Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LoLa_Lumpoor

NAJGORSZE SKLEPY!CHAMSKA OBSŁUGA! piszcie

Polecane posty

Gość w tesco źle się dzieje
zauważyłam ,że w wielu sklepach tesco obsługa na kasie robi dziwne rzeczy , czasem się upierają ,że czegoś nie ma na kartę tesco albo na jakiś bon a o dziwo odbija , ale przed skasowaniem się upierają ,że nie i usiłują wpisać 100% ceny a i w ogóle jak się cos człowiek pyta to robią łaskę ,że popatrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neonet Głuchołazy-dekoder sie zepsul -2 mies. mial- sprzedawca nie mily i stwierdzil ze ,,sami kupujemy badziew,, ale on handluje takim towarem i go wciska ludzia. Cham i prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dzisiaj na zakupach w realu na Strzelców Bytomskich w Bytomiu, były otwarta kasa i przeszłam przez nią, kiedy nagle jakaś baba która akurat sprzedawała powiedziała że tędy się nie przechodzi no więc odwróciłam się i już prawie wychodziłam kiedy ona zaczęła na mnie krzyczeć tędy się nie chodzi, wszyscy się na nią i na mnie patrzeli. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Immo Łódź Batory sklep z pseudo butami bardzo chamska właścicielka p.Teresa N.Towar wadliwy,bez możliwości zwrotu i reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza obsługa Nowomiejska 11. Babsko, tak proste ,jak kij od szczotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja opinia dotyczy punktu Karmello Chocolatier, ul. Pawia 5 w Krakowie. Bardzo szkoda, że podobno dbając o obsługę w swoich pozostałych pijalniach Karmello Chocolatier, dyrekcja/ kierownictwo nie zadbało o odpowiedną obsługę w swoim punkcie w Galerii Krakowskiej. Wczoraj tj. 11.12.2016 miała miejsce następująca sytuacja: ok. godziny 19 podeszłam do Waszej pracownicy, szczupłej blondynki, która nota bene objadała się kebabem, aby zadać jej pytanie, grzecznie przeprosiłam i nie zdążyłam jeszcze nawet zacząć pytania, kiedy usłyszałam opryskliwe: "da mi pani zjeść, nie widzi pani, że mam przerwę". Kiedy oznajmiłam jej, że mogę nie wiedzieć, że ma przerwę, pani dodała "jem przecież". Cytaty są dosłowne i bez żadnej przesady a świadkiem "uprzejmości" tej pani był mój mąż. Przypomniała mi się obsługa w państwowych sklepach za głębokiej komuny. Zastanawiam się tylko jak musiała zostać "wychowana" młoda osoba, aby w taki sposób odezwać się do grzecznej dwa razy od niej starszej osoby. Wiem, że dzisiaj młodzież, w większości, jest bezczelna i roszczeniowa, uważają, że mają same prawa, wszystko się im należy a obowiązki ich nie dotyczą, (rodzice nie wychowują tylko hodują dzieci, a nauczycielom w szkołach nic nie wolno), i właśnie oto do pracy wchodzą teraz bezwzględne, wyrachowane i bezczelne młode osoby z roczników gimnazjalnych, a kultura ich nie obowiązuje, bo przecież większość nie wie co to w ogóle jest. Dziwię się więc renomowanej firmie, że tak słabo dba oswój wizerunek, bo przecież można przyjąć do pracy osoby, które znają chociażby podstawowe zwroty grzecznościowe i które zostały tak wychowane, że potrafią właściwie odnosić się do innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram najgorsza obsługa kierownictwo Bez przeszkolenia Oni zapominają ż e są dla Ludzi brak książki życzeń i zażaleń Wrocław Karmello Chocolatier Magnolia Zmieńcie tą załoge .gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Digital+ UWAGA

Witam
Pragnę ostrzec wszystkich przed zakupami w firmie Digital + w Łodzi .
Kupując sprzęt w tej firmie , jeżeli będziecie mieć szczęście że nic się nie zepsuje i nie będziecie musieli reklamować to zadowolenie sięgnie oceny 5 lub nawet 6 w skali szkolnej. 
Nie daj Boże jednak jak traficie na wadliwy sprzęt.
Ja w roku 2017 kupiłem telewizor w Digital + i po 6 miesiącach użytkowania zwróciłem go z tytułu rękojmi z uwagi na trwałe zmiany w obrazie .  W wielkich bólach telewizor został wymieniony na nowy ale po 8 miesiącach z powodu identycznej wady zgłosiłem telewizor znowu z tytułu rękojmi , otrzymałem nawet opinię serwisu oraz oświadczenie producenta o nienaprawialności sprzętu . Właściciel sklepu Pan Robert przyjął sprawę ,, pozytywnie’’ kazał dostarczyć wadliwy produkt i obiecał zwrócić kasę w terminie ustawowym.
Telewizor zwróciłem w dniu ! 27 grudnia 2018! I od tego czasu nie ma kasy ani telewizora a sklep nie udziel sensownych odpowiedzi .
Sprawa trafiła już do Rzecznika Praw Konsumenta  oraz sądu .
Omijajcie szerokim łukiem bo oszczędność na kasie może wyjść Wam bokiem.
                                                                   Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×