Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

no dobra mam grafit plus blekit. wybrac wozek to jest naprawde problem,a mi zalezalo aby byl wielofunkcyjny i w miare lekki,ale ten i tak ma az 15kilosow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaśkaPelaśka Jak pisałam wcześniej nie trzymam sie kurczowo tego co powiedziala Witkowska.Na wyniku usg objętość tarczycy 5,9 norma 18!! Tsh 5,45 Także i tak tarczyca do leczenia. Jeśli chodzi o pierwsza wizyte u Kipigrocha to niestety nie zrobil na mnie dobrego wrazenia.Pacjentki co 10 min.Spoznil sie 30 min.Nawet nie mial czasu dokladnie spojrzec w moja historie .Fakt skierowal mnie na badania.W przyszlym tyg odbieram kolejna czesc i wtedy ide do niego na konsultacje moze bedzie juz lepsze wrazenie,a pozniej jeszcze na jedna konsultacje z innym ginem do Bydgoszczy.Niestety tak juz jest ,ze nie ufam lekarzom. Jak szybko zaszłaś w ciążę od ostatniej straty???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu wózek super!!!!!!! Ma wszystko co potrzeba i jeszcze jest tak tani!!!!!!!!! bardzo mi sie podoba :D chyba sobie kupię i póki co lalkę będę w nim wozić ;P widziałam na allegro takie co to wyglądają jak niemowlaki to się nikt nie kapnie, a ja będę miała fajny wózek :D nie no żartuję, ale czasem tak mi odbija :D natomiast miałabym problem z kolorem! gdybym znała płeć dziecka to dla dziewczynki wybrałabym śliwkę+róż, a dla chłopca granat+niebieski! ale chyba jednak w razie co będę wybierała kolor uniwersalny co by i drugiemu dziecku posłuzył, nawet jak będzie innej płci! i najbardziej podoba mi się grafit+banan+pomarańcza :D Agatko czekamy na opowieści porodowe :D Justynka ja też nie ufam lekarzom :( mieszkam w dużym mieście, wydawałoby się, że powinnam wybierać w lekarzach,ale narazie jeszcze nie znalazłam takiego, któremu by,m w pełni zaufała! w sierpniu idę do kolejnego! oby ten okazał sie trafiony! Miłego dnia Wam życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit:D Co do wózka to na dzien dobry mi zalezało na gondolce,a gondolki przeciez nie bede uzywac długo.Spacerówka znacznie bardziej bedzie potrzebna,jezeli ta sie nie sprawdzi to nie bedzie mi zal kupic nowej,bo w obecny wozek nie wtopilam duzo pieniedzy.Nie bylo tez sensu kupywania super extra mini fotelika do samochodu,a w moim przypadku jest on nie zbedny.Dzidzi rosnie i wnet bedzie potrzebny wiekszy.Jezeli ta spacerówka sie sprawdzi to tak czy inaczej w przyszłym roku bede musiała sobie kupic spacerówke-parasolke,ale z tych lepszych,a one same kosztuja od 600zl w zwysz,ale taki to Ci posłuzy z 3 lata i fotekik do samochodu tez za 500zl nie kupisz,a tutaj juz mi sie marzy aby mu kupic fajna hustaweczke ale typu lezaczek i łózeczko wiadoma sprawa to tych wydatkow sie troche narobi,ale mnie to cieszy:D:D:D Co do koloru wózka to tez myslałam o granacie z niebieskim,ale Piotr stwierdził,ze lepszy bedzie grafit-niech mu bedzie.Nie chciałam tez jasnego,aby mi sie bardzo nie brudził-znajac moje maniactwo to bym go prała co drugi dzien;),wiesz jak to jest w samochodzie w bagazniku, tez czasm samochod chlapnie jak jest mokro na ulicy itd. Z tego co mi wiadomo to nasza Agatha ma wózek podobny do mojego:) Agatko skrobnij cos jak było-ja mam brzuch jak kamien i obolały,czuje taki tempy ból,troche doskwieraja mi tez krzyze. Boje sie i to bardzo.Majac na uwadze,ze mój słonik moze sie urodzic w kazdej chwili to nadrabiamy z mezem post..........:):D i na poczatku mnie bardzo boli,a co tu porównywac \'\'mojego\'\' pisiaczka do główki dziecka.Ja nie ukrywam,ze sie bardzo boje porodu. Zazdroszcze Agatce i Dorci,ze sa juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ani się obejrzysz a już będzie po :D i miejmy nadzieję, że \"pójdzie\" Ci dość łatwo. Kurcze, nie masz pojęcia jak się cieszę, że Jasiu już niedługo się urodzi! Co do wózka to Tosia miała bardzo podobny, ale zielony... Jak uda mi się zeskanować zdjęcie to Ci prześlę. A poki co znikam, bo klawiature popsulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec opowiesci porodowe: :) Rano jak wam pisałam odeszło mi troszke wód płodowych a potem tylko troszke ciekły tak ze miałam wilgotne majciochy. Pod wiczor o godz 18 zaczał mnie pobolewac brzuch (podbrzusze) i znowu zaczeły wiecej ciec wody, kilkanascie minut pozniej lały mi sie juz po nogach wiec pojechalismy do szpitala i tam sie zaczął cyrk!!! Zrobiły mi dwa razy KTG i wyszło ze nie mam skurczy i że nie rodze a to co mi sie leje to nie wody tylko upławy bo mam zapalenie pochwy i skierowały mnie na patologie ciązy abym tam leżała i sie leczyła, dały mi tabletki dopochwowe ale nie zdażyłam je zaaplikowac. Po kilkunastu minutach lezenia na patologii strzeliło mi w brzuchu- chyba pęcherz płodowy pękł i wody zaczeły sączyc sie mocniej i zaczełam miec nieregularne skurcze co 5-6 minut dośc bolesne, a połozne twierdziły ze ja i tak nie rodze ze te bóle sa powodem zapalenia pochwy!!!!! Rozpłakałam sie i doktorka aby mnie uspokoic wzieła mnie na porodowke i zbadał jeszcze raz i wtedy wody \"chlusły\" i okazało sie ze ja naprawd rodze a nie jakies tam zapalenie pochwy!!!!!!!!! Byłam taka zła!!!!!!!! Co oni mogli by mojemu synkowi takim postepowaniem zrobic!!!!!! Standardowo lewatywa, golenie, mycie sie i KTG. Potem skurcze zaczeły sie nasilac coraz to mocniej i bolesniej, raz lezałam na łózku a raz skakałam na piłce. O godz 23:00 pielegniarka obiecała mi zastrzyk przeciwbólowy na skurcze ze da mi go o północy a dała dopiero o godz 1:00 ale bolało tak samo. Kiedy skurcze były nie dowytrzymania to przestałam oddychac i pielegniarka musiała sie drzec do mnie abym sie kontrolowała bo oddycham tez za dziecko a ja poprostu zasypiałam i przestawałam oddychac. Potem zdretwiała mi twarz i ręce- sparalizowało mi i wykręciło ze nie mogłam nimi ruszac. Potem zaczął sie porod:D Zaparłam sie nogami i ile sił pchałam, nie pamietam ile razy ale chyba po 4 razach Gabrielek wyszedł na świat!!!!!!👄 Oczywiscie krocze miałam dośc sporonacięte bo doktorka mowiła ze przy takim zapaleniu pochwy to mnie porozrywa na kawałki ale nie rozerwało:D nawet nie bolało nacięcie ani szycie. A te skurcze parciowe były świetne, kiedy sie pojawiały to mimo bólu czułam taka niesamowita ulge. Duzo sie spisałam ale nie chciałam pominac niczego i opisac dokładnie. A teraz zmykam bo nie mam duzo czasu. Acha Gabrioelek jest najkochanszym i najspokojniejszym dzieckiem. W nocy nie płakał tylko obudził sie do karmiernia 2 razy tak ze troche sie wyspałam;) W szpitalu budził sie co chwila a w domu spi słodko:) Gosiu napisałam ci troszke na GG❤️ Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko jeszcze raz gratuluję !!!!!!!!!!! ❤️ Gosiu nie bój się! nie Ty pierwsza, nie ostatnia! dasz radę! ❤️ dla Jasia zrobisz wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaśkaPelaśka To szybko zaszłaś w ciążę.Ja teraz jestem przed 3 cyklem po.Też już bym chciała mieć bobo w brzuszku.Może się w końcu doczekam pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ U mnie nadal bez zmian:(Wczoraj wieczór miałam dosc doskliwe i czeste kłucia w pochwie,no i cos ciekawego mi sie przydazyło:D Lezac na boku,podparta na łokciu klikałam sobie z Madusia na gg i wyobrazcie sobie,ze usnełam przy kompie:D:D:D Maz mi teraz mówi,ze to on mi połozył głowew na poduszce,przykrył i wyłaczył kompa:D Balbinko:D🌼 To jednak miałam dobrego nosa co do wózka;) Tak jak pisałam wczoraj bardzo mi zalezało na dzien dobry na gondolce,aby moc wyjsc z nim na zewnatrz,mogl sobie wygodnie w niej spac,miec swieze powietrze i byc rownoczesnie zabezpieczony przed wiatrem,wiesz sama jak to jest z malym dzieckiem.Jak beda upaly to nie chce go piec w domu,wyjde na dwor pod drzewka i ok! Ja na obecna chwile w dalszym ciagu jestem jeszcze u mamy,ale musze sobie wynajac mieszkanie a jak wynajme mieszkanie to ta kolumbryna odpada!musze miec lekka spacerowke,bo sobie sama nie poradze znosic po schodach 15kg plus dziecko.Jak zostawie wozek na klatce schodowej to go juz wiecej nie zobacze-i takie to jest zycie w bloku.Nie moge sie doczekac kiedy wykoncze swoj dom i bede miec spokoj. Dzieki Anulka za linka hustaweczki-super jest,a jak kupisz spacerowke to tez prosze podeslij link-byleby nie na 3 kolkach,bo mi sie nie podobaja.UUUUUFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF nie myslałam nigdy,ze wybór wózka i imienia dla dziecka jest tak CIEZKI!!!!!!!!!!!! Co do imienia to na dzień wczorajszy!/dzisiaj jeszcze tego tematu nie powtarzalismy/ jest JAKUB JAN Ania całuski dla Ciebie i Misia👄👄👄 Zycze Wam wszystkim miłej niedzieli:D🌼-obecnie uciekam ,bo sie musze troche ogarnac-wybieram sie do koscioła i chce ładnie wygladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu to czekamy na nowe wieści odnośnie imienia. Jakub ma na imię mój najmłodszy brat i tak jakoś się przyjęło, że zamiast Jakub, albo Kuba, w zdrobnieniu mówimy na niego Buba, albo Bubuś :) Kiedyś to było fajne, bo słodkie, a teraz jak Buba ma 13 lat (pfu, 14) to się wkurza jak nie wiem jak tak na niego mówimy, bo twierdzi, że to \"dla dzieci\" i chce żeby wszyscy na niego mówili Jakub. Co do huśtawek to ja mam złe doświadczenia. Znaczy się uraz z dzieciństwa, bo pamiętam, że taka na dwóch nogach kiedyś mi się przewróciła i jako małe dziecko strasznie się poobijałam, z resztą razem z bratem, bo mieliśmy taką podwójną. Jak Tosia była mała to wolałam ją huśtać w takiej huśtawce przyczepianej na dwa haki do framugi, a jak już w takiej jak na zdjęciu to się strasznie bałam, że mi fiknie i zawsze nogami trzymałam tą dolną barierkę. No dobra, teraz wklejam na nowo tabelkę, bo na tej stronie jej jeszcze nie ma. Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............01.06.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........11.07..........MAJ 2008.. ............Torun Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Marghi....38tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz Mika23......28tc CóRECZKA....08.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........20tc.................18.09.2008............ .......opolskie kamika_25...25tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........11tc................23.01.2009.......pona d2lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys Balbinka.....................02.10.2007............... Michał Meggi........................04.03.2008................A ntoś Daga.............................03.2008................ .Jasiu Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander kf26..........................07.05.2008................ .Natala Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 ol awd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jakub Jan...... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... .... . ....................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... ........?............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia................................... ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ .. ........................... Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania....................Bartek.................. A gata......... kamika_k.....Kamila......................??????......... ....Wiktoria.......... Motylek................................................. .............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Znów idę dziś do pracy :( normalnie jestem tak padnieta, że szok! ale jutro i pojutrze robię sobie wolne! niech się dzieje co chce! ja muszę odpocząć i ogarnąć mieszkanie, bo syf jest niemiłosierny! góra prasowania w szafie :( a ja na nic nie mam czasu :( dziś nawet obiadu nie gotowałam, tylko poszliśmy zjeść coś na miasto! Gosiu - Jakub to ładne imię, ale mi osobiście bardziej podoba się Jaś :D no, ale to Wasz wybór! co do wózka mi się też trzykołowe niepodobają :D chociaż quinny fajnie się prowadzi (mój kuzyn miał), ale np. był za duży i nie mieścił się im w winndzie :( on mówił, że sprzedali go z żalem! kupili czterokołową spacerówkę chicco czy graco już nie pamiętam! mi się podoba, ale cena jaką za nią zapłacili szok - 1100 zł! tym bardziej, że identyczną w Angolowie widziałam za połowę tego co zapłacili! no, ale nie moje pieniądze, nie mój problem :D 😘 dla wszystkich!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Saro! Zupełnie nie wiem co mam napisać... Zwykłe "dziękuje" nie wystarczy, jestes bardzo kochana👄 Nie spodziewałam sie prezentu; komplecik jest przesliczny i te pachnace kartki:) Nie wiem jak Ci sie zdziękowac kochana👄👄👄👄👄 W imieniu Gabrielka: "dziękuje z głębi serca"- ide go teraz wycałować od cioci Sary;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NELY
ILE MILIMETROW MIALA TWOJA FASOLKA W 8 TYGODNIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam następne wyniki.Wiecie coś z tego może??? antykoagulant tocznia- test ujemny homocysteina 9.07 norma 5-12 p-ciala antykardiolpidowe IgG 10 -wynik ujemny 0-10,wynik słabo dodatni 10-20,wynik dodatni >20 p-ciała antykardiolpidowe IgM 25.10- wynik ujemny 0-20,słabo dodatni 20-40,wynik dodatni>40 antytrombina III 112% -norma 80-120 chlamydia IgG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam następne wyniki.Wiecie coś z tego może??? antykoagulant tocznia- test ujemny homocysteina 9.07 norma 5-12 p-ciala antykardiolpidowe IgG 10 -wynik ujemny 0-10,wynik słabo dodatni 10-20,wynik dodatni >20 p-ciała antykardiolpidowe IgM 25.10- wynik ujemny 0-20,słabo dodatni 20-40,wynik dodatni>40 antytrombina III 112% -norma 80-120 chlamydia IgG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🖐️ Wspierajcie mnie Duchowo. O godz. 1:30 zacaełam krwawić-to chyba czop śluzowy.Na początku byly skurcze co 30minut,5,10 a teraz sie utrzymuja co 10minut.Jezeli nic sie nie zmieni i dostane jeszcze 2 co 10minut to jade do szpitala👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi trzymam kciuki Justynka - z tego co zdazylam zauwazyc z Twoich wynikow wynika ze masz zespol antyfosfolipidowy dlatego tez w nastepnej ciazy - powinnas stosowac zastrzyki w brzuch- clexane lub heparyne i bedzie wszystko dobrze pozostale wyniki w normie ;) Pozdrawiam Balbinka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika23 Lekarz już właśnie na pierwszej wizycie po starcie powiedział mi o tych zastrzykch.Powiedział,że niezależnie od taego jakie będą wyniki to i tak dostanę zastrzyki...,ale mi się zrymowało hehe Teraz pozostaje mi tylko zajść w ciążę... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Gosia urodzila ponad 4 kilowego kolcuszka. Porod miala lekki.Jest przeszczesliwa przed chwila z nia rozmawialam. A ja jestem na 2 roku studiow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu gratuluję dzidzi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A tak co do wagi właśnie dziś siostra mi mówiła, że czytała dziś artykuł właśnie na temat tego, że ostatnio dzieci się rodzą co mają ponad 4 kg. A od cioci się dowiedziałam, że koleżanki maluch tydzień przed porodem ma 3,900 a jak urodziła to miał 4,700 i rodziła siłami natury bo nie wiedzieli, że dzidzia jest aż tak duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 O mamo aż się popłakałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - ja tez rycze - ale to ze szczescia Gratuluje Ci ogromnie Moja kochana Gosienko - niech Syneczek rosnie zdrowo - Gosiu nawet nie masz pojecia jaka jestem szczesliwa :D Piekny dzien dzisiaj :D cudowny ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trafiłam na wielki dzień!!!!! Gratuluję dzisiejszej mamusi i tym wszystkim którym nie towarzyszyłam duchowo na kafe 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×