Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27....31-33...........04.04.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... olawd............28.............22.03.......pazdziernik2 06...uk/bielawa Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ .25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Daga............38tc SYNEK .....07.03.2008.....4cykle..ok.Częstochowy Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Dorcia_ .....22tc CóRECZKA....5.07.2008....12cykli....ok.Nowego Sącza Agatha2007....25tc SYNEK..........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....27tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi....23tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74.......34tc SYNEK ......29.04.2008.....2 cykle........ok. Poznania kf26.........26tc CÓRECZKA.....27.05.2008.....1cykl...... ....Tarnów Mika23......13tc.................14.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........12tc.................18.09.2008............ .......opolskie MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina...0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 Mika23...........Magda.......16.04.84........Rox i96@wp.pl.......7558734 gawit_27......gabrysia......24.03.79.....iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986....AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ........raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06.........anic aop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu........... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata............... lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.............David................ .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Aleksander/Filip/Mi kołaj................. Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Daria lub Dominika Dorcia..........Dorotka............ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd............. krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek.................A gata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amichasia
Dziewczynki, ja równiez Wam życzę, aby te Święta minęły Wam radośnie i rodzinnie, żebyście znalazły czas na chwilkę refleksji. A następne święta, żeby były już we większym gronie - sobie oczywiście tego też życzę - najbardziej na świecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moja matka mówi że ona nie usypia dziecka do zabiegu coś tam potem jeszcze mówiła alenienapisze bojeszcze coś poprzekręcam, na blogu podam Ci jej numer tel.i uprzedzę że możesz dzwonić. Co do spotkania to chyba z pół godziny się spóźniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivonka83
Uleczko rozumiem Cię doskonale i płaczę razem z Tobą :( Nie ma chyba słów, które mogły by Cię pocieszyć. Ja widziałam tylko główkę swojej córeczki jak położna ją niosła i nawet przytulić jej nie mogłam. Trwajcie teraz z mężem przy sobie bo to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczko jejku jak się rozryczałam :( dlaczego takie rzeczy się dzieją?? Nigdy tego nie pojmę! Balbinko biedny Michałek :( tak mi żal Twojego synka :( Saro i jak?przyjedziesz do Łodzi? Bardzo bym chciała, żeby Ci się udało!!! Agatko, Lidka, Gosia, Madusia, malawronka, lola, meggi, olawd, kf26, Koug, Lattina, ivonka, i pozostałe kobietki 😘 ❤️ No i moje drogie mimo wszystko Spokojnych Świat Wielkiej Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki🖐️ Jestem nareszcie w domu:) Wróciłam popołudniu-pózniej opisze wszystko dokładnie👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś gratuluję!!!!!! Gosia no nareszcie!!!!!!Opowiadaj jak Ci tam było????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny z okazji nadchodzących śniegowych Świąt Wielkanocnych chciałabym życzyć Wam siły w dążeniu do celu i nadzieji na lepsze albo jeszcze lepsze kolejne dni... jutro (jednak udało się) przyjeżdża mój mąż, co prawda we wtorek juz wraca, ale zawsze; czyli święta rodzinnie..... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki. Chciałabym nieśmiało do was dołączyć. 14.09.2007r miałam łyżeczkowanie po ciąży obymarłej w 9 tc :( Ale teraz muszę mieć nadzieję i myśleć pozytywnie. . .19 w środę zrbiłam test i wyszły II krechy z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej bardzo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie wiem co napisac ale jest u mnie w domu coraz gorzej nerwy i klutnie rano wyrwalo sie mojemu mezowi cos co dalo mi do zrozumienia ze zaczol mie obwiniac o smierc naszego dziecka boje sie ze nas zwiazek sie rozpadnie zamiast sie wzmocnic dusze wszystko w sobie boze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko bardzo mi przykro, musieliście przeżyć tragedie :( Bardzo mi smutno ;( Ale Twój mąż powinien pamiętać że teraz musicie trzymać się razem i nawzajem wspierać. Ja po poronieniu, choć dużo wcześniej bo w 3 miesiącu miałam ogromne wsparcie u mojego męża i to mi pomogło szybko się z tym uporać. Ja też starałam się wspierać Go bo przecież oboje przeżyliśmy tą tragedie. Pamietajcie o wspieraniu siebie a uda wam się żyć dalej z nadzieją. Pozdrawiam Motylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane bardzo przepraszam , ze nie pisalam , ale nie mam kiedy. Calymi dniami w pracy ostatnio z chorym dzieckiem, ktore namietnie histeryzuje , bo sie ostatnio tego nauczyl.Niezle w kosc dostalam. Macie pozdrowienia od Ewy nie pisze , bo ma neta tylko u tesciow i tez duzo pracuje. Uleczka witam Cie nie stresuj sie pogadaj z mezem.Oni niestety czesto nie rozumieja jak nas krzywdza takimi tekstami i nie sa w stanie zrozumiec co przezywa kobieta po stracie dziecka👄.Wiem co czujesz, bo ja stracilam ciaze w 20 tyg chociaz czytajac co przezylas TY i Iwonka to ja jestem pikus. Iwonka i Motylku witam serdecznie mam nadzieje , ze nie zapomnialam o zadnej nowej osobie jak tak to przepraszam , ale zakrecona jestem. Balbinka Ty to sie masz z tym oczkiem Misia, ale gdzies czytalam o tym zabiegu ponoc nic strasznego. Daga jeszcze raz gratuluje slicznego Jasia(widzialam fotke)🌻👄 Sara super ze psinka sie znalazla:) Gosiu ciesze sie, ze juz jestescie w domku. Gabrysiu witam w Polsce moze o Swinoujscie zahaczysz???????? Agatko ciesze sie , ze tesciowa sie zresocjalizowala, co to za dobre wiesci mialas do przekazania???????? Pozdrawiam Was wszystkie i zycze Wesolych Swiat smacznego jaja i mokrego Dyngusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Siostrzyczki👄❤️ Jestem:) i mam nadzieję,że już nie pójde więcej do szpitala przed porodem,siedzenie tam było dla mnie było straszne:(:(:( Pisałam ,że miałam kłucia w pochwie i mi twardniał troche brzuch-martwiło mnie to,aż w końcu podjełam decyzje,aby zadzwonić do ginekologa.Zadzwoniłam i gin mi kazała do niej przyjechać,przebadała mnie i stwierdziła,że jest wszystko w porzadku,ale to co ja mówiłam nie dawało jej spokoju,bo stwierdziła,że skoro ja mówie o kłuciach i czasem twardym brzuchu to coś musi być tego powodem.Ona się bała,że to może być poczatek czegos np. skracania szyjki i powiedziała,że lepiej jest zapobiegać jak leczyć i musi mnie położyc na obserwacje na kilka dni do szpitala.Nie uśmiechało mi się to za bardzo,ale coż nie miałam innego wyjścia jak jechać na \'\'wczasy zafundowane przez panią doktor\'\'. Porobiono mi zaraz badania i wyszło na jaw,że mam okropną anemie-np.RBC miałam 2,81 a norma jest od 4,00 do 5,50 ,HGB97 a norma jest od 120 do 180 itp..... miałam też mało potasu i magnezu i to było przyczyną stawiającego się brzucha i kłucia w pochwie.To jest bardzo grozne,bo niedokrwistośc macicy i brak pierwiastków prowokuje skurcze które zagrazają przedwczesnemu porodowi:) Potas i magnez mi podciągli,ale gorzej jest z morfologią,dalej mam ją bardzo kiepską.Położne i doktorka kazały mi pić sok z buraków,sok z czarnej porzeczki, jeśc szpinak plus do tego mam witaminy i żelazo do brania.Martwie się troche,ale jestem dobrej myśli.We wtorek musze sobie zrobić ponownie morfologie a w srode isc do doktorki.Z dzieckiem jest wszystko w porzadku:D:D:D:D:D:D za co bardzo dziękuje PANU BOGU.To jest mój 23tc a dzidziuś wygląda na 24tc-tz że rośnie,z szyjką też nic mi się nie dzieje,tylko ta morfologia:(,ale gin mi powiedziała,że to raczej nie choroba mojego organizmu tylko dziecko ze mnie ciągnie i dlatego tak bardzo mi się krew rozrzadziła.Ordynator mnie straszył biopsją szpiku i poradnią hematologiczna-wiecie jak płakałam😭,ale moja gin, twierdzi,że to jest tylko spowodowane przez ciąże,mówi abym się nie załamywała-zobaczymy jak mi wyjdą badania we wtorek............. Horrorem było dla mnie też to,że przez pierwsze 3 dni lezałam na sali obok porodówki. Dziewczyny to co się nasłuchałam to mi takiego strachu narobiło,że się teraz piekielnie boje porodu.Boże jak dziewczyny się drą-tego się nie da opisać!!!!!!!!!!!!!!ja jak mam cisnienie 110na 80 ,120na80 a tam miałam 150na 90.Poprosiłam i mnie przenieśli na druga strone oddziału,ale tak i tak mniej bo mniej ,ale słyszałam krzyki.Ja pikole dziewczyny ja widziałam,jak dziewczyny podczas bóli gryzły sobie palce,płakały,zginały sie w poł,a co się już działo na sali porodowej to sobie tylko mogłam wyobrazic po tym przenikliwym darciu-Jezus tego się nie da opisać.Był tez przypdek,że dziewczyna była z drugim dzieckiem 2 tyg. po terminie i dziecko jej utkwiło w kanale rodnym ,bo jej mineły bóle parte.Zrobił się wtedy straszny szum,wszyscy lekarze na czele z pediatrą biegli na porodówke,słyszałam,jak krzyczeli przyj,przyj bo się udusi,ale nie dała rady-odessali jej na żywca-ten jej krzyk nadal słysze w uszach.....odratowali małego:D troszke mu się główka zniekształciła i miał na niej siniaka,ale po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Ja tylko podziwiam Balbinke jak Ona to zrobiła,że rodziła bez krzyku-Ania urodzisz za mnie? Ula❤️ Nie umię wyrazić tego jak jest mi przykro...Ścieło mnie z nóg jak mi o tym mąż powiedział,a wczoraj jak przeczytałam Twoje posty tutaj i na lipcówkach to się tak rozkleiłam,że się powstrzymać nie mogłam.Ula musisz byc mocna,musicie to jakoś przeżyć,bo niestety nie ma już innego wyjscia:( nie dziw się może mężowi,on zapewne jest w szoku,jemu z bólu serce się kraje.Odczekacie troche i będziecie się starać o następne.Ula ja wiem ,że to jest straszne,ale musicie to przeżyc i myśleć pozytywnie do przodu.Zajdziesz napewno w ciąze i urodzisz jeszcze dzieciątko.Trzymajcie się👄👄👄👄 Lolu❤️ co u Ciebie? jak się czujesz? Agatha❤️👄 Dorcia❤️👄 Madusia❤️👄 Ania i Michałek❤️👄 Ania i Antoś❤️👄 Gabrysia❤️👄 lidka❤️👄 Sara❤️👄 Dziewczyny🌼D🌼Z🌼I🌼Ę🌼K🌼U🌼J🌼E🌼 Wam bardzo ,że jesteście,że jestescie takie 🌼K🌼O🌼C🌼H🌼A🌼N🌼E🌼.Dziękuje ❤️W❤️A❤️M❤️ za pamięć sms-ki i telefony podczas mojego pobytu w szpitalu-jestem Wam tak bardzo wdzięczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Ty masz byc do konca ciazy grzeczna dobrze sie czuc i nie ladowac w szpitalu , bo ja w koncu zawalem skoncze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Ja wczoraj wróciłam ze szpitala z Małym. W czwartek wieczorem dostał temperatury, więć od razu zadzwoniłam do lekarza. Podobno świetny pediatra itd. Powiedziałam jej, że mam w domu 2-tygodniowe dziecko które właśnie ma temperature i robi kupki ze śluzem. Pani kazała mi iść do apteki kupić lek i podać dziecku. Na moje pytanie czy mogłaby przyjechać do Nas odpowiedziała, że nie ma takiej potrzeby. Kupiłam lek i czytam, że to jest na biegunki. Zadzwoniłam, więc do szpitala na pediatrie, bo byłam u Nich od piątku do wtorku na obserwacji z Antosiem. Tam pani powiedziała, żebym sobie zadzwoniła na całodobową opieke, bo oni mi nie pomogą. Tak więc zadzwoniłam na tą całodobową opieke. Kazali mi przyjechać.Lekarka zbadała Antosia i zobaczyła jaką robi kupke. Stwierdziła, że dziecko ma ostrą biegunke i dała Nam skierowanie na zakażny do szpitala. W nerwach i płaczu pojechałam do szpitala. Byłam przerażona, bo pierwsze co mi do głowy przyszło to, to że na tej pediatri pewnie coś złapał. Przyjeli Nas i zamkneli w pokoju. Przyszła pani która zrobiła wymaz i powiedziała, że na jej oko to całkiem ładna kupka. Całą noc przeryczałam i nie spałam, bo ciągle miałam wizje tego wirusa rota, więc sprawdzałam czy Antoś sie nie odwadnia i nosiłam Go na rękach. Rano pobrali mu krew do badania i przyszła lekarka. Sprawdziła kupke i powiedziała mi, że jak na karmienie piersią to On ma bardzo ładne kupki. Zapytała czy ta pani która stwierdziła ostrą biegunke właśnie taką kupke widziała. Odpowiedziałam, że tak. Wyniki badan wyszły dobrze, więc około 18:00 poszliśmy do domu. Szlak mnie trafia na tych lekarzy i na tą durną babe. A ta idiotka co przez telefon postawiła diagnoze też kretynka. Gdybym była durna to podałabym zdrowemu dzieciakowi lek na biegunke. Dziewczyny jeżeli macie namiar na dobrego pediatre w Krakowie to dajcie namiar, nawet jeżeli jest prywatny i drogi. A przy okazji Życzę Wam spokojnych i wesołych Świąt!!! Pozdrawiamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć Ci naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły Ci duszę radością Czegóż jeszcze Ci życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancha w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka poryczałam się jak przeczytałam to co napisałaś. Nie wiem co Ci napisać, bo wiem że cokolwiek bym nie napisała to, to nie zmniejszy Twojego bólu. Współczuje Ci z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego \"Alleluja\" życzy Gosia z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły wam duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości! :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane. Z okazji świąt Wielkiej Nocy życze wam dużo, zdrowia, dużo dzieciaczków oraz miłości, samych sukcesów w życiu oraz powodzen i wszystkiego naj naj naj- czego sobie tylko kazda z was zyczy👄 Gosiu lepiej juz nie wspominaj tego pobytu w szpitalu, bo to cio teraz nie jest potrzebne, bedziesz spokojniejsza jak sie skupisz na sobie, dzidziusiowi i na mężu👄 Madusia👄 ta dobra wiadomosc to to, że byłam we czwartek u ginekologa i dzidzius jest zdrowy, prawidłowo rośnie i lekarz sprawdzał tez serduszko, po czym stwierdził, że jest prawidłowo rozwinięte co wyklucza jakąkolwiek wade, no i razem z mężem miałam okazje zobaczyć \"torbe\":D:D:D Czyli nasz bobek jest chłopczykiem!!!! Mój mąż był tak tym wszystkim zafascynowany, że w wielkim szoku ledwo wyszedł cały szczęliwy z gabinetu (a ja sie bałam, że do drzwi nie trafi) :D:D:D Ja też sie bardzo ciesze, zwłaszcza że mały teraz dokazuje i momętami faluje mi cały brzuszek. Kocham tego naszego małego szkraba:):):) Balbinko a jak sie Michaś czuje?👄 Pozdrawiam i zmykam bo jestem taaakaaa zmęczona, od wczoraj zapierniczam w domu, sprzatam, gotuje itd, mam już dość ech...;) ale mój mąż mi dużo pomógł i zasługuje na wielką pochwałę❤️ Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko postaram sie byc czesciej obiecuje. TYlko wytlumacz Olafkowi zeby byl rzeczniejszy dla Cioci :) ZAraz idziemy do Tesciow na sniadanko Wielkanocne jutro do mamusi bo dzis jest w SZczecinie u Cioci:) Jeszcze raz WEsolych Swiat zyczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼W🌼E🌼S🌼O🌼Ł🌼E🌼G🌼O🌼 🌼A🌼L🌼L🌼E🌼L🌼U🌼J🌼A🌼 Witajcie Kochane w świąteczny poranek:) Ja dzisiaj dzień spędzam w łóżku u teściowej a wieczorem wracam do domu na swoje łóżko.Tak wyglądają moje święta,ale nie narzekam-jestem w domu wsród swoich.Boje się wstawać i chodzić,isc do koscioła przez anemie-nie wiem jak mój organizm reaguje.We wtorek zrobie sobie ponownie morfologie a w środe ide do gin to coś bede wiedzieć więcej. OSZCZEGAM DZIEWCZYNY W CIĄŻY,ABY NIE BAGATELIZOWAŁY ANEMII,BO ONA PROWADZI DO NIEDOKRWISTOŚCI MACICY CO PROWADZI DO PRZEDWCZESNEGO PORODU I ABY NIE BAGATELIZOWAŁY STAWIAJĄCEGO SIĘ BRZUCHA I KŁUĆ CZY LEKKICH SKURCZY W POCHWIE.UCZULAM WAS PO DOŚWIADCZENIU NA WŁASNEJ SKÓRZE Musze Wam powiedzieć Kochane ,że strasznie się ciesze,że moge do Was dzisiaj napisać-brakowało mi tego topiku-brakowało mi ❤️W❤️A❤️S❤️ Pamiętam,ze jak mnie Piotr zostawiał w szpitalu prosiłam,aby Wam zaraz napisał,że jestem w szpitalu. 🌼JESTEŚCIE WSZYSTKIE TAKIE KOCHANE🌼 Swiąteczne śniadańko już tuż tuż:D Zycze Wam wszystkim smacznego i miłego dnia światecznego Ania i Misiu👄❤️ Ania i Antos👄🌼 Gabrysia🌼👄 Sara❤️👄 Lidka👄🌼 Madusia❤️👄🌼 Dorcia👄🌼 Ewka🌼👄 Agatka👄❤️ Jolka👄🌼 Mika🌼❤️ Uleczka❤️👄 Aga❤️👄 kf26🌼❤️ Dla wszystkich nowych dziewczyn👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i pierwszy dzień świąt za nami... Balbinka niby nie szykowałam dużo, ale na pewno zostanie; zapraszam :-) Agatha Marghi jak to fajnie słyszeć, że dzieciaczkom o.k. Meggi cóż powiedzieć? 40 tc nie jest jak się wydaje końcem lecz.... paradoksalnie POCZĄTKIEM :-) Marghi teraz ty ostrzegasz; pewnie teraz dopiero mnie zrozumiałaś; wydaje nam się, że jak przekaże się to co się wie, to ten ktoś jest bezpieczniejszy :-) Motylek my już jesteśmy \"naznaczone\"; cała ciąża to przeplatane szczęście i strach; Uleczka obydwoje macie równe prawo do odczuwania wielkiego bólu po stracie; u nas wydawało się, że \"po\" wyszliśmy z tego silniejsi w związku; jednak w kolejnej ciąży okazało się, że to ja uzurpuję sobie większe prawo do strachu o ciążę, o stratę kolejnego dziecka; był problem w porozumieniu; jednak rozmowy pozwoliły nam dojść do wspólnych wniosków, że nie można licytować się, kto bardziej cierpi; trzeba być po prostu RAZEM; Agatha ciesz się \"falowaniami\" te są rewelacyjne; ja jestem już na etapie pięt w żebrach, pupci wypiętej obok pępka i innych zagrań \"poniżej pasa\" ;-) to już troszkę gorzej (ale i tak fajne) a poza tym mały ma tendencje do częstej czkawki więc co chwilę brzuch mi skacze; Sara pzdr; coś Cię rzadziej widać; Paja CIę tak absorbuje ;-) reszcie zaciążonych życzę powodzenia i sukcesu rozwiązania; a oczekującym, żeby zajączek zawitał jeszcze raz w najbliższym czasie z wiadomą sprawą Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27....31-33...........04.04.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... olawd............28.............22.03.......pazdziernik2 06...uk/bielawa Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ .25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Daga............38tc SYNEK .....07.03.2008.....4cykle..ok.Częstochowy Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Dorcia_ .....22tc CóRECZKA....5.07.2008....12cykli....ok.Nowego Sącza Agatha2007....25tc SYNEK..........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....27tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi....23tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74.......35tc SYNEK ......29.04.2008.....2 cykle........ok. Poznania kf26.........26tc CÓRECZKA.....27.05.2008.....1cykl...... ....Tarnów Mika23......13tc.................14.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........12tc.................18.09.2008............ .......opolskie MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina...0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 Mika23...........Magda.......16.04.84........Rox i96@wp.pl.......7558734 gawit_27......gabrysia......24.03.79.....iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986....AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ........raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06.........anic aop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu........... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata............... lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.............David................ .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Filip/Aleksander................. Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Daria lub Dominika Dorcia..........Dorotka............ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd............. krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek.................A gata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×