Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LoLa_Lumpoor

NAJGORSZE SKLEPY!CHAMSKA OBSŁUGA! piszcie

Polecane posty

Gość ja zuważyłam coś
jak się chodzi po sklepach , galeriach itd to młode siksy są chamskie jeśli widzą ,że ktoś kupuje więcej niż jedną dwie drogie(chociaż niekoniecznie) rzeczy, chyba im nie pasuje ,że ktoś ma pieniądze i może je wydać na to co chce, przeszkadza im nie tylko to ,że ktoś przychodzi do sklepu ale nawet jeśli robi większe zakupy;) jak niuni źle w tej pracy to niech innej szuka proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz jak miałam
18 lat, to poszłam do jednego sklepu z bielizną. Chciałam sobie kupić komplet= majtki + biustonosz za 200 zeta i tak się rozglądam, a sprzedawczyni do swojej koleżanki powiedziała tak, abym usłyszała: smarkule się za lekcje nie wezmą tylko im chłopy w głowie:( powiedziałam że to nie jej sprawa i wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawistne babska w sklepach
i stare i młode a jeszcze jak widzą ,że możesz kupić sobie kilka drogich szmat to by oczy wydłubały :D jak ktoś kasę ma to jego sprawa co kupuje nie tej pieprzonej pindy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Raz jak miałam
ciekawe po co tam siedziała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inne fora o sprzedawcach
chamskich albo bardzo nieuczciwych , znacie może jakieś ? są jeszcze w internecie? lepiej zawczasu wiedzieć gdzie nie wchodzić ;) na taką szarpaninę z "paniusiami" za ladą szkoda czasu i zdrowia ;) chyba na sprzątaczki( wybaczcie panie sprzątające) się co najwyżej nadają , chociaż jakby miały tak sprzątać jak sprzedawać to wątpię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beti...
pewnie spamujesz bo masz do dupy towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
temat jest git majonez , serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna wkurzona z rzeszowa
w rossmanie nie lubie robić zakupów :( mało pomocna obsługa , ochroniarze traktujący każdego jak potencjalnego złodzieja i wysokie ceny niektórych produktów i ubogi assortyment , sklepy sportowe jak delta sport raz ,że nie pomocna obsługa a dwa kompletnie nie mająca pojęcia co jest na sklepie :( CH nowy świat Rzeszów co odradzam szczególnie sprzedawców ceny i asortryment: -stoisko triumfa na dole masakra -sklepy sportowe to samo -C&A to samo -Hi Mountain to samo -stoisko z zegrakami na dole to samo -kukułka stoisko z butami to samo -fortis torebki(ponoć nie tylko tu ale wszystkie sklepy megachamska obsługa i problemy z reklamacjami) CH lecrerc dużo stoisk obuwniczych niestety ma chamskich sprzedawców niestety jedna pani w średnim wieku i młode laseczki podobnie jak w full markecie CH Plaza ktos wspomniał buty euromoda :( niestety potwierdzam inni sie trcohę zreformowali jak CH europa, grafica,rotunda chyba poczuli oddech konkurencji na plecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopka87kia
nie lubię lasek z zary, wielka łaska jak o cos zapytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolejnego na czarną listę
dzięki za linka wyląduje u mnie na czarnej liście zaraz i chuja u mnie kupi , kometarze ,że sie włos na dupie jeży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelki producentów są do d...
powinien być temat albo jakieś forum o nieuczciwych sprzedawcach w necie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to z allegro
sprzedawców z allegro powinno się gonić bo jest mnóstwo nieuczciwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są strony w sieci - takie bazy oszustów, ciekawa rzecz, warto zaglądnąć. swoją drogą - nic dziwnego, że coraz chętniej kupujemy w necie, skoro w stacjonarnych sklepach odchodzą takie historie :/ zresztą, stacjonarne sklepy mają swoje internetowe odpowiedniki - jak medialux, który jest internetowym mediamarktem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co odstawiają paniusie
w tradycyjnych sklepach jak nie kupisz a zmierzysz to się nawet filozofom nie śniło, chyba wybiorę zakupy przez neta , przynajmniej allegro z gnojami się rozprawia chociaż to jeszcze wiele pozostaje do życzenia/zrobienia ale i tak jest nieźle. Byłam ostatnio w respanie (taki dom handlowy w Rzeszowie po zakładach produkcyjnych) na stoisku z bielizna szukam leginsów babka mi wciska kalesony jak rajstopy bez stóp i twierdzi ,ze prążki ładnie wyglądają masakra , szukałam czegoś na wysoka osobę m.in bawełnianych leginsów , to pokazała długość 60cm i się upiera, że sie rozciagną zatkało mnie na dodatek na koniec bezczelnie się pyta "które będą" nie dość ,że 3x drożej niż gdzieś indziej to jeszcze taki cyrk (2 babki młoda i starsza) chińskie getry co kupiłam za 22zł u niej ponad 50 i co dziwne z gorszego materiału. I o dziwo w respanie nie jest tanio, najgorsze badziewie po zawyżonych cenach obok w plazie znajdziecie taniej i milsi sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co odstawiają paniusie
Nie wiem czy ktoś pisał z Mojrzeszowian (od Rzeszowian ;) ) sklepy z obuwiem Kukułka(grunwaldzka i CH Nowy Świat w obu tak samo) kiedyś mieli odzież jeszcze , może dalej mają , spróbuj coś mierzyc a nie kupić to cie jeszcze babsztyl zwyzywa i powie ,że zabroni Ci mierzyć bo chyba i tak nie kupisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem rossman
z tym ich traktowaniem klienta jak potencjalnego złodzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka sieć sklepów
u nas w Rzeszowie a szczególnie w CH Nowy Świat , jakaś porażka i kasjerki i obsługa , robią wielką łaskę jak poprosisz ,żeby coś zważyła albo powiedziała gdzie coś można znaleźć , idźcie lepiej do społem albo delikatesów centrum tam przynajmniej jest normalna obsługa a nie "udzielne księżne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salony play
salony play a raczej stoiska Madison Gdańsk i Empik koło Dworca Głownego. W obu nie kompletne niesympatyczne paniusie. W Empiku siedziała tipsiara, pazurki każdy inny kolor mówię do niej modem się nie ładuje, ( w sensie że podłączam do kompa wi fi modem i nie ładuje rzecz jasna ) a ona net pani nie działa, mówię nie modem nie laduje, nie potarfiła pojąć co niej mówię. W końcu mówi ok modem mogą przyjąć do naprawy, naprawa 14 dni ale modemów zastępczych nie mam . Nosz kurwa mam oddać firmowym modem na 14 dni i zostać w firmie na dwa tygodnie bez neta to żart miał być W Madisonie tez nie rozumiała co to znaczy,że modem się nie ładuje . Dopiero w Galerii Bałtyckiej był mlody chłopak w mig załapał o co chodzi, dostałam od ręki modem zastępczy wszystko w 10 minut załatwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie-bungiee
dlatego najlepiej kupowac w necie ;p allegro, telimena.pl, ebay, supersklep to miejsca gdzie kupuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważajcie na tego sprzedawcę
marion306 jest to bardzo niekulturalna osoba odwracająca kota do góry ogonem, ja nie polecam bo wszystko jest ok do puki jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossman rossman rossman
ochrona która traktuje klienta jak potencjalnego złodzieja , gania taki ciul za toba po sklepie , obsługa robiąca łaskę i kasjerki które legitymują przy użyciu karty zbliżeniowej nawet jak robisz zakupy za 10 zł a jak nie pokażesz pani dowodu osobistego przy płatnościach zbliżeniówką to wzywa ochronę. Do rossmana już nigdy więcej nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis8
...byłam ostatnio w outlet monnari na pl. Niepodległości i nigdy więcej tam nie wejdę!!! Obsługa masakryczna do kwadratu, wręcz chamska, od jednej ze sprzedawczyń czuć było ALKOHOL...totalny brak profesjonalizmu. Druga nie chętnie, po poproszeniu o sprawdzenie czy dostępny jest mój rozmiar odburknęła, że nie jest służącą i mam sama sobie poszukać na sklepie, bo w różnych miejscach powykładane są szmatki itp. Nie chciałam robić afery, pewnie rodziny na utrzymaniu mają, itd. ale dosłownie są to SZMATY w II i III gatunku, w dodatku w pierwszej cenie. Moja mama zawsze kupuje rzeczy z nowej kolekcji, więc jestem na bieżąco, ja tak na marginesie czekam na wyprzedaże :), ale nigdzie nawet podczas największych wyprzedaży nie spotkałam się z takim bałaganem i to od rana w tygodniu, a w tym outlecie totalny syf...DZiewczyny lepiej do manu lub portu czy galerii podjechać do monnari, ten niby outlet z daleka omijajcie!!!!!!Pozdrawiam zakupoholiczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galeria TESCO w Pile stoisko z goframi i lodami podchodze z dzieckiem daję 5 zł dziecko z trudem podnosi raczke i chce polożyc na ladzie a pani jak by jej się paliło zabiera dziecku z reki pieniądze jakby sama nie umialo polozyć beznadziejna obsluga a lody pożal sie boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDL to się zdziwicie
LIDL , może i mają tanio dobre rzeczy super promocje , ale spróbuj coś reklamować to zobaczysz droga przez mękę.Jeszcze coś, kasjerzy celowo kantują , mnie ostatnio oszwabili w jednym z rzeszowskich Lidli przy zakupie droższych rzeczy, mojego znajomego przy dużych zakupach na kilkadziesiąt złotych - ponad 50 . Ludzie apeluję sprawdzajcie paragony zaraz przy kasie, bo są cwaniaki co raz niby nabijają jakiś produkt a jest on policzony 2 albo 3 razy. Podejrzewam ,że są cwaniaki co wpisują 2x, 3x z kasy jak klient mu nie patrzy na ręce. Wiem ,że są teraz ciężkie czasy ludzie kombinują jak mogą. Możliwe ,że celowo klientów oszwabiają tylko po to aby towar na lewo wynieść w celu sprzedaży lub dla siebie. Bo raczej wątpię ,żeby to była taka polityka sklepu , "nabijajcie za dużo frajerom to więcej zarobimy". DELIKATESY CENTRUM kolejny problem obsługa i kasjerzy ,byłam ze swoim chłopem i w porę się zorientował przy zakupach na dużego grilla ,że babka policzyła , próbowała zwalić na kasę , nie wyszedł póki obsługa faktycznych cen i kodów nie posprawdzała, zrobili to z wielką łaską i z jeszcze większą poprawiali paragon ,wyszło ,że dopłacilibyśmy z kilkadziesiąt złotych.Nie mam pojęcia co to ma być? Czy my mamy pecha czy po prostu jest to celowe okradanie klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę wątek rzeszowski
Jak chodzi o Lidla to wiem o którego chodzi. Lidl na Krakowskiej za Shellem , jest tam dużo osób przejezdnych i sporo Ukraińców robi tam bardzo często zakupy a im większy ruch tym kasjerzy bardziej oszukują.Ja nie mam pojęcia jak nabijają więcej produktów,że się klient nie kapnie, bo pikanie na czytniku słychać. A to ceny podane są niższe niż faktyczne. Jak się robi tam zakupy to sprawdzajcie przy kasjerze zaraz rachunek a jak coś plumkają to wołać kierownika i nawet jak trzeba to drzeć ryja , inaczej nie da rady z tymi złodziejami. Sprawdzajcie paragony nawet jak długa kolejka za wami i ludzie przebierają nogami jak w kilometrowej kolejce do kibla na juwenaliach,nie tylko Lidl to się tyczy wszystkich sklepów.Podejrzewam ,że tylko tak można coś wskórać , w Lidlu akurat tym na Krakowskiej to znane od lat ciągle się ktoś znajomy skarży, jak nie popatrzy to go oszukają i o dziwo kasjerzy ci sami przynajmniej od pięciolatki .Podejrzewam ,że ten stan rzeczy jest na rękę sklepowi.Lidl na Krakowskiej zaraz przy skrzyżowaniu z Wyzwolenia, między salonem Mercedesa przed Shellem. Z innej beczki odnośnie sklepów w tej pożal się Boże mieścinie aspirującej do miana największej polskiej metropolii. W Rzeszowie jest chamstwo chyba w większości sklepów i galerii, a szczególnie dawna agora znana jako Pasaż Rzeszów.W tej mieścinie robienia zakupów odradzam . Już tłumaczę ,ceny z kosmosu i byle jaki towar nawet w drogich butikach i rzeczy sprzed 10 lat.Panie sprzedające to typowe solary i tipsiary, fryzura tlenione afro lata 80 z tanich p***oli, wyobraźcie sobie ,że młode babki robią się na tanie p***o-wampy .Zachowują się "księżniczki" jakby siedziały za ladą za karę.Lepiej na zakupy jechać gdzie indziej niż tu, polecam nawet mniejsze sąsiednie miasteczka tym, którzy chcą zdrowie zaoszczędzić i pieniądze, mieszkam tutaj od lat i tego nienawidzę do szpiku kości. Nawet rodzinna i znajomi z innych miast się dziwią .Czy tu sami bardzo bogaci ludzie mieszkają , bo ceny nawet w H&M o 50% wyższe? Jakim cudem się tutaj sklepy i te wielkie galerie utrzymują z taką obsługą, przecież się ludzie zniechęcają? Skąd te ekspedientki wzięli , w burdelu się nie chciało nóg rozkładać czy kariera super hiper top modelki się nie powiodła? Dlaczego właściciele sklepów zatrudniają takie niunie, przecież sprzedawca ma doradzać a nie siedzieć za ladą i swoje tipsy oglądać czy udawać ,że umie czytać gazetę?Bo to raz jakaś babka tutaj z zza lady powiedziała mi spadaj albo wynocha bo nie ma tego albo nie pójdę na magazyn i szukać nie będę.Odradzam z całego serca zakupy w tej żałosnej mieścinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka na chomiki
dobry temat , często jeżdżę po kraju ;) piszcie zatem gdzie zakupów nie robić jakie sklepy szczególnie omijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ikea katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Media Makt w Poznaniu - chciałam kupić lustrzankę za nie małe pieniądze a Pani którą poprosiłam o pokazanie, próbowała na siłę wcisnąć mi inny aparat...nie brała pod uwagę, że jestem już zdecydowana na konkretny model. Efekt był taki, że straciła klienta bo byłam tak zniesmaczona, że zakupy postanowiłam zrobić gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo w każdym
Widzę ,że chyba w każdym Media Markcie tak robią , jeżdżę czasem to tu to tam i widzę ,że i w Krakowie i w Rzeszowie , zaglądam z ciekawości po tych sklepach jak gdzieś jestem albo do media expert albo Media Markt czy electro world (też nie polecam) i widzę ,że Media Markt to najgorszy ze sklepów z RTV i AGD, zawyżone ceny a jak promocja to jakiś lewy psujący się sprzęt , ze słyszenia znam przypadki o Warszawskim Media Markt , byleby coś sprzedać i nastulać klientowi co się tylko da aby kupił coś innego , wolę małe prywatne sklepy RTV AGD bo jest taniej , lepsza obsługa i nie ma problemów z gwarancjami nigdy , nie ma problemu żeby na fakturę coś kupić albo zwrócić czy wymienić. Sieciówki to jakaś masakra dlatego polecam wspieranie lokalnych sklepikarzy ze sprzętem do domu czy elektroniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×