Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniula1988

Nasze ukryte fantazje... - niech kazdy powie o swoich

Polecane posty

Gość Błażej Międlarz
Witam, moje pragnienie seksualne wygląda następująco: Idę nocą pzez ciemny las gdy nagle zza drzewa pojawia się dużo starsza ode mnie kobieta z sztucznym penisem,(przymocowanym do pochwy) zaczyna mnie penetrować w otwór analny podczas gdy ja wydalam z siebie kał, gdy ona zwarza uwagę na to że robię kupę zmienia pozycje przysuwając się swoimi ustami do mojego o***tu połykając calą zawartość. Pozdrawiam Błażej M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ararbifal1975rayvs
Chiya milego napastowania moj narzeczony ma ostatnio fantazje zebym poszla z nim gdzies na zakupy do galerii w mini bez majtek i chce sie kochac ze mna w przymierzalni . ale nie wiem czy sie na to odwazę tzn aki numerek w przymierzalni brzmi interesująco ale nie chcialabym zeby ktos zobaczyl ze jestem bez majtek w koncu Paris Hilton to ja niejestem zeby sie obnazac ale wracajac do tej przymierzalni to fajnie by bylo na przyklad wejsc do jakiegos butiku z bielizna i wziac jakis zaj**isty komplecik do przymierzalni a tam zeby moj narzeczony podarł go na mnie i kochal sie ze mna potem bysmy te strzepki bielizny polozyli na ladzie i zaplacili juz widze minę tej pani z tego butiku hahahah musze to wyprobowac chocby jutro ale narzeczonemu dopiero o tym powiem w przymierzalni , jak go tam wciagnę Jasne http://GET7.pw/fct5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym znależć się z moją żoną na takiej imprezie gdzie uprawia się seks grupowy, gdzie ona pod wpływem alkoholu albo lepiej na trzeżwo poddała się atmosferze i dała się przelecieć tak wsród ludzi podrywającym ją przystojniakom. Ja bym patrzył i pieścił jej nóżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się marzy orgia, na której jest żona i inne cippki do roochania. Marzy mi się seks na dwa baty, żona byłaby wtedy p******a przeze mnie oraz jakiegoś fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niskim facetem 1.56 wzrostu. Penis 16/14 . Moją ukrytą fantazją jest uprawiać seks z bardzo wysoką kobietą taką powyżej 1.90. Ciekawe czy bym dał jej rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisu
Jezeli chodzi o mnie to jestem gotow spelnic wszystkie fantazje dziewczyny,nawet te dziwne a do tego chodzi mi po glowie spotkanie z para lub malzenstwem by moc dobrze wylizac pania a pozniej possac*****escic ich tez w czasie:) (50,178,80,18)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×