Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krajka

marszczona sukienka

Polecane posty

Gość krajka

Czesc dziewczyny, ostatnio nabylam sliczna marszczona sukieneczkę marki atmosphere. Wypralam ja w 30 stopniach i zmarszczki sie wygladzily, nie zniknely do konca, ale sukienka juz nie przylega do ciala. Czy da sie zrobic tak zeby znowu byly one geste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajka
no zadna z Was nie wie co robic z taka sukienka? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak samo dzisiaj zrobiłam z moją super bluzeczką na ramiączkach, która u góry na staniku ma piekne koraliki a niżej jest rozszerzana i wlasnie z gniecionego materiału... to znaczy był gnieciony bo wyprałam ją i własciwie musiałam ją wyprasować bo nie była taka super. Zmoczyłam ją jeszcze raz i powiesiłam na samych ramiączkach. Ale materiał już to nie to :( Szkoda. mam jeszcze inną taką bluzkę z gnieciucha i ta wlasciwie od razu po praniu nie wymaga prasowania, jest troche grubsza i moze dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrynka
Nie wiem jak się traktuje takie bluzeczki, ale kiedyś były takie spódnice-gnieciuchy i je po praniu się wykręcało w rękach i suszyło chyba takie właśnie skrecone.......hmmmm nie wiem czy to Wam coś pomoże.....tak mi się coś kojarzy...bo to odległe lata były....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×