Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Gosieńko wszystko będzie dobrze!!! ja wiem, że Gosia w szpitalu ma najlepszą opiekę, ale znam Gosię i podobnie jak Wy, boje sie, że ona za bardzo będzie sie tym wszystkim denerwowała :( a to nie jest dobre dla maluszka! Dziewczyny, która będzie miała kontakt z Gosieńką proszę ja ode mnie uściskac, bo ja stnadardowo, nie mam jej nr telefonu :( wogóle nie mam żadnej z Was nr, poza nr Balbinki i Loli! Ja miałam dziś bardzo miły dzień :D spotkałam się z moją kochana przyjaciółką :D poznałam ja już tutaj w Anglii niecały rok temu, a od razu zaprzyjaźniłyśmy się! no kurde od pierwszego spotkania wiedziałam, że to moja bratnia dusza :D do niedawna widywałyśmy się codziennie, bo razem pracowałyśmy!teraz spotykam się najczęsciej jak to możliwe! A po powrocie do domu kupiłam sobie na allegro testy owulacyjne (a co!trzeba zabrać się porządnie za te starania :D ) i super butki! wkleiłabym Wam linka, ale allegro mi w tej chwili nie chodzi :( strasznie mi sie te butki spodobały!no nie mogłam się oprzeć, chociaż butów i toreb to mam od zatrzęsienia :D Pozdrawiam Was moje drogie bardzo bardzo gorąco! i dobrej nocy życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zmiana w tabelce! Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27....31-33...........04.04.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... olawd............28.............22.03.......pazdziernik2 06...uk/bielawa Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ .25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Daga............38tc SYNEK .....07.03.2008.....4cykle..ok.Częstochowy Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Dorcia_ .....22tc CóRECZKA....5.07.2008....12cykli....ok.Nowego Sącza Agatha2007....23tc ..........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....26tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi....21tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74.......33tc SYNEK ......29.04.2008.....2 cykle........ok. Poznania kf26.........26tcCÓRECZKA.....27.05.2008.....1cykl...... ....Tarnów Mika23......13tc.................14.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........12tc.................18.09.2008............ .......opolskie MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina...0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 Mika23...........Magda.......16.04.84........Rox i96@wp.pl.......7558734 gawit_27......gabrysia......24.03.79.....iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986....AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ........raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06.........anic aop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu........... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata............... lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.............David................ .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Aleksander/Filip/Mi kołaj................. Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Daria lub Dominika Dorcia..........Dorotka............ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd............. krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek.................A gata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit Gosia na pewno nie będzie się denerwować, bo jej ostatnio pisałam, jak na USG widziałam jak serduszko mojego młodego przyspieszyło jak się zdenerwowałam; niby wiadomo, że nasz stres wpływa na dziecko, ale co innego wiedzieć a co innego widzieć; więc wierzę, że wzięła to do serca i jest wyciszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida wiesz jedno wiedzieć, adrugie jak tu zrobić żeby się nie denewować, ale faktycznie miałaś wczoraj gadane :) No i ładnie mnie tą tytułową rolą rozbawiłaś. W każdym razie gratulacje dla zdolnego synka. Gabrysiu wysłałam Ci numer tel na gg, alemój i Agatki numer są na blogu, trzeba tylko dobrze poszukać :) Aniu czyli Michaś zaczyna się już interesować \"narzeczoną\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja jestem narazona na stres przez tesciową. Ona jest najgłupszym człowiekiem na świecie. Ubzdurała sobie, że jej obiecałam umyć wszystkie okna w domu!!! Kiedy ja mówiłam że jej pomoge przy myciu żeby jej lżej było a nie za nią wszystko zrobie. Szkoda że ona nie wieźmie pod uwage, że ja jeszcze u siebie wszystkie okna musze poumywac. To ona jest pieprznieta skoro sądzi, że ja umyje i wysprzatam cały dom- dół i góre!!!!!!!!!! A potem pojade poleżeć koło Gosi!!!!!!!!! Ostatnio jak poroniłam to własnie okna myłam wszedzie i za kilka dni poszło ze mnie.....Nie chce teraz stracic. Przepraszam ale taka zła jestem na nią, tylko, że chociaż nie stresuje sie tak żeby dzidzi zaszkodzic bo siostra nauczyła mnie radzic sobie ze stresem wiec jest ok;) Ps. Moja mama jest starsza od tesciowej o 10 lat, zycie tez jej w d...pe dało, jest juz po operacji zylakow a sama wszystko robi, sprzata, na miasto jedzie rowerem jak jakis sprinter a tesciowa ledwo po schodach wyjdzie bo takaaaaka gruba a na taboret nawet nie wlezie (ostatnio próbowała wskoczyc na krzesło i nie dała rady) i tylko zajada cos cały czas po nocach!!!!!!!!!! Oj i wogole duzo by pisac. Mam taka wielka ochote przywalić jej po \"pysku\", Boże ale ja mam złe mysli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amichasia
Dziewczyny, mam dobrą wiadomość, dostałam pierwszy @ - i to bardzo planowo bo w 29dc. No to chyba organizm wraca do normy Oby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara znalazłam Twój i Agatki nr na bloogu :D i na gg też doszedł :D Agatko na temat teściowej to mogłabym duuuuuuuuuużo powiedzieć :( Moja jest chyba najgorszą teściową na ziemi! Jest chora i tą chorobą tłumaczy swoje lenistwo! a to nie jest choroba,która nie pozwałaby jej na obowiązki domowe :( a ona potrafi płacić!!!!!!!sąsiadom za to, żeby jej pozmywali!!!! nie robi w domu absolutnie nic! jak do niej jedziemy to jest jeden wielki syf! nawet wozimy swoją pościel, bo u niej nie ma pod czym spać :( i mój mąż czy jego siostra mogą się zakrzyczeć, a ona ma wszystko w d...ie! Co do Twojej to: 1. Twój mąż powinien z nią porozmawiać i jasno i wyraźnie jej powiedzieć, że Ty absolutnie nie będziesz za nią okien myła, bo jesteś w takim a nie innym stanie i że to jeszcze ona powinna pomóc Tobie!!! 2. ja na Twoim mijescu nie pomogłabym jej w niczym :( wiem jestem podła, ale życie mnie tego nauczyło! czasem kochana nie warto robić coś dla kogoś, bo ten ktoś tego absolutnie nie doceni i jeszcze rozgada innym, że źle coś tam zrobiłaś!!! Trzymaj się Agatko i nie daj tej babie! Całuski dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amichasiu cieszę się, że Twój organizm wraca do siebie! teraz to już z górki do kolejnych staranek :D i tym razem wszystko się Wam uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amichasia
Agatko - nie myj okien, co z tego ze będziesz miała lśniące okna jak nie daj Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam Wam dużo do napisania ale juzmi z głowy wyleciało,bo Kasi nie chcesię przeczytać podręcznikai robiłam zachodzącą encyklopedie tym razempowiadającjej o gettach Żydowskich i zagładzie Narodu Żydowskiego. DO tej poory się cała trzęse po tym jak jej toopowiadałam i sobieprzypominałam comi na ten temat mówi więcmusicie mnie zrozumieć. Amichasiu cieszę się że corazlepiej terazjuż pójdzie z górki. Agatko nie przejmuj się teściową, po prostu olej takjak Gawit. Gabrysiuproszę napisz mi sms żebymmmiałą Twójnumer tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zapięłam walizę; jutro muszę wyruszyć przed 6, bo w Poznaniu jest remont na naszym wlocie i czasem poranne korki mogą mnie zabić a muszę do 9 zdążyć na oddział żeby być jeszcze przed obchodem; jejku, co oni mi jutro powiedzą?? Sara wiem, że trudno powiedzieć sobie \"Nie denerwuj się\". ale wierzę w Gosię. Agata przykro mi, że masz taką niefajną sytuację; ja od czasu ciąży nie umyłam ani jednego; pomaga mi w tym mama; a teściowa z kolei od jutra wprowadza się do mojej mamy i będą dzierżyć straż nad moim synem; nie mogę narzekać; Amichasia widzisz... i uwież, że to nie, że szybko dostałaś @ tylko czas naprawdę pędzi i ani się obejrzysz.... Pozdrawiam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och chyba macie racje aby olac tesciowa:D Gabrysiu mój mąż nic nie moze powiedziec matce bo ta zaraz sie obrazi i wojna, a moja mam mowiła aby troche pomóc tesciowej (żeby nie było kłutni, bo duzo jej zawdzieczamy) tak zawdzieczamy bo niestety ale nie kiedy nam pomogła finansowo no i rachunki opłaca ale ona ma 3 pensje (ponad 4 tys) a ja z meżem mam dwie (razem 1300zł) na miesiac. Tesciowa cały czas mowiła ze bedzie nam pomagała finansowo ile sie da ale to nie znaczy ze potem ma nas tak wykozystywac a my mamy lizać jej stopy!!!!!!!!!!!!! gabrysiu moja tesciowa tez praktycznie nic nie robi bo wymawia ie swoja choroba ( ze jej dyski powypadały) ale to nie jest powod zeby chociaz raz w tygodniu pomyć BRUDNE podłogi. Ja nie bede jej myła i zamiatała w kazdy dzien bo ja tez mam taka chorobe jak ona z dyskiem i jak tylko cos porobie to nie moge lezec na plecach tylko na boku bo inaczej ból mnie paralizuje i mąż mnie musi dźwigac ( a ja nie mało sobie waze:D) Ale tak swoja droga to naprawde pomaga takie cos ze sie Wam tutaj rozpisze i pozale, wtedy czuje ulge i jest mi lepiej. Słyszałyscie o chorobie, a raczej jest to zespół \"tureta\" (czy jakos tak) Choroba ta objawia ie tym, że człowiek ma w sobie dwie osobowości. czasami z mężem mamy wrazenie ze tesciowa na to choruje:D:D:D Bo za kazdym razem mowi co innego i zmienia fakty w ciagu jednej sekundy. 🖐️ Dziękuję Wam kochane za wsparcie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro swoje nr tele. napisałam na bloogu :D ale jeszcze jutro wyślę Ci smska :D Agatko eh ciężki macie los z tą teściową :( ale ja nadal pozostaje przy swoim - w Twoim stanie nie powinnaś myc okien! Lidko powodzenia jutro! Balbinko dzięki za słowa od Gosi - a mówiłam, że będzie się denerwować i to wszystko przeżywać! już poznałam troszkę Gosię! i wiem, że mimo szczerych chęci, to nie jest takie proste, nie denerwować się :( zwłaszcza kiedy jest się po dwóch poronieniach :( Wiecie ja w tej drugiej ciąży mocno wierzyłam, że będzie dobrze! że pierwszy raz to był przypadek, zdarzyło się i tyle! i w drugiej ciąży ufałam, że będzie książkowo :( chociaż miałam bardzo złe przeczucia od samego początku :( ale starałam się nie denerwować :( jeżeli teraz zajdę w ciążę, to pewnie zwariuję z nerwów! napewno do pierwszego usg! 😘 i dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu przynajmniej tym stwiedzeniemzelepiej żeby Gosia już wróciłamnie rozbawiłaś :) Lidziu zajrzyj proszęna blog i spisz sobienumerytelefonu, będziemy za Tobą tęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję Wam, że jak kiedyś dostanę się do rządu, to zgłoszę wniosek o to, żeby kobietom po 8, no o.k. 7 miesiącu ciąży pedicure i depilację (wiadomo jakich części ciała) refundować z NFZ-u. Uff... uporałam się z tym wreszcie i idę spać; Specjalne pozdrowienia dla Gosi; Olewajcie teściowe (jeśli trzeba), a święta wielkanocne zobaczycie i przez nieumyte okna. nic się nie stanie; Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Lidziu, przeczytasz to dopiero po powrocie, ale pewnie nieźle się namęczyłaś bidulko no i jeszcze dzisiaj korki. A ja zrobiłam właśnie zakupy, ubieram się i idę zastąpić brata dupka w pracy, bo znów coś zmalował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opinkalaćmi się tutaj proszę kto towidział do tej godziny spać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje olac wszystkie złe teściowe!!!:D:D:D Oby nasza Gosia szybko wróciła, bo nie jest wskazane dla niej słuchac krzyków porodowych, zwłaszcza, że ona taka delikatna osóbka to bierzez te krzyki dwa razy wiecej niz np. ja. Dla Gosi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gosi się niedodzwoniłam:( Napisałaza to domnieLida:D Mówi że uniej w porządku, mały rośnie, waży 1900 g, założylijej Hotlera do jutra do 13 i chyba w sobotę wyjdzie no i wszychnich pozdrawia. Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylko melduje:) Aniu Michaś jest prześliczny:) Padnieta jestem maskarycznie, a jutro do szkoly na 3 dni. Agatko powiem dobitnie kur..............nie warz myc sie rzadnych okien. Buziki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida super, że u Was wszystko dobrze!!! Aniu to impreza się Wam szykuje :D Madusia witaj! dawno Cię nie było :D Sara jak tylko będę wiedziała czy 21 będę w Łodzi to dam Ci znać! to zależy od mojego teścia, bo on pracuje w Niemczech i musi nam dac znać kiedy będzie mógł przyjechac do Polski i na ile! Jutro ma nam dac odpowiedź, więc od razu Ci napiszę! A słyszałas może coś o takim leku jak wild yam? jest to lek ziołowy, który daja przy zbyt niskim progesteronie! dostałam go dzis od swojego lekarza tutaj, ale nie mam pojęcia czy brać :( Mam za niski progesteron w drugiej fazie cyklu (potwierdzone narazie tylko badaniem krwi) no i w związku z tym, że w UK nie dają żadnych leków typu duphaston, luteina - to pani dr dała mi ten cały wild yam! Gosiu ściskam Cię mocno i mam nadzieję, że szybko do nas wrócisz!!!!!!!!Tęsknię!!! ❤️ Dobrej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu ewentualniedajwcześniej znać to może dam rady jakoś jeszcze poprzestawaiać tak żebyśmy się mogły spotkać i proszę napisz sms-em bo coś mi net ostatnionawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro dam Ci znać napewno, ale jeszcze dziś nic nie wiem :( teść dzwonił, ale on sam nie wie kiedy i na ile przyjedzie do Polski :( Jak będę miała 100% pewności to napiszę Ci smsa! narazie piszę tutaj! bo nic nie wiem :( A co tu taki \"przeciąg\"? gdzie Was wywiało?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzis zwijałam sie z bólu wiązadeł, jeszcez nigdy mnie tak nie bolały!!!!!!!!!!! Ale juz nic nie czuje, nic a nic:D Za to czuje dzidziusia, ostatnio zrobił sie leniwy i mało co sie wierci ale go czuje, wiec jest ok. Wiecie co ale te nasze babeczki sie wymeczą, ciągle ktoras jedzie do szpitala..... nie chce sobie krakac to juz przestane pisac. Chce tylko aby lida do nas wróciła cała i zdrowa no i Gosieńka tez w zestawie 2in1 :) Madusia nie martw sie jakos zleci Ci ten weekend w szkole, ja sobie zrobie wagary i jutro nie pójde na 3 wykłady ale za to cała niedziele musze siedziec bo mam ćwiczenia;) Musze jeszcze napisac prace na jutro o Korczaku i przesłac e-mailem do mojego nauczyciela (jeszcze nic nie napisałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki szybko wszystkie pozdrawiam; powiem tylko tyle: mój gin jest rewelacja!! już jestem w domku!! ale był numer!! wczoraj po USie trochę mu piszczałam, że mały trochę za mały, bo to norma na 32tc a u mnie zaraz 34; wczoraj skwitował przy całym gremium innych lekarzy, że "ta pani już tak ma. jeśli nie ma się czym zamartwiać to też jest zmartwienie"; a dzisiaj się pyta czy chcę wyjść, czy już zostać; ja pytam "do poniedziałku?" a on: "no nie. do końca" zdębiałam; a on na to, że tak zrozumiał, że lepiej bym się czuła tutaj pod stałą obserw. ale jaja; czujecie to? do połowy kwietnia w klinice ;-( dobrze, że się wyjaśniło; narka dziewczyny; miło czytać, że ktoś myśli o nas ; dzięki i całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładam właśnie blooga na wp. ale to chyba nie jest dobry pomysł! założyłam sobie konto i jak chcę przejśc do założenia blooga to pojawia mi się czysta, biała strona 😠! ja się chyba do tego nie nadaję :( na interii też mi nie szło :( Lida witaj!!!Fajnie, że wróciłaś!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit przykro mi; nie mogę Ci pomóc, bo nie blooguję; myślę, że specjalistka to Sara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×