Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Gosiu hehe mój mąż wczoraj powiedział że ja mam go teraz w du...bo ciągle jestem zafascynowan tylko naszym synkiem:D chodzi o to ze on by chciał juz ze mna pobaraszkowac a jak ja mam to zrobic majac takiego kłujacego jeża w kroczu:D:D:D a inaczej zadowolic nie chce, bo ja tez człowiek i mam ochoty:P:P:P:P:P hehe a ze jestem zafascynowana syniem to fakt ale to nie znaczy ze męza nie kocham👄 Mysle ze kazda z nas musi przez to przebrnąć a potem to bedzie juz tylko z górki. Bardzo dobrze ze wietrzysz pokoj, ja robie tak samo i tak jak pisałas to ja własnie tak ubieram Gabrysia na spacery i przykrywam kocykiem, a w domu jak jest gorąco to go rozbieram i zakładam tylko koszuleczke na ramionka lub body i Gabrys jest wtedy szczesliwy bo grzecznie śpi. Ojejju zapomniałabym napisac: syniowi odpadł wczoraj przed kompielą pępuszek i tesciowa mowiła ze teraz to jest juz prawdziwy zdrowy dzidzius. Tesciowa była wczoraj na tym oddziale gdzie rodziłam i mowiła ze sie boje o synka i takie tam (np. bezdech) i one mowiły ze pamietaja mojego Gabrysia i kazały mi jedynie zwracac uwage aby sie nie zakrztusił przy ulewaniu- wymiocinach, a tak to niczego mam sie nie bac bo miał robione badania i jest zdrowy jak byk wiec nic z takich rzeczy mu nie grozi:) Jak mnie to bardzo uspokoiło. Gosiu ja tez jutro sie wybieram do koscioła podziekowac Panu Bogu za pięknego i zdrowego syna oraz za zdany egzamin męża ktory zdawał duzo razy i nie zdał i był na warunkowym no i teraz wkoncu zdał- o jej same wspaniałości u nas w domu. Saro ta skaza jest okropna, dzieci mojej siostry tez to miały a jej starsza córka do tej pory ma takie plamki na buzi jak słonko ja przysweci ale praktycznie jest juz wyleczona. A ja pamietam ze mi pisałas ze ja z moja gr. krwi (0 Rh+) nie moge pic za duzo mleka i wszelkiego nabiału aby dziecko nie miało alergii, wiec trzymam sie tego nadal;) Aniu kochanie zaraz Gabrysia wycałuje mocno jak sie tylko da od Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u gina bylam i bylam 3dni w sz
szpitalu, dostałam na zastrzyki i cały czas biore duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko ja brałam duphaston a teraz mam zdrowego dzidziusia wiec głowa do góry;) Musze dodac ze ja nie plamiłam. Próba suwaczka z moim niuniusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 a czy grupa krwi ma coś wspólnego ze skazą później u dzieci? Czy mogłabyś napisać to czego się o tym dowiedziałaś bo nie słyszałam o czymś takim a bardzo mnie zaciekawiłaś bo mam te sama gr krwi i może ta wiedza się mi przyda z 3 miesiące (tym bardziej, że lubię mleko i lepiej wiedzieć żeby na jakiś czas z niego zrezygnować aby maluszkowi nie zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika tak szczerze to ja sie na tym nie znam ale Sara mówiła i nawet pisze to na naszym blogu że z nasza grupa krwi nalezy unikac nabiału aby dziecko nie miało alergii, a co do skazy białkowej to chodzi o to aby nie naduzywac nabiału- mleka bo jest duze ryzyko ze dziecko bedzie na to chorowało, ale to juz jak dziecko jest na swiecie a nie w brzuszku- no tak mi sie wyfdaje ale wolę aby Sara sie wypowiedziała w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Zwątpienie widzi przeszkody, wiara widzi drogę wyjścia. Zwątpienie widzi ciemność nocy, wiara widzi światło dnia. Zwątpienie boi się zrobić krok na przód, ale wiara wzbija się wysoko w górę. Zwątpienie pyta \"kto wierzy?\". Wiara odpowiada \"Ja\"!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sara ja wiem, że z tą pomarańćzką nie miałaś nic złego na myśli, ale mnie takie osoby wkurzają i od razu zgłaszam do skasowania, chociaż tamtym razem coś się moderatorzy ociągali! ale było, minęło! domyślam się, że jeszcze nie raz zajrzy nam tu jakaś taka wredna osóbka, no, ale trzeba ją olać i juz! Całuje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Tosia nadal na wakacjach a ja w końcu w domu. Nareszcie wyspałam się dzisiaj za całe dwa tygodnie, bo jak wczoraj wróciłam z Opola to już nietomna byłam. :) Teraz będę nadrabiać różnego typu zaległości. Z tym mlekiem to w ciąży też się tyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Tosia nadal na wakacjach a ja w końcu w domu. Nareszcie wyspałam się dzisiaj za całe dwa tygodnie, bo jak wczoraj wróciłam z Opola to już nietomna byłam. :) Teraz będę nadrabiać różnego typu zaległości. Z tym mlekiem to w ciąży też się tyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) no to z tym mlekiem jestem zaskoczona ale na szczęście nie piłam za dużo w ciąży bo jak nie mdliło to nie miałam na nie ochoty ale przed ciążą to wypijałam dużo ale bardzo lubię przetwory i ostatnio dużo robię twarożku i pewnie trzeba będzie trochę z tym przystopować :( Miłej niedzieli dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu oczywiscie, że Gabrys jest wycałowany i to tak mocno i od stóp do głowy;) Dla Michasia równiez przesyłam takie same całusiki👄 Byłam dzis z mężem w kosciele- wstyd sie przyznac ale dawno nas tam nie było:( Gabrysia zostawiłam z moja mamą i był grzeczny a my wymodliliśmy sie za wsze czasy no i za naszego Gabrysia w szczególnosci- Pan Bóg sprawił nam najpiekniejszy prezent- SYNKA!!! Pięknego i zdrowego:) Równiez zycze miłej niedzieli, ide z dzidziem na spacerek póki słoneczko świeci. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda dziś nie chce mi się szukać powiązania gr krwi i spożycia mleka ale znalazłam coś na temat diet i gr krwi bo okazuje się, że każda gr ma swoje produkty które przyswaja a które nie i znalazłam to http://www.faceci.com.pl/dieta.html a jak czytałam o skazie to okazuje się, że chodzi o spożycie mleka w III trymestrze ciąży i już podczas karmienia Czyli właśnie powinnam skończyć z mlekiem bo dopiero jakoś zaczynam ostatni trymestr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chyba łapie mnie jakieś choróbsko :( od wczoraj bardzo, ale to bardzo boli mnie głowa, a w dodatkunon stop chce mi się spać :( Oh niech już wrócę do Polski, to muszę porobić porządne badania! Miłego wieczorka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka co do mleka to ono ogólnie jest dla nas niezdrowe, no i znów będzie wrzask, jak to?, ale u ludzi najpóźniej w 16 roku życia zanika enzym trawiący mleko, a w ciąży nie ważne w którym trymestrze nie powinno go być zbyt dużo, jak ktoś nie wierzy zapraszam do mnie niech sobie zobaczy ręce mojego brata, nie dość, że ma już bliznę na bliźnie, bo dziecko się drapie, to jeszcze ciągle ma \"uczulenie\". Mi na szczęście wychodzi tylko od czasu do czasu jak np. zjem za dużo jajek, albo truskawek (bo w nich też jest dużo białka), i po wszelkich serach, mleku (nawet do kawy), jogurtach... Jednym słowem świństwo... Co do grup krwi się zgadzam, że dla każdej grupy są produkty, które jeść powinna, a których powinna unikać, ale nie czytałam co jest napisane na tej stronie, bo jeszcze mi się chce za bardzo spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja na szczęście nie mam problemów uczuleniowych, ale za mlekiem specjalnie nie przepadam :D dodaję je tylko do kawy! natomiast jem sporo jogurtów i truskawek :D oraz różnychserów, twarozków, ale jeżeli mówicie, że to dla dziecka niezbyt dobre, to jak będę w ciąży, to ograniczę! nie chcę, aby moje dziecko miało skazę białkową! Miłego dnia! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Pozdrawiam wszystkie mamuśki; te świeże, "mniej świeże" ;-) i te przyszłe; a Tym życze dodatkowo wiary, że i Wam się uda 👄 Sara dzięki za kartelusię; w dobie sms-ów to naprawde bardzo miłe; Agatka, Gosia... a nie mówiłam ;-) ? Po godzinie "W" (czytaj: porodzie) problemy wcale nie znikają; sa po prostu inne; ale tak juz musi być :-) U nas powoli wszystko wraca do normy; Oli juz grzeczniutki (odpukać!) a moja noga też juz lepsza; więc wracamy do życia; Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniu dziękuję za przesłanie zdjęć! Gosia i Lola macie cudne dzieci :D takie do pieszczuchania :D a bardzo Wam dają popalić ?? Lida super, że synek ma się dobrze! i że z Twojąnogą lepiej! Pozdrawiam i miłego dzionka życzę! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu i Jolu ale macie słodziutkie bobaski:) A Gosiu Kubus WOW ma duzo włosków i bardzo fajnie mu z nimi;) Aniu ogladałam zdjecia Michałka i jak on urósł w porównaniu do tego zdjęcia jakie mu robiliscie w pierwszym miesiacu zycia do teraz, kurcze ponoc dzieciaczki tak bardzo szybko rosną do pierwszego roku zycia a pozniej tak jakos wolniej- tak słyszałam, hehe to wnet i nasze beda wieksze;) Saro dziekuje za kartki, dzis dotarły do mnie dwie mimo, że wysłane w innych dniach. A tak swoja droga to ja mam nie daleko do Pienin, a we Władysławowie byłam dawno, dawno temu- to taka wieś czyli coś co ja lubie;) Aaaaa wczoraj kupilismy z becikowego pralke bo nie miałam i musiałam żerowac na pralce tesciowej co nie było nam na ręke, teraz robie pierwsze pranie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powiedzieć, że przez najbliższe 4 dni mam chłopa w domu i pewnie komputer będzie zadko w moich rękach :(, ale łapką Wamzawsze pomacham :D Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA!!! Mam nadzieję, że ta dzisiejsza nieobecność jest spowodowana jakimiś miłymi zdarzeniami :) Miłego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu miałam to samo, wiem ze to jest meczące zarówno dla Ciebie jak i córci ale warto aby ona w przyszłości miała zdrowe stawy;) Gosiu śniliście mi się dziś w nocy, że byliście u nas i ja was oprowadzałam po mieście- mam nadzieje, że sen się spełni;) Kurcze spadam bo synek rozpieszczony nie chce spać w łóżeczku tylko na rękach albo w naszym łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko daję znać, że czytam. Gosiu miałam pojechać do Sącza, w końcu sie z Wami spotkać, ale jednak nie dam rady (siły wyższe), może na początku sierpnia mi się uda... Gabrysiu kiedy Ty dokładnie wracasz do Polski? Myślę, że u nas też jakieś spotkanie by się przydało zorganizować i zgłaszam się na ochotnika na organizatora :D Tylko nie mam pomysłów gdzie i kiedy, bo u nas dużo maluszków. Proponowałabym okolice Nowego Sącza, bo okolica ładna i większość naszych \"mamuś\" nie ma tam specjalnie daleko, a i obecnie okres urlopów więc nawet na weekend można wyjechać trochę odpocząć, bo noclegi tam są niezbyt drogie, ale czekam na inne propozycje. Ładnie jest jeszcze nad morzem, ale jakoś sobie nie wyobrażam, żeby np. Gosia ciągnęła Kubusia taki kawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........11.07..........MAJ 2008.. ............Torun Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc gośkaa........29.08.2007, 14.07.2008............7tc, 4tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Mika23......33tc CóRECZKA....08.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........20tc.................18.09.2008............ .......opolskie kamika_25...27tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........13tc................23.01.2009.......pona d2lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys............... Balbinka.....................02.10.2007............... Michał............... Meggi........................04.03.2008................. .Antoś.............. Daga.............................03.2008................ .Jasiu.............. Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander....... kf26..........................07.05.2008................ .Natala............ Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria........ Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia............ Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel......... Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella........ Marghi.......................08.07.2008................. ...Jakub........... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia..................................... . ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... .... . ....................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... ........?............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia.................................. ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ .. ........................... Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania....................Bartek.................. A gata......... kamika_k.....Kamila......................??????......... ....Wiktoria.......... Motylek................................................. .............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Raaria dziękuję za informację o planowanym spotkaniu. Jest mi bardzo miło, że pomyślałaś o mnie. Niestety Nowy Sącz to zdecydowanie za daleko dla mnie. Samotny wypad nie wchodzi w rachubę. Z rodziną też. Mój Misiek jest mało mobilny. W foteliku wytrzymuje około 20 km - maksymalnie. Potem są już płacze i nerwy. Jeśli zdecydujecie się na spotkanie w promieniu około 200 km ode mnie to bardzo chętnie do Was dołączę. Oczywiście jeśli dziewczyny, z którymi się nie znam, nie będą miały nic przeciw. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko Prosze Cię powiedz mi co Ty robisz jak Gabryś ma kolki?,bo zauważyłam,że Kuba od 3 dni zanim sobie pierdnie,to robi się aż buraczkowy na buzi i płacze-wg.mnie to chyba wzdecia.Ja pije po 3 herbatki dziennie z rumianku i kopru i do tego także codziennie kompot z jabłek.Wczoraj np.nie mógł zrobić kupki i z teo powodu był bardzo niespokojny , a jak sobie szczelił kupke to już było nie to dziecko.Nie wiem co robić. Xhciałabym takze wprowadzić coś nowego w moje menu,ale się boje aby nie pogorszyć sytuacji,a jem: Rosół z makaronem,grysikiem albo kluskami lanymi Bulki z szynką drobiową,ser biały,troszke topionego albo bielucha biszkopty Ziemniaki z marchewką duszoną i kurczakiem lub cielecinke kompot z jabłek woda herbata z rumianku i koperku i wymysł mojej mamy-herbate z mlekiem bleeeeeeeeeeeeeeee,bo mama twierdzi,ze po tym jest więcej pokarmu. To jest wszystko co jem-jestem głodna i słaba. Aga co Ty jesz oprócz tego co jem ja? Dzisiaj Piotr idzie do doktorki,aby przepisała mi witaminy dla małego K, Vigantol i Cebion-musze mi powiedzieć,aby zapytał także jakie witaminy moge brać ja ,bo naprawde czuje się słaba. Co do spotkania Agatko to napewno Cię,tz.Was odwiedzimy,ale to dopiero w sierpniu.Do Krosna z N.Sącza jest 80km-jeszcze nie tak daleko. 🌼S🌼A🌼R🌼A🌼 Bardzo ,ale to bardzo dziekuję Ci i 🌼T🌼O🌼S🌼I🌼 za pamięć i śliczne karteczki z pozdrowieniami:D Trzy lata temu Marzenka z Markiem i moją najmłodszą siostrą byli nad morzem we Władysławowie. Sara jak będziesz w Nowym to się spotkamy:D a co do spotkania w większym gronie sióstr topikowych to ja też jestem za.Nad morze to w tym roku nie dam rady jechać,ale za rok?NAPEWNO BYM POJECHAŁA!!!!!!!!!!!!!!! Lolu jak Ci się chowa Julcia?grzeczna?płacze?❤️ Meggi zapomniała o nas:( Gawit❤️ Balbinka❤️ całuski dla Misia👄👄👄-przeglądałam Jego zdjęcia-jest cudowny:D Agatko Gabryś to taki sliczny pulpecik:) Mika jak się czujesz?jeszcze troszke i Ty będziesz mamą:D👄 Dorcia skrobnij coś,prześlij fotke Twojej kruszynki🌼 Madusia🌼🌼 Lidka❤️jak się czujesz Ty i Oli?👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko Prosze Cię powiedz mi co Ty robisz jak Gabryś ma kolki?,bo zauważyłam,że Kuba od 3 dni zanim sobie pierdnie,to robi się aż buraczkowy na buzi i płacze-wg.mnie to chyba wzdecia.Ja pije po 3 herbatki dziennie z rumianku i kopru i do tego także codziennie kompot z jabłek.Wczoraj np.nie mógł zrobić kupki i z teo powodu był bardzo niespokojny , a jak sobie szczelił kupke to już było nie to dziecko.Nie wiem co robić. Xhciałabym takze wprowadzić coś nowego w moje menu,ale się boje aby nie pogorszyć sytuacji,a jem: Rosół z makaronem,grysikiem albo kluskami lanymi Bulki z szynką drobiową,ser biały,troszke topionego albo bielucha biszkopty Ziemniaki z marchewką duszoną i kurczakiem lub cielecinke kompot z jabłek woda herbata z rumianku i koperku i wymysł mojej mamy-herbate z mlekiem bleeeeeeeeeeeeeeee,bo mama twierdzi,ze po tym jest więcej pokarmu. To jest wszystko co jem-jestem głodna i słaba. Aga co Ty jesz oprócz tego co jem ja? Dzisiaj Piotr idzie do doktorki,aby przepisała mi witaminy dla małego K, Vigantol i Cebion-musze mi powiedzieć,aby zapytał także jakie witaminy moge brać ja ,bo naprawde czuje się słaba. Co do spotkania Agatko to napewno Cię,tz.Was odwiedzimy,ale to dopiero w sierpniu.Do Krosna z N.Sącza jest 80km-jeszcze nie tak daleko. 🌼S🌼A🌼R🌼A🌼 Bardzo ,ale to bardzo dziekuję Ci i 🌼T🌼O🌼S🌼I🌼 za pamięć i śliczne karteczki z pozdrowieniami:D Trzy lata temu Marzenka z Markiem i moją najmłodszą siostrą byli nad morzem we Władysławowie. Sara jak będziesz w Nowym to się spotkamy:D a co do spotkania w większym gronie sióstr topikowych to ja też jestem za.Nad morze to w tym roku nie dam rady jechać,ale za rok?NAPEWNO BYM POJECHAŁA!!!!!!!!!!!!!!! Lolu jak Ci się chowa Julcia?grzeczna?płacze?❤️ Meggi zapomniała o nas:( Gawit❤️ Balbinka❤️ całuski dla Misia👄👄👄-przeglądałam Jego zdjęcia-jest cudowny:D Agatko Gabryś to taki sliczny pulpecik:) Mika jak się czujesz?jeszcze troszke i Ty będziesz mamą:D👄 Dorcia skrobnij coś,prześlij fotke Twojej kruszynki🌼 Madusia🌼🌼 Lidka❤️jak się czujesz Ty i Oli?👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Melduje się i podpisuje listę obecnośc-fakt,rzadko sie udzielam,ale staram sie regularnie Was czytać. Co do spotkania-jesli oczywiście takie miało by miejsce to też nie wyobrażam sobie w obecnej chwili dłuższych wypadów niż do 150km ode mnie czyli max.w tamtą stronę okolice Śląska. Dziś byłam u lekarza i na chwilę obecną najprawdopodobniej jest dziewczynka,2148g,nawet pokazała język :) Pozdrawiam wszystkie mamusie,serdecznie jeszcze raz gratuluję Gosi (nie pamiętam czy pisałam wcześniej),wszystkie pozostałe w dwupaku,oraz starające się. Sara -wielka buźka i do miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........11.07..........MAJ 2008.. ............Torun Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc gośkaa........29.08.2007, 14.07.2008............7tc, 4tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Mika23......33tc CóRECZKA....08.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........33tc..CóRCIA......14.09.2008............ .......opolskie kamika_25...27tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........13tc................23.01.2009.......pona d2lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys............... Balbinka.....................02.10.2007............... Michał............... Meggi........................04.03.2008................. .Antoś.............. Daga.............................03.2008................ .Jasiu.............. Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander....... kf26..........................07.05.2008................ .Natala............ Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria........ Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia............ Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel......... Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella........ Marghi.......................08.07.2008................. ...Jakub........... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia..................................... . ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... .... . ....................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... ........?............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia.................................. ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ .. ........................... Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania.......................................... Asia,Agata......... kamika_k.....Kamila......................??????......... ....Wiktoria.......... Motylek................................................. .............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×