Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Tak mieszkam 3 km od centrum-zapraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odnośnie bocianków to się troche łudze na ich chojnośc...... Ja ostatnio przezywam trudny okres,bo nic mi się nie wiedzie-same doły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrwaiam was gorąco i serdecznie i życzę spełnienia Waszych planów i marzen.Całuski dla Was👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi to ja chyba musze przyjechać Cię troche rozruszać :) z resztą musze popatrzec z iloma osobami w Nowym Sączu bym muiała sie spokać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria-zapraszam!!!!!!!!!!!!! Z twojej wypowiedzi wnioskuje ,że masz znajomych w Nowym Sączu-mam nadzieje,że i ja sie załapie na liste:D Odnośnie bocianów to ja naprawde się coraz to bardziej łudze,że może i tym razem mi coś przyniosą.Przed momentem płakałam,bo mama przyszła do mnie i mi powiedziała chodz szybko na dwór,bo bocian siedzi na kominie.Patrzyłam na niego i płacząc jak dziecko mowiłam przynieś mi ,przynieś mi....... Rok temu też były.....byłam w ciąży. W marcu tego roku też 1 raz widzialam bocka na kominie i zaszłam w ciąże.i od marca ich nie widziałam .Teraz od tygodnia widziałam ich już 2 razy jak sobie siedziały na kominie obok naszego domu.Kiedys były 2 a dzisiaj był jeden-taki ładny.Mamy komin bardzo duży 11m wysoki i1x1m szeroki-chodził sobie w kółko po kapeluszu komina,a jak przystawał to stał na jednej nodze.Może akurat troche szczęscia i radosci i mnie było pisane w życiu.Ostatni najpiękniejszy dzień w moim życiu jaki przeżyłam to był mój ślub-to był naprawde cudowny dzien dla mnie.Miałam troche gości z Włoch na czele z księdzem tez włochem.w tygodniu przed slubem pogoda była okropna,padało,było tak zimno.w piątek wieczór pamiętam jak przyszłam od fryzjera,bo mi nakręcilła siostra włosy na wałki dygotałam z zimna,a w sobote cud się stał-bylo ciepło,swieciło słoneczko-miałam sukienke bez ramiączek i było mi cieplutko.Wiele osób mi mówiło a Bóg Cię ma w opiece,wymodliłas sobie tą pogode itd.Wydawało się,że Bóg mnie ma w opiece,ale tak nie jest-zapomniał zupełnie o mnie,a krzyże to mnie już przygniatają i nie wierzę,że dla mnie kiedyś zaświeci sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czytam was prawie codziennie (choć niestety nie zawsze dokładnie) ale nie mam czasu generalnie na pisanie. Po awansie w pracy, który był niespodziewany i dał mi ok. 1000 zł podwyżki mam niesamowitą harówkę!! Zmienił mi się system i trochę rodzaj pracy i prowadzę teraz życie na walizkach czyli delegacje. Poza tym w lipcu mam straszny nawał wszystkiego: do końca m-ca muszę znaleźć mieszkanie i się wyprowadzić i oddać całą pracę dyplomową, której mam dopiero 15 stron!!! Obrona wprawdzie dopiero w październiku (pierwszy termin) ale mój promotor oszalał!! :D drugą połowę lipca zaplanowałam urlopem i bardzo pragnę gdzieś wyjechać chociaż na weekend ale mam coraz większe wątpliwości czy mi się to uda. Zmiana mieszkania pociąga za sobą duże koszty no i ten permamentny brak czasu. Pozdraiwam wszystkie dziewczyny i serdecznie witam się z Tymi, których jeszcze nie poznałam Możecie mnie czasami złapać na GG 8554249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newa gratuluje Ci pomyślnego awansu w pracy no i braku czasu to Ci chyba zadroszcze.Ja pomimo nadmiaru czasu też w tym roku nie pojadę nigdzie-zero wakacji,bo mój mąz nie jest w stanie dostac w pracy urlopu.Nie ma mowy nawet o urlopie bezpłatnym.Mam nadzieję,że jakims cudem uda Ci się tak wygospodarowac czas,że od połowy lipca będziesz mogła troszkę odpocząc.Zyczę udanego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marghi :) Ja też mam takš nadzieję. I Wam życzę jakiej miłej chwili chociażby zdala od wszystkiego. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widziałam córeczkę mojej koleżanki!Jest śliczna tylko taka maciupka!Niby już wszystko dobrze, ale daja jej jeszcze ten antybiotyk i chyba jeszcze z tydzień poleżą w szpitalu. Może to i lepiej!niech wyjda jak już wszystko będzie ok! Gosiu nie ma za co :) Nuvea oj jak fajnie Cię znowu widzieć :) Balbinka, Malawronka, Agatha, Agula, lola, Daga, Raria :) 😘 i pozostałe kobitki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam ❤️ Ja ostatnio też się nie odzywałam, za co Was przepraszam ale chciałam odpocząć od myśli o dzidzi i tak ogólnie to jest w porządku. Ja również witam nowe dziewczyny na topiku 🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka- ma zdjęcie swojego kwiatka ktorego zakupiłam w kwiaciarni i tam powiedziano mi że on może być w tych kulkach żelowych niestety nie pamiętam nazwy tego kwiatka to bym ci fotke przesłała- sorki, że to nie jest związane z tematem ale od pewnegop czasu interesuja mnie kwiaty. U mnie dzis konczy sie remont łazienki moj mąż pogipsował i pomalował sciany a ja dzis bede sprzatała te pyły masakra ;) Balbiko- dlaczego tylko wybrani dostana podwyżke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam odszukac tabelki bo gdzieś sie zagubiła jeśli nie ma na niej którejś z was to prosze sie wpisać: 🌼 STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Daga_p_11...27- 31..........?........ marzec07....... Częstochowa Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28.............05.06..........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28............07.06...........maj2007.... ....Wrocław Agatha2007...29-32........?........październik2006 ...ok.Krosna zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Agula2121.....28-30.......28.06........czerwiec2007.. ....Warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Balbinka.......23tc.......20.10.2007......dluugo.....Katowice,RudaŚl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.........Oosterhout Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania.........23.10. 79.....balbinka2@tl en.pl....7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina..30.09.1985....ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda........16.04.84...........Ro xi296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia.......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa......03.03.84........mala wronka1@wp.pl...10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986...AgathaJanas@interia.pl...9302144 zlosna78.......Ania.........09.09.1978.....zlosna@interia.pl....7 68392

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Daga_p_11...27- 31..........?........ marzec07....... Częstochowa Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28.............05.06..........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28............07.06...........maj2007.... ....Wrocław Agatha2007...29-32........?........październik2006 ...ok.Krosna zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Agula2121.....28-30.......28.06........czerwiec2007.. ....Warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Balbinka.......23tc.......20.10.2007......dluugo.....Kat owice,RudaŚl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.........Oosterhout Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania.........23.10. 79.....balbinka2@tl en.pl....7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina..30.09.1985....ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda........16.04.84...........Roxi296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia.......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa......03.03.84........malawronka1@wp.pl...10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986...AgathaJanas@int eria.pl...9302144 zlosna78.......Ania.........09.09.1978.....zlosna@interia.pl....7 68392

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki. Agatka prześlij mi zdjęcie tego kwiatka. Agula nie załamuj się postaraj się muśleć pozytywnie a naj lepiej nie o dzidzi. tylko o przyjemności z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko dostałam zdjęcie i to jest guzmania możesz ja trzymać w żelkach bo ona nawed trzymana w ziemi po przekwitnieniu zdechnie Ci a to sie stanie po około roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka- wielkie dzięki za rade bo jakos do tej facetki nie miałam zaufania i wolałam zaczerpnąć radu u ciebie 👄 Piszesz że ta guzmania zdechnie mi po roku to ona jest sezonowa nie da sie żeby ją dłużej utrzymać? Pozdrawiam reszte moich kochanych dziewczynek; ja juz spadam z kompa bo ide kupic sobie pare ciuszków na pocieche po sprzątaniach w domu i pojde odwiedzic ciocie u ktorej jest straszna żałoba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Wpadłam tylko się przywitać 🌻🌻🌻 Niedawno wróciłam z pracy, zaraz pakuje sie do wanny i ruszam dalej na łowy szukając mieszkania do wynajęcia. Może dzisiaj się uda. :) No i jeszcze wypadałoby posprzątać w pokoju :) Całuję wszystkie mocno 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka- może jednak uda ci sie tu przyjsc raz na jakis czas moze wieczorkami? Zawsze to cos ;) A ja zrobiłam dzis rano test i buuu :( nic jedna krecha a taka miałam nadzieje, że jednak sie uda i zobacze 2 kreseczki ale to dopiero początek może jeszcze mi sie chormony nie naprodukowały zobacze co bedzie dalej Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka według teorji z książki na temat guzmani to ona powinna wypuścić małe szczepki które bedą kwitły ale bardzo rzadko to się zdarza że ona ma szczepki. Agula ja jeszcze nie robiłam testu planuje zrobić dopiero nad morzem to na początku miesiaca.staram się nie myślec o dziecku i nie nakręcać się. Balbinko ja też tesknie za wami. Gawit fajnie że widziałaś koleżanki malutką ja jeszcze kuzyna Kubusia nie widziałam ale na pewno bede chciała zobaczyć go przed wczasami. ale nie chcem jeszcze do nich się pchac bo jeszcze przez pare dni bedą mieszkać u teścow jego ale już nie długo bedą mieszkać sami blisko mojich rodzicow . 😘 dla wszystkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki🌼🌼🌼 Balbinko Ty nie jestes wstretna tylko ladna i kochana❤️ Agatha,agula i malawronka❤️❤️❤️ Jestescie 3 starajace sie o dzidzie ija 4 mysle dolaczyc od sierpnia.Nie wierze ze zadnej z nas sie nie uda za miesiac lub dwa nie zobaczyc dwie kreseczki-nie wierze!!!zobaczycie ,ze cos sie tutaj ruszy,tylko nie wiadomo ktora bedzie ta szczesciara jako pierwsza.Musimy byc dobrej mysli...... Ja dzisiaj chodzilam po sklepach za butami i kreacja na wesele-tyle kobiet widzialam z brzuszkami-nie moge tego przezyc,ze ja jestem taka chuda!!!!ze mi brzuszek nie rosnie,a moglby........:(:( Kupilam sobie sliczne szpileczki,a jutro nadal wybieram sie w poszukiwanie odjazdowej sukieneczki.Dzisiaj nie znalazlam nic ciekawego,a chcialabym ladnie wygladac,do za tydzien wybieram sie na wesele. Raaria👄 Newa mam nadzieje,ze jednak urlopik ci wypali.......👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sorry,ale moja klawiatura zwariowala i nie mam znakow polskich-musze chyba zresetowac kompa 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi mi też się nie chce wierzyć ze za każdym razem kiedy robie test widzę tylko 1 kreskę,. ale mam nadzieje że nie długo zobaczymy 2 kreseczki życze to każdej kobiecie która o tym marzy. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit zapomnialam o Tobie:(sorry jak moglam-jestem swinia!!! Pozdrawim Cie i przesylam ci tysiac buziakow👄👄👄 Malawronko mam i ja nadzieje ,ze tak bedzie,ze sznureczkiem jedna po drugiej bedzie plakac ze szczescia odkrycia 2 kreseczek Dla Ciebie malawronko❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! I ja mam nadzieje że wszystkie na raz zobaczymy dwie kreseczki i będziemy płakały ze szczęścia a nie jak do tej pory z rozpaczy. malawronka- kupilam dzis jeszcze bambusa i bardzo mi sie podoba fajnie sie prezentuje w tych żelkach. Cos mi chyba odwala bo ja do pewnego czasu nienawidziłam kwiatkow pod tym względem że nie chciałam sie nimi zajmowac a teraz moj cały pokoj jest zielony :D Balbinka, Agula, nueva, marghi, gwit, madusia, raaria 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka- dziekuje za zdjęcia zwierzaczki sa przesliczne, takie nieświadome okrutnego świata ludzi... Bardzo ładna jestes- widze, że ciąza ci dopisuje taka rozpromieniona i szczęśliwa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki wysyłam buziaki wszystkim na początek dnia. dziewczynki troszkę się dzisiaj żle czuje prawde mówiąc mówiąc mam kaca. popiłam wczoraj troszkę za dużo z tesciową. widziałam wczoraj Kubusia synka mojego kuzyna taki śliczny chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka- na kaca dobry jest gorący rosół, przynajmniej mnie i mojego męża to zawsze stawiało na nogi ;) Życze wszystkim miłej niedzieli. U mnie jest dziś ognisko z okazji wakacji, będzie moja rodzinka tak więc zmykam robić sałatę; placek mi teściowa upiekła o ja sie nie nadaje do pieczenia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Balbinko widze, ze jesteś, ja wróciłam z konferencji biznesowej w Bieslku szybciutko czytam co napisąłyście i zaraz sie pazkuje bo jutro w nocy wyjeżdżam do Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×