Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Justynka dobrze, że teraz wiesz na czym stoisz i co leczyć :) Więc teraz to już będzie tylko lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika, justynka zobaczycie ze sie doczekacie brzucholków i bedziedziecie trzesły gaciami jak my tóż przed porodem heheh hehe👄 Dorcia no ciekawe ktora znas bedzie pierwsza:D Gosiu dziekuje ze zapytałas o to drętwienie dłoni👄 napisałam ci to i owo na GG👄 Ja tez mam tak z kupka ze czesciej odwiedzam kibelek a jak mi to nie wychodzi to mam wzdęcia i mnie jelita bolą:) balbinka, madusia, Sara, gawit- i pozostałe- gdzie jestescie??? Agula a ja sie martwie ze pojade za wczesniej własnie do szpitala;) oby nie! A dzis jak sie czuja ciężarówki? Ja dzis zakupiłam wózek dla bobka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Pomarańczko❤️👄 Kim jesteś? Wzruszyłam się jak zobaczyłam posta od tajemniczej osoby która w dodatku pisze,że mnie lubi:D-dziękuje:) Pomimo strachu,aż mi się humor poprawił. Dziękuje Ci bardzo za wskazówki i wytłumaczenie co i jak wygląda. Na obecną chwile to mam skurcze macicy,tz brzuch mi twardnieje, boli jak przed okresem i kłuje w pochwie.Zobaczymy co będzie jutro,ale żyje nadzieją,ze moze jeszcze nie bede rodzic,boje sie😭 Wiesz pisze i zastanawiam się kim jesteś Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Agula2121 Dziękuje także i Tobie za uświadomienie mnie czego sie moge spodziewać.Zazdroszcze Ci,że jestes juz po wszystkim,a córunie to masz uroczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu pisałas ze spałas na ręcznikach, czyli rozumiem, że nie jechałas od razu do szpitala jak ciekły Ci wody tylko czekałas na skurcze, a wiec napisz jak to było z Toba👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale znalazłam sliczny wiersz aż się popłakałam, oto on: \"Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym glosie po marzeniach w pył obróconych, sercu na pół złamanym i ramionach rozpaczliwie pustych po kołysankach nigdy nie wyśpiewanych, po nocach nieprzespanych, po imionach nie nadanych i łzach w ukryciu wylanych po smutku lepiej lub gorzej skrywanym po tym wszystkim poznasz aniołkowe Mamy\" Wiem ze mam już swoje Malenstwo ale nie zapomniałam o moim Aniołku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie serdecznie!Troche mnie tu nie było ale zajełam sie szczerze powiem przeprowadzką do naszego nowego gniazdka i dopiero od dzisiaj mam neta. Poza tym robiłam badania hormonalne i z progeteronem chyba jest cos niebardzo choc nie wiem na 100 % Reszta wyszła ok Badania tarczycowe tzn tsh t3 i t4 oraz usg tarczycy wyszły ok Z tymi badaniami ide we wtorek na wizytę do gina zobaczymy co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochne nie pisałam, bo poprzyjezdzaly kolezanki, ktore sa na codzien za granica wiec prowdzimy zycie towarzyskie:) Dni morza teraz u nas byly wiec wracamy rano z imprez. Wczoraj byla Kaya jestem nia zachwycona:) Justynka znasz przyczyne i to najwazniejsze teraz tylko do przodu:) Balbinko Ty to sie masz z tymi zebami. Jak tam Twoj lobuziak? Ignacy jest slodki podrywa babcie na promenadzie ostatnio bylismy z kolezanka na specerku ma 7 misieczna przecudna corke to ignas Ninie olal a jej mame po pupie paluszkiem smyral:) Czy Michalek juz odkryl , ze cos mu dynda miedzy nozkami, bo Ignas wlasnie do tego doszedl i uwielbia sie tym zabaiwac:) Lola jak tam zycie mlodej mamy?Corcie masz przecudna:) Agula Wiktora jest piekna dzieki za fotki:) Agatko , Dorciu Gosiu tez sie zastanawiam, ktora pierwsza sie rozpakuje:) Pozdrawiam wszystkie ucalujcie slodkie skarby od ciotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ,ale napisałaś wzruszająco i zarówno bardzo pięknie❤️ Dla Ciebie i Misia👄👄👄 Nie wiem co jest w tym ,ale wszystkie chłopczyki bawią się swoimi pisiaczkami:D,chłopcy? teraz mi się przypomniało,że dziewczynka /włoszka/ także często pchała łapki do swojej \'\'kasi\'\':) Co u mnie nic nowego -bez zmian,brzuch twardy,kłucia w pochwie,żle mi się chodzi. Mam nadzieję,że go wnet urodze. Dzisiaj mam męża imieniny-świętowaliśmy troche:D Madusia👄 Agatka👄 Sara👄👄 gdzie się podziewasz? Lola A `WY już w domciu? prosze napisz coś Jak się czujecie,co słychać,opisz jak to było\\ po cesarce,jak mała? czy zaraz dostałaś pokarm.Ogółem uświadom jak to jest po cc. Ja na dzień dzisiejszy przygotowuje się do porodu sn,ale jak to będzie to się okaże. Agatka i Dorcia a co u Was? 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko u mnie nic nowego. Dalej tylko fałszywe alarmy ale dość żadko. Chciaż noce są coraz gorsze, bo wstaje strasznie często siku (przeważnie co 2 godziny) ale tak mam już od miesiąca chyba, a teraz doszło jeszcze do tego to, że cała obolała się budze w nocy. Dopiero jak wstane i troche pochodze to przechodzi, ale jak znowu się położe to to samo. Ogólnie to niewyspana jestem rano i w ciągu dnia musze sobie uciąć drzemke. Zadowolona jestem tylko że za dwa dni kończe brać drugie opakowanie antybiotyku - mam nadzieje że udało mi się pozbyć tego paciorkowca i dzidzia będzie bezpiecznie przychodzić na ten świat. Buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. Jestem padnieta. Przeczytałam wszystko aler juz nie dam rady odpisac, jutro cos skrobnę wiecej. A tak po krótce: dzis wróciłam od siostry u ktorej nocowałam na wsi- było wspaniale, potem miałam w domu gości bo mój mąz tak jak Gosi tez miał imieniny, a potem na nogach poszliśmy duuuuuzy kawał drogi na koncert Jożin z bazin- Ivan Mladek i Farba, było superowo ale podczas drogi tam myslałam że juz urodze! Brzuch a raczej mięsnie tak BARDZO mnie bolały!!!! Ale nie żałuje ze tam byłam i sie wybawiłam. Potem kuzynka nas podwiozła do domu to jest git;) Dorcia ja tez nie moge leżeć bo wstaje cała obolała a nadobór tego to jeszcze mam coś z dyskiem i mi na nerwy uciska- ból jest chyba taki jak przy porodzie:P:P:P:P nie do wytrzymania;) Pisałam z lolitką;) ale Ania juz mnie uprzedziła to wszystko wiecie;) Gosiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc słoneczka:D U mnie jest bez zmian. Zdziwiłam się,ze Dorcia dopieto \\teraz sie skarzy,ze nie moze sie obrócic z boku na bok,ciezko jest wstac z łóżka.Ja juz ten dyskonfort mam od dawna-moze dlatego,ze małego mam bardzo nisko.Ja spie z poduszka miedzy nogami,bo mnie ciagnie i boli,a z poducha jest wygodniej-miedzy nogami troche podciagnieta pod brzuch. Boje sie bardzo porodu,ale chciałabym go na dniach urodzic,poniewaz to mnie nie minie jak mi to pisze Balbinka;)-Ty sie nabijasz ze mnie😡,ale poczekaj jak bedziesz rodzic drugie tez sie bede napieprzac z Ciebie:D Nie mów ,ze nie bedziesz miec drugiego,bo ja wiem,ze i tak Misiek bedzie miał siostre:) ....boje sie,ale WOLE URODZIĆ juz ponieważ jak sie bedzie poród przeciagał to ja go nie urodze siłami natury,poniewaz bedzie za duzy.Gin.mi powiedziała,ze nie mam bardzo waskiej miednicy,ale i tez nie mam szerokiej.Nie chciałabym miec cesarki,po nie sie ciezko dochodzi do siebie-Lola to podkresla. No ale cóz co ma byc to i tak bedzie. Co z Meggi?wiem,ze poleciała do Irlandii,ale dlaczego sie nie odzywa? Meggi melduj się;) Agatka i Dorcia❤️🌼-my to musimy wspierac sie wzajemnie❤️ Sarunia-skrobnij cos👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Agula2121 Jak Ci się chowa córcia,jest grzeczna?Jedno wiem,że jest śliczna-nawet mój maz to potwierdził. Tak bardzo zastanawiam się jakie jest moje,tak bardzo bym chciała,aby był zdrowy i ładny i na dodatek grzeczny,no ale chyba za duzo chce........... Wiem tylko tyle,ze jest duzy Madusia👄 Mika👄 Gabrysia:D zycze miłego pobytu w`Polsce❤️🌼 Lola naprawiaj net i informuj co słychać u WAs.Ciesze sie bardzo,ze jestes juz po wszystkim-mała niech Ci sie zdrowo chowa`a Ty szybko wracaj do normalnosci👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja z przewracaniem się na boki to już dawno mam problemy. Też śpie z poduszką między nogami. Ale teraz jeszcze doszło to, że jak się budze w nocy to mnie totalnie wszystko boli. Podnieść się z łóżka nie moge. Jak już wstane i zrobie pare kroków to jest o.k. Ale jak tylko sie położe to momentalnie mnie wszystko boli, brzuch, plecy nawet nogi. Mąż mi wczoraj prorokował że urodze najwcześniej w piątek - więc zobaczymy jak to się sprawdzi :) Zostały mi jeszcze dwie tabletki antybiotyku ( na dziś wieczór i jutro rano) HURAAAAA :) Wszystkim przesyłam gorącego buziaczka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Cos mi sie wydaje, że jednak pierwsza urodze:D Dzis rano o 7:00 jak wstałam to po nogach i na podłoge polały mi sie wody ale zaraz ustapiły. Wody były przezroczyste i nie miały zapachu więc mysle ze jest dobrze;) Teraz jeszcze mi sie troche ulewaja ale nie zakładam podpaski aby móc kontrolowac ich ilość. Mam bóle w podbrzuszu (mocniejsze niz dotychczas) bóle są nie regularne takie jak na okres albo jak by mi sie chciało kupe robić. Rano jeszcze czym prędzej pojechałam z mężem na ostatnie zakupy: kupiłam materac z gryki dla dzidzia ( bo tamten okazał sie krzywy bo był stary i urzywany) i skusiłam sie jednak na zakup stojaka pod wanienkę. Jakbym urodziła to prawdopodobnie napisze do Gosi i da Wam znac tutaj;) Przesle zdjecie jak mi sie uda- bo nie wiem co mnie tam czeka. Tak bardzo sie boje, że z tego strachu mam świetny chumor- smieje sie i jeszcze raz sie smieje a w środku mnie az dusi:D:D:D Mysle że dzis w nocy albo jutro pojade na spotkanie z naszym dzieckiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko to ja trzymam mocno kciuki za Ciebie. I jeśli to faktycznie już pora na Was to życze Ci lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia. U mnie dalej cisza. Ja myśle że moja córka to czeka aż tata wreszcie zjedzie do domu z tego Wrocławia we czwartek i wtedy może się łaskawie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelke bo to pewnie mój statni raz jak wklejam swoj tydzien ciąży, potem juz jako mamusia bede;) O Boze obym była mamusią:) Dorcia oj i Ty za niedługo bedzie pisała jak ja, ale zycze Ci aby dzidzius wytrzymał do powrotu taty;) A mnie odchodzi powoli czop i teściowa od razu zaczęła panikować żeby jechac do szpitala i ojojojoj wogóle takie tam. A ja skoro nie mam silnych bóli to z domu sie nie rusze;) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............01.06.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........11.07..........MAJ 2008.. ............Toruń MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Dorcia_ .....38tc CóRECZKA....5.07.2008...12cykli..ok.Nowego Sacza Agatha2007....40tc SYNEK........7 lipiec 2008...4 cykl.......ok.Krosna Marghi....38tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz Mika23......28tc CóRECZKA....08.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........20tc.................18.09.2008............ .......opolskie kamika_25...23tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........11tc................23.01.2009.......pona d2lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś Daga.............................03.2008................ .Jasiu Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander kf26..........................07.05.2008................ .Natala Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ....raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 ol awd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu, Piotruś... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata...............Gabriel/ Oliwier...............?............. lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ..........Wiktoria...... Lida...............Lidka.............Aleksander... ........................... Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Karinka Dorcia..........Dorotka............Michał........... .....Izabela Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ....Zosia....... krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek...............A gata......... kamika_k.....Kamila......................??????......... ....Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nasza Agatka w tej chwili jest w drodze do szpitala-odchodza Jej wody i booooooooooooooooooooooooooooli :( Trzymajcie za Nią kciuki. Pisała mi także,że jak urodzi to mi da znać-jak tylko będe mieć jakies wieści to zaraz dam Wam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co słychac u Agatki .Wysłałam Jej sms-ka,ale jak narazie cisza-pewno bidulka sie jeszcze meczy......... Dostałam natomiast kilka minut temu sms-ka.Myslałam,ze to od Agatki,a był od Dorci,takze i Ona jest juz w szpitalu. Pisze,ze wody Jej odeszły tuz przed północa,ma juz skórcze zadkie i w miare znosne. Oby tylko szczesliwie i szybko im wszystko poszło TRZYMAM KCIUKI ZA WAS DZIEWCZYNY🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🖐️:D Nie wiem w dalszym ciągu co słychać u Dorci,czy urodziła czy nie,ale mam wiadomość od AGATHY:D:D:D:D Urodziła dzisiaj nad ranem o godz. 4:05 syneczka.Pisze,że jest śliczny i cudowny:D:D:D Waży 2950g i ma 52cm długości Agatho 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼E🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............01.06.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........11.07..........MAJ 2008.. ............Toruń MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Dorcia_ .....38tc CóRECZKA....5.07.2008...12cykli..ok.Nowego Sacza Marghi....38tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz Mika23......28tc CóRECZKA....08.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........20tc.................18.09.2008............ .......opolskie kamika_25...23tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........11tc................23.01.2009.......pona d2lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś Daga.............................03.2008................ .Jasiu Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander kf26..........................07.05.2008................ .Natala Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia Agatha.......................01.07.2008...................Gabriel DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ....raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 ol awd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu, Piotruś... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata...............Gabriel/ Oliwier...............?............. lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ..........Wiktoria...... Lida...............Lidka.............Aleksander... ........................... Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Karinka Dorcia..........Dorotka............Michał........... .....Izabela Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ....Zosia....... krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek...............A gata......... kamika_k.....Kamila......................??????......... ....Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszytkie Kobietki Niestety straciłam swoje dziecko... To był dokładnie ostatni dzień 4 tygodnia ciąży... Tak długo czekałam... Tak sie cieszyłam... Czy przygarniecie mnie do Waszej Gromadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat Przykro mi bardzo:( wiem co to znaczy stracić dziecko😭 Nie załamuj się,bo następnym razem się napewno uda.Pisz do nas,a zapewne Cie serdecznie przyjmiemy w nasze grono i bedziemy słuzyc dobrym i pomocnym słowem na ile to bedzie mozliwe👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu dziewczyny😭 boje sie boje boje boje 😭😭😭 Rozmawiałam przed momentem z Dorcią Ciężko mi sie z Nią rozmawiało,bo sie biednej głos łamał,nie mogła sie momentami wysłowsić,ale co sie Jej dziwic,ja Ja wogóle podziwiam,ze Ona zyje😭 Urodziła córcie o godz. 11;15 Wazyła 3070 albo 3170 nie wiem bo nie zrozumiałam. Poród miała straszny,bóle krzyzowe okropne,mówiła,ze dobrze,ze był maz przy niej,ze jej plecy masował bo by chyba nie dała rady-mówiac krotko dziewczyny masakra,ja Ja słuchałam i łzy mnie zalewały.Kiedy mała była juz w kanale rodnym mineły Jej skurcze i jaja!!!!na cesarke za pózno,musieli Jej zrobić wakum-wyciagli z Niej mała na zywca.Ma strasznie rozwalone krocze,bardzo ja boli.Mówiła,ze lezy i łzy Jej samej kapią.Dziewczyny gdybyście słyszały Jej głos:( Prosiła,aby Wam napisać,że jest juz po i serdecznie pozdrowić. Na bloogu powinno być zdjęcie Gabrielka Agathy-jest sliczny no cudowny!!! Mama Sara miała się zajac bloogiem-zreszta Ona jest mistrzem :D:D:D Sara a czarownice wysle ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu dziewczyny😭 boje sie boje boje boje 😭😭😭 Rozmawiałam przed momentem z Dorcią Ciężko mi sie z Nią rozmawiało,bo sie biednej głos łamał,nie mogła sie momentami wysłowsić,ale co sie Jej dziwic,ja Ja wogóle podziwiam,ze Ona zyje😭 Urodziła córcie o godz. 11;15 Wazyła 3070 albo 3170 nie wiem bo nie zrozumiałam. Poród miała straszny,bóle krzyzowe okropne,mówiła,ze dobrze,ze był maz przy niej,ze jej plecy masował bo by chyba nie dała rady-mówiac krotko dziewczyny masakra,ja Ja słuchałam i łzy mnie zalewały.Kiedy mała była juz w kanale rodnym mineły Jej skurcze i jaja!!!!na cesarke za pózno,musieli Jej zrobić wakum-wyciagli z Niej mała na zywca.Ma strasznie rozwalone krocze,bardzo ja boli.Mówiła,ze lezy i łzy Jej samej kapią.Dziewczyny gdybyście słyszały Jej głos:( Prosiła,aby Wam napisać,że jest juz po i serdecznie pozdrowić. Na bloogu powinno być zdjęcie Gabrielka Agathy-jest sliczny no cudowny!!! Mama Sara miała się zajac bloogiem-zreszta Ona jest mistrzem :D:D:D Sara a czarownice wysle ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............01.06.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........11.07..........MAJ 2008.. ............Torun Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Marghi....38tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz Mika23......28tc CóRECZKA....08.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........20tc.................18.09.2008............ .......opolskie kamika_25...23tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........11tc................23.01.2009.......pona d2lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś Daga.............................03.2008................ .Jasiu Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander kf26..........................07.05.2008................ .Natala Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel Dorcia........................01.07.2008...................Izabella DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ....raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 ol awd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu, Piotruś... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata...............Gabriel/ Oliwier...............?............. lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ..........Wiktoria...... Lida...............Lidka.............Aleksander... ........................... Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Karinka Dorcia..........Dorotka............Michał........... .....Izabela Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ....Zosia....... krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek...............A gata......... kamika_k.....Kamila......................??????......... ....Wiktoria Dorotko wyobrazam sobie wszystko,ale najwazniejsze ,ze jestes juz po wszystkim i teraz to bedzie z godziny na godzine coraz to lepiej. 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼E🌼 CI 🌼C🌼Ó🌼R🌼U🌼N🌼I🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko Ja zyje nadzieja ze podczas porodu nie bede Gosia tylko Ania:D.Wiesz,ze sie boje,ale zyje nadzieja,ze bedzie dobrze.Przeraza mnie to ze mój syneczek jest duzy,ale dorosłam do pewnych rzeczy i zostawiam siebie na boku ,a błagam tylko Boga aby dziecko urodziło sie całe i zdrowe.TO DLA MNIE JEST NAJWAZNIEJSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×