Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Gość hmmmmm wielkie
Agatha2007 nie liczac tego ze podobno mam nadżerke ( ale minimalna) to nic mi nie dolega ... :) jesli chodzi o powtorke to byłam tak zaaferowana samym faktem tego co się stało , zreszta nie tylko ja bo mój facet równiez ( chodz to było zamierzone ze nie pomyslalam :) hah... ale od tamtej pory i to jest chyba owiele zawczesnie !!!... kijowo się czuję , boli mnie brzuch bola mnie jajniki... a do okredu jeszcze sporo czasu a to dosc podobny ból , do tego takie dziwne uczucie na wzgórku , w ogole nie wiem skad to sie bierze :( nieprzypominam sobie by w tym akurat czasie ( płodnym) kiedykolwiek tak mnie coś bolalo...to taki bol jak na okres... aaaa i bardzo dziękuje za odpowiedz , tutaj bardo ciezko ja dostać , mimo ze wiele kobiet jest znajacych się na rzeczy , wydaja się byc całkiem obojetne na takie pytania , a z tego co wiem wiekszosc je zadawała... dlatego dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia ny siue jeszcze nie znamy wiec witanm 🌻 hmmm wielkie jak chcesz to pisz z nami dalej bo im nas więcej tym weselej :) i można sie czasami oderwać od takiej naszej codziennej bieganiny a tutaj dziewczny naprawde sa cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka- bardzo cie przepraszam ale zapomniałam wczoraj zyczyc wam wszystkiego naj naj najlepszego z okazji rocznicy slubu! Troche spoznione ale szczere i z serca 👄 hmmmm wielkie- ciąża leczy nadżerke wiec jest ok; a co do dziwnych bólow to sie nie przejmoj, bo my kobiety za bardzo sie wsłuchujemy w nasze ciało. Co ma byc to będzie 🌼 Pozdrowka dla pozostałych dzieweczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, odezwijcie się w końcu, bo Wam kolejną serie piosenek zafunduje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak miałam nadzieję, że nie będe musiała tego robić :), bo sie w końcu ktoś odezwie, ale dzisiaj z rana się okazało że muszę jednak dodać jakieś nowe piosenki http://raaria.wrzuta.pl/audio/iVn5ezX4K6/edek_odkad_zjawil_sie http://raaria.wrzuta.pl/audio/tPOAJEOQoU/anna_m http://raaria.wrzuta.pl/audio/nkwL1x5i3d/na_pol_gwizdka_nie_ma_co_zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka, aj jestem ale od 20 minut byłam zajęta tworzeniem nowego wpisu, dlaczego nie napisałaś wcześniej? nie musiałabym tego robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. wróciłam już z pracy byłam tylko godzine i szef mnie wygonił stwierdził że nie ma sensu żeby były we dwie w pracy. póżniej idzie moja siostra na 14 godzine za mnie do pracy. pracowałóa kiedyś w tej kwiaciarni i przyjechała sobie do nas i odrazu chce sobie troche dorobić a szef nie ma nic przeciwko temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam na festynie fajnie było mojego męża kuzyni byli z dzieciakami i z żonami tylko ja taka sierotka bez dzieci. ale i tak fajnie się bawiłam. był zespól De mono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka- mam takie nietypowe pytanie bo zakupilam sobie ziemie żelowa do kwiatkow i nie wiem jakie kwiaty moge dać do takiej ziemii tak aby sie przyjęły i nie oklapły Prosze jesli wiesz cos na ten temat to napisz wszystko co wiesz Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja, ale bardzo zajęta przeprowadzką :) Witam nowe kobitki! ❤️ Fajnie, że napisałyście :) Szkoda, ze taki a nie inny powód Was do nas przygonił, ale teraz będzie już tylko dobrze!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem teraz, miałam dzisiaj zakręcony dzień i już teraz nie pamiętam co chciałam do was napisać, chybawezme chipsy coca-cole i m%m\'sy i bedę oglądać romatyczne komedie, to pierwsze dlatego ze to jest ne zdrowe i normalnie bym nie tknela a drugie dlatego ze m owia ze w ogóle romantyczna nie jeste, a poza tym uważam ze to strata czasu wiec dzisiaj będę się truć i tracic czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj Wam będę zawracać głowę pytaniami, moż ktoś zna odpowiedź. Czy wicie gdzie w Chojnicach można przenocować, a gdzie umawiać się na spotkania biznesowe? No i gdzie w Gdańsku na takowe miejsca można się umawiać, chodzi mi głównie o to, żeby było dużo kawiarni i restauracji blisko siebie? Pozdrawiam :) Odzywajcie sie czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez mam pytanie zadałam je malawronce ale chyba jej jeszcze tu nie było wiec moze wy dziewuchy wiecie jakie kwiaty mozna sadzic do ziemii żelowej??? Raaria nie wiem wogole nic o chujnicach ;) Balbinko uwazam ze dokonaliscie dobrego wyboru wybierajac tapete a nie gładz ktora zdarła by z was duzo kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko Chojnice są w woj. pomorskim ok 120 km od Gdańska na południe :) Ja dzisiaj złapałam lenia nie robiłam praktycznie nic a zarobiłam więcej niż czasami zarabiam jak cały dzień pracuje, zastanawiam się czy by się nie przeżucić na tkie nic nie robienie, ciut zamieszania narobili mi ludzie z którymi współpracuje ale tym problemme zajme sie później bo mam juz tego dosyć :), a więcej juz tutaj nie napsize :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja to bym bardzo chciała, żeby Lola się odezwała bo tyle o niej słyszałam a jeszcze nigdy nie miałam okazji z nią porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu tez się odezwij prosze, dziewczyny ja chce Was poznać :) daga_p - a Ty? nueva - Ciebie chyab tez ejszcze nie spotkałam.... kalinka- ??? ew- a może Ty jesteś z nami? minimonia 0 Ciebie chyab udało mi sie poznac ale dawno Cię nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadam Wam pyatnie czysto hipotetyczne, co znczy jak ktoś ma wynik beta hcg 441 mmmg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko mowa o tapetowaniu tz.,ze remont dobiega końca?Super troszke sobie jeszcze odpoczniesz przed przyjściem Michalka:D Tylko teraz uważaj na siebie!!! nie przemęczaj sie i nie stresuj. ❤️👄🌼❤️👄🌼 Całuski dla Michałka👄👄👄👄👄👄👄 Gavit dziękuje Ci:D :D ❤️👄🌼❤️👄🌼 Pozdrawiam wszystkie kobietki❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha kochanie ziemia żelową stosuje się do kwiatów ciętych. ale zazwyczaj krócej są świeże. naj cześciej do kulek żelowych daje się bambusa albo skrzydłokwiata. pozdrawiam wszystkie dziewczyni. serdeczne 😘 na początek dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - nie wiam jak będzie z tą twoją podwyżką, wydaje mi się że skoro wszysc dostali to Ty też powinnaś dostać malawronka- ciesze sie ze sie do nas odezwałaś :) już sie zastanawiałam co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko ok ale siedzie teraz wiecej u siebie w domku a nie u rodziców gdzie mam internet. ponieważ jak wam wcześniej pisałam przyjechała moja siostra z dzieckiem i w tej chwili zajmuje mój pokój. Dzisiaj się dowiedziałm że moja koleżanka z pracy mojego męża jest w ciąży . bardzo się ciesze że na reście sie im udało bo z tego co wiem to od ponad roku się starali. dzisiaj bede szła na cmetarz bo jest rocznica śmierci maluszka mojego kuzyna zmarło mu dziecko 2 tyg. a nie dawno wam pisałam że zostałam ciocią to właśnie on został tatusiem. Raaria a co tam u ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nieustające pasmo sukcesów, złapałam jakiegoś lenia, właśnie staram się jakąś znajomą do pizzerni albo do kina wyciągnac, ale o tej porze wszystkie pacują=> zły no wiec siedzę sobie tutaj z Wami. Jutro jadę do Krakowa :) a we wtorek o 3 rano wyjeżdżam donChojnic, później środa czwartek jestem w Gdańsku, w piątek znów Chojnie i wracam :) ah i jeszcze do Bielska jadę w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh malawronka, a właśnie jak tam Twój malutki bratanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit słoneczko a jak z malutką Twojej koleżanki? lepiej coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria jeszcze Kubusia nie widziałam może przejde sie do nich w tym albo w następnym tygodniu. dziewczynki nie pisałam wam ale wybieram się na ślub do kuzyna 21. lipca. fajnie dawno nie byłam na żadnym duzym weselu a zapowiada sie fajna zabawa wesele ma być w dworku. a póżniej jadę nad morze na 2 tydodnie albo na 14 dni nie wiem co lepiej brzmi. to jest mój pierszy wyjazd z meżem na tak długo może bedzie owocny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka - no nic trzeba wyjezdzac z męzem i to często ;:)więc po wyjeździe czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria ale fajnie!,ale jeżeli masz tylko możliwośc to uzywaj z zycia-mowią ,że w domu to ludzie umierają;) będziesz na południu i na północy polski....Oby Ci tylko pogoda dopisała.Zycze Ci pogodnych wrażen i owocnych wakacji.....Zachacz o Nowy Sącz bo tutaj ostatnio coś bardzo krążą bociany......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze Malejwronce życze udanego urlopu no i oczywiscie owocnego;) jak pisałam Raari że w Nowym Sączu ostatnio krążą bardzo bocianki-kilka dni temu siedziały na moich rodziców kominie 2-zapraszam :D :D :D Ja też sie wybieram na wesele kuzynki 21 lipca ,a 18 sierpnia mam wesele w domu-wychodzi za mąż moja siostra.Mi z mężem w tym roku urlopik się nie zapowiada-coś jakoś szczęscie nie idzie ostatnio z nami w parze, ale może karta naszego życia się odmieni na lepszą-chyba zawsze nie może byc żle........ Ciesze się bardzo ,że mam męża który mnie bardzo kocha i ja jego też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi, za o ja przynosze szczęscie, nawet dzisiaj jak weszłam do sklepu to od razu wszystkie Pani sprzedawczynie się uśmiechały:) O Nowy Sącz też będe musiała zachaczyć, al może jednak jak się uspokoi z bocianami, bo z moich wyników badań jasno wynika ja przez rok w ciązy byc nie powinnam A jeśli chodzi o moje jeżdżenie to mnie też zawsze pełno, w Nowym Sączu pewnie mieszkasz gdzieś koło centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi dzisiaj jak jechalam z mężem na chwilke do jego pracy to widziałam 3 bociany. ja ostatnio mam dobre dni jak chodzi o kase mamy troche wydatkow ale znajduja sie pieniądze na wszysko. dzisiaj jadę z mężem pom€dz znajomym w przeprowadzce koleżanka ma 22 lata a ma duże problemy z ojcem a postanowiła się wyprowadzić z domu i zamieszkać z chłopakiem. kochane nie zawsze może byc dobrze bo byśmy nie doceniali tego. powiem wam że z tymi bocianami może po troszke jest racja ostatnio jak byłam nad wodą to jeden latał nademną i Adama kuzynka która nie dawno się dowiedział że jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×