ale wówczas maja mniej oporów i ich realzacja jest jak najbardziej realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nieco inne fantazje....marzę o zbliżeniu z moja przyszłą kochanką :P lateksowe sexy stroje, kajdanki, same fetysze, przywiązuje mnie do łoża, gra ostra muzyka, a ona zaczyna mnie pożądliwie pieścić...nikt nie potrafi sprawić kobiecie takije przyjemności, co druga kobieta :P nikt nie potrafi tak lizać ci**pki, piersi i przyprawiać o dreszcze jedynie spojrzeniem, pełnym pożądania. i sam fakt, że to jest sprośne, ze nikt nie móże sie o tym dowiedzieć...to tajemnica... trzyma mnie tak, że nie mogę się ruszyć. wiem,że ukradkiem przygląda sie temu jej facet, który nie wiem, że jestem jej kochanką, nie zwyklą przyjaciółką...wiem, że jest zazdrosny...ale ona MNIE pragnie, ze mną dzieli te chwile...pieści spragnionymi wargami każdy zakątek mojego ciała, ześlizguje sie coraz niżej i niżej....jj.....czuję jej rozpalony oddech na łonie...nie mogę sie ruszyć, robi ze mną co chce... pogryza moje sutki, by potem z kolei jedynie delikatnie je całować...znów ściska je mocno palcami, czuję ból graniczący z ekstazą... ...jesteśmy mokre i pełne erotyzmu...teraz pieści moje ciało końcówkami swych pięknych czarnych włosów...moje marzenie prawie sie spełnia...wie, co mnie podnieca, opuszkami palców piesci me plecy, wiję sie z rozkoszy...ahhh... rozpala mnie, jak ześlizguje sie coraz niżej, całując wzgórek łonowy i drażniąc mnie obiecywaniem rajskich rozkoszy...jak nikt inny pieści ustami moją łechtaczkę, przyprawiając mnie o nieziemskie rozkoszne konwulsje...nie kontroluję już siebie, nie moge powstrzymać krzyku...czuję jej palce w ci**pce, drżące wargi liżą łechtaczkę...jej paznokcie zostawiają na mych plecach czerwone smugi...jeszcze chwila i odlece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD lol 2
moje fntazje to ze uprawiam seks z moja nauczycielka , ze w szkole spotykamy sie na lekcji potem wszyscy wychodza ja zostaje bije konia i nagle ona podchodzi swoja raczka dotyka mnie bo penisku robi mi loda a potem sie jebiemy i wchodzi nastepna nauczycielka i jeszcze jedna 3 sa fajne i jebie je mocno caluje nogi palce u nog oraz macam cycki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lece helikopterem
i szczelam z bazuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............... p
uch.. w parcye jestem... ale kazde ztych fanazji taaak dziala... boze... chyba zagryze dzis mojego faceta... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... hehehihiihiiii... he
a ja musze sie do czegos przyznac... tak czytałam i czytałam te fantazje i ... wł jestem w pracy... ale wróciłam z WC... nie moglam juz wytrzymac... :D Boze glupota... ale jbylo baaaaaaaardzo przyjmnie.... hehehehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi sie sex z dwiewa kobietami :P One same sie orzbieraja, zaczynaja sie nago piescic, calowac, doprowadzac do orgazmu a potem zabieraja sie za mnie. Jedna z nich to moja zona.....:P lub patrzec jak zona dale sie od tylu jednemu a drugiemu sssie tym jednym jestem ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama-o kobietach
booooooooooosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx-
widze, ze tamt wprzed wiekow... ale nieziemski... moje marzenie... hhhm... jest jedno... jestem w panstwie nie znam jezyka poznaje faceta... i tak bez slow porozumiewamy sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setebos
a mnie sie marzy takie dicho jak w blade wieczny łowca tylko ze wampirzyce byłyby w mniejszosci:) tzn takie sraty taty tance swawole a potem ja sobi ewyrywam jedna tylko ze akurat o ty ze jest wampirzyca dowiaduje sie ja mni e mocno gryzie do krwi w bark albo ostrrrro drapie pazurami po plecach, a ma takie nieziemskie oczy fioletowe z czarną odwódką na około teczówki jest trupio blada i ma takie mocno czerwone usta.... poza tym nie obraziłbym sie jakby mi dziewczyna poszukała punktu A:)... a najbardziej zboczone wg mnie to jak mi si ekiedys sniło jak pracowałem w kostnicy.... nie zebym dymał trupy bo mi si eciagle zdawało ze one sie ruszaja:)huh sobi epozwoliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrantka20
marzy mi się sex ze starszym ode mnie mężczyzną,takim około 30-35 lat,który będzie miał lekki brzuszek,a w oczach spojrzenie chłopca,lubie starszych,mój pierwszy partner seksualny miał 28 lat i tylko tacy mnie pociągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Vader XIV
Wypierdolić całą naszą planetę z orbity przy użyciu Największego Huja w Galaktyce. A wy myśleliście że te "Dawno temu w odległej Galaktyce" to była fikcja filmowa.... Jak wy mało wiecie o Prawdziwym Sexie na Stanowisku Władcy Imperatora Planet..... Mówię Naszą bo co wy małe świnki możecie swoimi narządami..... Jeden wystrzał z 1 tylko mojego jądra..... i Pierrdut!. Cała planeta wypierdolona i rozpierdolona po całym kosmosie. A jeśli któraś z was ostanie się na jakimś cudem ocalałym skrawku Ziemi.... to moi ludzie chętnie spełnią wasze fantazyjki.... Ale póżniej do końca życia będziecie służyć w moim Charemie..... Zrobimy wam lewatywę..... Wtryśniemy wam nadzienie waniliowe ultrakaloryczne.... i puścimy na miasta byście zaspokajały moich szturmowców stojących w bramach...... i włócząc się tak od jednej do drugiej...... z wylewającym się z was, po roztrzęsionych nogach nasieniem.... Stwierdzicie że było warto zaufać Swemu Libido a nie logice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZKOSZOBIORCA
ja najchetniej zrobiłbyhm to z 3 dziewczynami w tym jedna była by moja partnerka. Dominował bym nad tym małym stadkiem wygłodniałych samic najpierw kazałbym 2 dziewczynom (najlepiej gdyby były czarnulkami) wypiescic cycki mojej dziewczyny patrzyłbym jak to robia masujac sobie fallusa kazałbym nastepnie wypiac tylek sawojej dziewczynie tak by jedna z czarnuszek lizała jej odbyt wsadzajac swoj jezyk jak tylko głeboko sie da a druga lizała by jej cipke. maja dziewczyna by mi w tym czasie robiła namietnego loda ssała by go mocno az bym doszedł w jej ustach. zeby to nie był koniec dziewczyny we 3 zaczely by mnie lizac jedna namietniew usta pozostałe przygryzałyby i lizały moje sutki masuja rekoma jadra. pozniej zeszły by jeszcze nizej zaczeły by wsadzac jezykw moj odbyt na zmiane lizac moje krocze jadra i ssac kutasa . moja pała znowu twarda sterczaca dziwewczyny wypiete zaczałbym je wszystkie 3 pozowac w ich ciasne odbyty!!! co chile wyjmujac swoja pale dajac innej do obciagniecia na koniec bym strzelił na ich złączone w potrójnym pocałunku usta !! lezłabym wycięczony a one by mnie masowały i lizały całe ciało jeszce długo po wytrysku:) musze zaznaczyc ze czarnusze dupcie sa najgoretsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie moje
chcialabym razem z kolezanka zeby wyruchal nas pies... kiedys my gadaly na ten temat i to nasze marzenie. ale jak na razie nie spelnione. a szkoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł114
a mi sie maży żona mojego brata. ma 27 lat , jest szczupła, blondynka, jak ją widzę to tak mi staje że od razy musze się ggdzieś spuścić. nie mogę wytrzymać jak z nią gadam, jest piękna, pachnąca, ma długie blond włosy i baaardzo długie nogi. maży mi się że kiedyś jak brat wyjedzie w delegacje to pójde do niej w nocy do pokoju tak żeby rodzicie nie słyszeli i może uda mi się ją pomacać tak żeby sie nie obudziła. ja zwariuje jak jej nie pomacam, jeszcze nigdy nie robiłem tego z żadną kobietą nawet nie dotykałem u żadnej piersi ani nóg a ona takmi sie podoba że chyba będę ją błagał żeby dałą mi sie pomacać w tych miejscach a może chociaż pomacać za nogi a może nawet by mi pozwoliła kiedyś żebym mógł jej wsadzić mojego ptaszka do jej cipki i się zsikać ,aż mnie dreszcze przechodzą jak o tym myślę. zrobiłbym wszystko żeby go jej tam wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minetka z deszczykiem
uwielbiam robić minetkę gdy pod koniec dziewczyna popuści ciepły strumień i obleje moją twarz deszczykiem, jeśli znajdzie się chetna na takie zabawy to zapraszam do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
marzy mi się seks z moim instruktorem na bezludnej wyspie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełnoletniapełnoletnia91
a ja pragnę seksu ze starszym facetem po 40.......mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taką fantazję - trochę moze dziwną :) Mój "problem" polega na tym, że uwielbiam podniecać mężczyzn - tzn lubię jak mają na mnie ochotę i nic poza tym :) Bo swojego faceta mam... Przypuścmy tydzien przed urodzinami mojego faceta wysyłam go za dnia gdzieś z kolegami najlepiej, żeby to była sobota - mógłby w tym czasie zrobić mi mały remoncik w pokoju bo potrzebowałabym troche czasu i jego samochód :) Najlepiej gdyby to była wiosna lub wczesne lato...biorę jednego z jego kumpli, żeby mi pomógł (nie mam prawka) wzięlibyśmy mu samochód gdzieś w ładne miejsce na łonie natury gdzie nie ma ludzi....gdzieś na wsi... biorę wszystko o niezbędne do mycia autka....rozmawiam z jego kolegą, że bardzo chcę sprawić jakiś oryginalny prezent swojemu chłopakowi...pytam co by mi poradził a on nie ma pojęcia (ja już jednak wszystko mam zaplanowane)...mam też kamerę... mówię mu, że już wymyśliłam coś specjalnego ale sama sobie nie poradzę i potrzebuję pomocy kogoś zaufanego czyli najlepszego kolegi swojego faceta :) zatrzymujemy się w jakimś fajnym miejscu - każę mu ładnie przygotować kamerę do nagrywania...ja w tym czasie rozkładam wiaderko z wodą, gąbkę, płyn itd wszystko co niezbędne by ładnie wymyć mu autko...i mówię, żeby mnie nagrywał jak będę mu myła samochodzik...a sama nie dam rady się nagrać bo chce z róznych stron.... Mam na sobie biały cienki top, różowe szorty i czarne lakierowane kozaki na wysokim przezroczystym obcasie...pod spodem równie cienkie białe bikini...do tego mocny make up... zaczynam myć autko...a ten chodzi za mną z tą kamerą...leję sobie wodę po biuście, zeby wszystko było widać.... cały czas patrzę w kamerkę i dotykam siebie....widzę jaki kolega jest podniecony...ma spodnie z cienkiego materiału i stoi mu pała tak, że robię się mokra...nikt nic nie mowi on ma mnie tylko filmować.... a ja raz po raz pomiziam szyby od autka ale wiadomo,że o zadne mycie tu nie chodzi...ściągam topik i szorty...to wszystko robię powoli...każę mu wsiaść do samochodu na miejsce kierowcy... i filmować od środka podczas gdy ja w tym czasie "myję" przednia szybę piersiami....klęczę na masce i ocieram się cyckami o ta szybę strasznie mnie to podnieca...sutki stoją mi na baczność... jestem tylko w tych czarnyc kozakach... goła... każę mu wyjść , kładę się na tylnej masce na plecach - rozkładam mocno nogi....pieszczę się ostro, masturbuję..cały czas patrzę w tą kamerę...zmieniam pozy - widzę, że on już nie moze jej utrzymać a kutas wyrywa się ze spodni - nakręca mnie to na maxa i jestem bliska orgazmu...jęczę jak szalona, jeżdzę paluszkiem po cipce a drugą ręką masuję piersi....on już nie może i pyta czy pozwole mu przerwać na chwilę filmowanie bo strasznie się podniecił...ja nie przerywam pieścić cipeczki i cycuszków a on kilkoma ruchami się doprowadza - boję się, że podejdzie do mnie i spusci się na mnie ale nie......widzę, że jest mu wstyd a ja mówię, że jeszcze nie skonczylam i zeby dalej filmował...bo chcę zerżnąć się wibratorem.... i rznę się - obraz już mu się nie trzęsie bo się zaspokoił a ja też szybko dochodzę.... robi zbliżenia na moja mokrą cipkę jak ją rznę głęboko i szybko zaraz po orgazmie wypinam się i filmuje mnie od tyłu jak rznę się w tyłeczek.......na koncu robi zoom na moją twarz - uśmiecham się błogo i pytam jak Ci się podobało? I na tym koniec....o co chodzi tak naprawdę...o to, że niesamowicie podnieca mnie fakt, że inni sie mną podniecają....i że nigdy nic z tego nie będzie ... Chciałabym widziec minę mojego faceta jak dostaje ode mnie w prezencie ten film i pyta kto mnie nagrywał :) nie mam pomysłu co bym mu odpowiedziała...może ktoś dopisze dalszy scenariusz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh yeahhhhh
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktt wazny
a mnie sie marzy seksik z dwoma kobietami z czego jedna to moja zona....juz iwdzie jak sie całują..... rozbierają.... i liza muszelki..potem zabieram sie za ta druga i sie z nia kocham podniecony ..patrzac w oczy mojej zonie...mniam...potem koncze w ustach tej drugiej... zona ma podobna fantazje....szkoda ze to tylko fantazja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miudencjo
A ja bym chciala zeby lekarz udajac ze mnie bada pieprzyl mnie palcem I lizal I mowil ze to taki rodzaj badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie
chcialbym jechac pociagiem i po wymianie spojrzen pojsc z nieznajoma do sluzbowki i tam oddac sie rozkoszy:) albo zaspokoic sie na oczach nieznajomej w jakims publicznym miejscu. Moglbym tez wymasowac reka pod spodniczka jakas chetna dziewczyne w miejscu publicznym, no jest tego jeszcze troche ale ja nie umiem tak ladnie tego opisac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rączy rob
Pracuję w stadninie koni.Uwielbiam patrzeć na piękne kobiety,które ujeżdżają młode koniki.Koniki są raczej nieduże, można powiedzieć wielkości kucyka.Wspaniale oglądać jak piękne kobiece nogi obejmują już dobrze spoconego kucyka.Fantazjuję na myśl o dziewczynie,która przychodzi na zakryty menaż i dosiada bez siodła rączego kucyka.Ostro go spina i zaczyna ujeżdżanie.Rytmiczny chód ogiera rozgrzewa amazonkę.Czuje jego mięśnie pomiędzy swoimi jędrnymi udami i kłąb ,który drażni jej muszelkę.Tak rozpalona zsiada z grzbietu i szybko się rozbiera do naga.Ponownie dosiada spocone zwierze i tym razem popędza go batem aby doznać długotrwałego orgazmu.Czuje każdy swój i koński mięsień i uniesienie sięga szczytu.Wtedy mnie zauważa i z lekkim uśmiechem rozkoszy podjeżdża do mnie siedząc leniwie na rumaku.Gdy jest już blisko mnie pozwala pieścić swoje ciało ciągle mając go po sobą.Doprowadzam ją do kolejnego podniecenia i orgazmu na grzbiecie kucyka.Po wszystkim zeskakuje z konika nadziewając się na moją lancę i tak do kolejnych wzajemnych uniesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
chcialabys miec na mnie haka i 100% pewnosc ze bede musial robic totalnie wszystko co zechcesz nawet bardzo hamskiego ponizajacego zboczonego itd totalnie wszystko bez wyjatkow niezaleznie czy mi sie to spodoba czy nie bede musial i bede to robil , niechodzi o seks , chcialbym byc twoim niewolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×